NORDline AUS 18 - 50

NORDline AUS 18 - 50

Všeobecná špecifikácia Klimatizácia Nordline Klimatizáciu postupne prestávame vnímať ako luxusnejší tovar pre náročných. S poslednými horúcimi letnými sezónami sa...

od 716 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Všeobecná špecifikácia

Klimatizácia Nordline

Klimatizáciu postupne prestávame vnímať ako luxusnejší tovar pre náročných. S poslednými horúcimi letnými sezónami sa klimatizácie pomaly stávajú štandardom s ich rýchlym rozširovaním sa zároveň znižujú ceny, za ktoré je možné klimatizáciu zakúpiť.

Kvalitné klimatizačné jednotky

Klimatizácia NORDLINE sú kvalitné a vysoko spoľahlivé zariadenia od renomovaného výrobcu, ktoré u nás môžete zakúpiť za veľmi výhodné ceny. Klimatizácie z našej ponuky sa skladajú z tichej vnútornej jednotky s výparníkom, ventilátorom a riadiacou elektronikou az vonkajšej jednotky s kompresorom, kondenzátorom a ventilátorom. Samozrejmosťou je aj diaľkové ovládanie a v cene je aj trojmetrové prepojovacie potrubie.
Klimatizácie pre malé i veľké priestory

Ponúkame Vám klimatizácie vhodné do menších i väčších miestností aj do väčších priestorov. Naše klimatizácie sú tiché, spoľahlivé a ekonomicky výhodné. V prípade potreby môžu fungovať aj v režime ohrevu. Pre zaistenie tepelnej pohody a ekonomickej prevádzky nehnuteľnosti vyberajte aj z našich tepelných čerpadiel a solárnych kolektorov.

Nový elegantný štíhly model nástennej klimatizácie NORDLINE AUS je navrhnutý pre súčasné moderné interiéry. Jednotky sú vybavené tepelným čerpadlom, ktoré možno využívať až do vonkajších teplôt –15 °C.

Funkcie klimatizácie NORDLINE AUS

1. Anti prachový filter - Prachový filter je tradičný filter, ktorý zachytí väčšinu malých prachových častíc a ľahko sa umýva a vyčistí

2. Funkcia ochrany pri vykurovaní - Pri spustení funkcie kúrenie, sa spustí vnútorný ventilátor iba vtedy, ak je teplota potrubia dostatočne vysoká, aby sa zabránilo nepríjemnému fúkaniu studeného vzduchu k užívateľovi.

3. Antikorózny vonkajší kryt - Vonkajšia jednotka je vyrobená z elektrolyticky pozinkovaného oceľového plechu

4. Turbo - Turbo funkcia ponúka možnosť chladenia a vykurovania miestnosti podľa nastavenej teploty v čo najkratšom čase.

5. Veľký priemer ventilátora - Vďaka použitiu vnútorného ventilátora s veľkým priemerom je zvýšený prietok vzduchu z klimatizácie a znížený hluk vnútornej jednotky.

6. Silné odvlhčovanie - Výhodné v daždivých dňoch alebo vlhkom prostredí. Prevádzkovaním odvlhčovacieho režimu môže byť dosiahnutý v priestore príjemnej úrovne vlhkosti pre užívateľov, bez zníženia teploty v miestnosti.

7. Hydrofilné hliníkové rebrá - Vďaka hydrofilným hliníkovým rebrám výparníka a kondenzátora môže skondenzovaná voda voľnejšie odtekať medzi rebrami a tak pomáhať zlepšiť účinnosť chladenia. Tiež zlepšuje efektivitu vykurovania urýchlením procesu odmrazovania.

8. Vnútorné drážkované medené potrubie - Vynikajúce vnútorné drážkovanie medeného potrubia zvyšuje účinnosť výmeny tepla pri prietoku chladiva až o 30% –50% v porovnaní s klasickým hladkým medeným potrubím.

9. Auto-diagnostika a auto-ochrana - S vlastnou funkciou auto-diagnostiky sú chyby detekované a zobrazujú sa pomocou LED displeja na vnútornej jednotke. Následne je aktivovaná auto-ochrana.

10. Auto restart - V prípade vypnutia napájania je aktuálne nastavenie klimatizácie uložené do pamäte. Uložený prevádzkový mód sa automaticky spustí pri obnovení napájania.

11. LED display - Pomáha užívateľovi sledovať a ovládať prístroj prehľadne a jednoducho.

12. Spánkový režim - V režime spánku sa mení nastavenie zvýšenie teploty (chladenie) 1 °C alebo zníženie (kúrenie) 2 °C za hodinu automaticky počas prvých dvoch hodín po nastavení režimu spánku, ktorý pomáha dosiahnuť pre užívateľov čo najpohodlnejšie teploty a úspory energie.

Klimatizácie AUS spĺňajú nariadenie EU v oblasti ekodizajnu ventilátora (327/2011, smernice 2009125ES).

Jednotky využívajú invertorovou technológiu, ktorá spája plynulú reguláciu výkonu kompresora a energeticky úspornú prevádzku. Klasickej klimatizácie majú jednorychlostný kompresor s daným počtom otáčok a preto nie je možné meniť ich okamžitý výkon. Aby bolo možné ich odovzdávaný výkon regulovať, jednoducho cyklicky vypínajú a zapínajú koprasor. Klimatizačné jednotky s invertorom (digitálnym frekvenčným meničom) dokážu plynule regulovať otáčky kompresora a tým prispôsobiť odovzdávaný výkon prístroja požadovaným podmienkam, čo vedie k zvýšeniu výkonu a úsporám energie.

favorite Pridali sme nové recenzie na klimatizácie a redakčný výber najlepšie klimatizácie

Parametre

Typ klimatizácie nástenná
Odporúčaný priestor 30 m2
Doporučený priestor 130 m3
Minútky áno
Diaľkové ovládanie áno
Displej áno
Ochladzovač vzduchu áno
Ventilátor áno
Kúrenie áno
Funkcia čistenia vzduchu áno
Hlučnosť vnútornej jednotky 43 dB
Kapacita ohrievanie 5500 W
Kapacita chladenia 5100 W
Príkon ohrievanie 1640 W
Príkon chladenia 1580 W
Šírka 86 cm
Výška 29.3 cm
Hĺbka 20.3 cm
Farba strieborná
Energetická trieda A+

Zoznam článkov

Mobilná klimatizácia bez vývodu a hadice? Tichá nie je najlacnejšia?

Mobilná klimatizácia bez vývodu a hadice? Tichá nie je najlacnejšia?

Mobilná klimatizácia sa v posledných rokoch stáva veľmi vyhľadávaným spoločníkom počas horúcich dní a nocí, ktorý sa stará o optimalizovanie podmienok v interiéroch bytov, domov alebo iných priestorov. Ide o prenosné chladiace zariadenie, ktorého parametre a schopnosti možno využiť vo viacerých... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu NORDline AUS 18 - 50

Recenzie

Klarstein New Breeze 7

Klarstein New Breeze 7

Úsporná klimatizácia Klarstein New Breeze 7 s triedou energetickej účinnosti A a s ekologickým chladiacim prostriedkom R32 vychladí miestnosť... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Klimatizácie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu NORDline AUS 18 - 50

Pridať komentár