Whirlpool AMD 350/1 recenzia

Whirlpool AMD 350/1 recenzia a skúsenosti

Invertorová nástenná  klimatizácia Whirlpool AMD 350/1  zabezpečuje príjemné a zdravé ovzdušie v horúcich aj v hladnejších dňoch.  Chladí, hreje a odstraňuje vlhkosť  z...

od 588 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Nástenná klíma by mala spĺňať niekoľko základných požiadaviek. Mala by mať dostatočný výkon, miestnosť by mala vychladiť čo najrýchlejšie, nemala by vás otravovať príliš vysokou hlučnosťou a jej cena by nemala výraznejšie zaťažiť rodinný rozpočet. Invertorová klíma Whirlpool AMD 350/1 tieto požiadavky spĺňa a preto je dobrou voľbou aj do vašej domácnosti.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na klimatizácie a redakčný výber najlepšie klimatizácie

Elegantne vychladí aj väčšiu miestnosť

Svoju klímu sme si vyberali podľa viacerých požiadaviek. Od prvého momentu sme si boli s manželom istí, že chceme nástennú a nie mobilnú jednotku.  A to kvôli tomu, že sme neboli ochotní pripravovať otvory na hadicu mobilnej klímy v každej miestnosti. Manžel navyše na internete čítal o invertorovej technológií, ktorá spotrebuje menej elektrickej energie. Náš výber sa preto obmedzil na síce drahšie, no v konečnom dôsledku energeticky efektívnejšie modely. Klimatizácia spadá do najúspornejšej A+ triedy. Táto technológia navyše dokáže na začiatku chladenia či vykurovania vynaložiť extra výkon a svoju úlohu zvládnuť rýchlejšie.

Whirlpool AMD 350/1 splnila naše očakávania. Je vhodná do miestností do 25m2 a preto zvládne vychladiť aj veľkú obývačku.  Okrem letného chladenia zvláda aj jesenné prikurovanie či odvlhčovanie miestností.  Klíma má inteligentný 6. zmysel, vďaka ktorému dokáže sama optimálne nastaviť svoje parametre, vy jej iba jednoducho poradíte, či chcete svoje prostredie teplejšie/chladnejšie. Veľkým plusom je jej minimálna hlučnosť, klimatizácia vás preto nebude počas prevádzky vôbec otravovať.

Príjemný dizajn a prijateľná cena

Túto klimatizáciu sme si vybrali aj kvôli jej modernému dizajnu. Vnútorná jednotka bude totiž ďalším prvkom vášho interiéru, preto s ňou musí byť človek jednoducho stotožnený. Jej montáž sme prenechali na odborníka, nakoľko si na to manžel sám netrúfal. Predpokladám, že s inštaláciou takýchto prístrojov nemá skúsenosť 95% bežných chlapov, preto je nutné vynaložiť ešte zopár desiatok EUR na samotné spojazdnenie klimatizácie.

Filter klímy je antibakteriálny a preto zabezpečuje vyššiu kvalitu vzduchu. Pozitívom tohto prístroja sú jeho možnosti – okrem spomínaného 6. zmyslu najviac využívame funkciu časovaču. Je totiž ozajstný luxus prísť v lete domov a nemať tam 35 °C.

Cena Whirlpool AMD 350/1 je síce vyššia, vzhľadom na to, že ide o invertorovú klímu, tak je v poriadku. Z dlhodobého hľadiska nám prišlo výhodnejšie zainvestovať jednorázovo o 200€ viac, no zároveň ušetriť na pravidelnej faktúre za elektrinu.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ výkon
+ vhodná aj do väčších miestností
+ množstvo funkcií, ktoré uľahčia váš život (časovač, režim spánku, 6. zmysel)
+ antibakteriálny filter
+ invertorová technológia
+ energetická trieda A+

thumb_down

- vyššia cena
- inštaláciu budete pravdepodobne musieť zveriť odborníkovi

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Whirlpool AMD 350/1

Recenzie

Klarstein New Breeze 7

Klarstein New Breeze 7

Úsporná klimatizácia Klarstein New Breeze 7 s triedou energetickej účinnosti A a s ekologickým chladiacim prostriedkom R32 vychladí miestnosť... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Klimatizácie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SAC MT7011C

Pridať komentár