Najlepšie holiace strojčeky 2018 - Veľký test a porovnanie

Hľadáte pánsky holiaci strojček pre seba alebo pre svojho blízkeho a chcete si vybrať kvalitný produkt za rozumnú cenu? Neveríte predajným taktikám a radšej sa spoliehate na fakty a výsledky nestranných testov? Ak áno, nasledujúci rebríček najlepších pánskych strojčekov je určený práve pre vás. Zozbierali sme testy holiacich strojčekov, spojili ich výsledky, doplnili vlastné a užívateľské recenzie. Prečítali sme stovky diskusií a hodnotení. Za základe všetkých dostupných dát sme zostavili nasledovný rebríček:

 

Test - najlepšie planžetové strojčeky

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Braun Series 9 9290 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Braun Series 7 799 Najlepšie Zobraziť produkt
3. Braun Series 3 - 3030s Najlepšie Zobraziť produkt
4. Braun 1 190 Najlepšie Zobraziť produkt

 

Test - najlepšie rotačné holiace strojčeky

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Philips S7370/12 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Philips S5400/26 Najlepšie Zobraziť produkt
3. Philips S5100/06 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Philips S5510/45 Najlepšie Zobraziť produkt

 

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

Braun Series 7799

Vynikajúci a jeden z najuniverzálnejších holiacich strojčekov kvalitného výrobcu Braunrevolučnej série 7 vás nesklame. Holenie akéhokoľvek strniska zvládne na sucho aj namokro. Holenie v sprche nie je žiaden problém. Sami si nastavíte citlivosť holenia a patent výkyvnej hlavy a plávajúcich planžiet sa maximálne prispôsobí vašej tvári. Technológia Sonic pomocou použitia viac ako 10 000 mikro vibrácií zachytí maximálny počet chĺpkov. Strojček sa dodáva s čistiacou nabíjacou stanicou pre rýchle nabíjanie a kvalitné čistenie po holení. Ak hľadáte kvalitný holiaci strojček pre výborné holenie a zastrihávanie, s výbornou ergonómiou holenia a jednoduchým čistiacim systémom rýchlo nabíjaním je model Braun Série 7-7799, to najlepšie. Jediným negatívom je vyššia cena, tá však zodpovedá výkonu a kvalite tohto planžetového holiaceho strojčeka.

Philips S 9711/31

Ani výrobca Philips sa nedal zahanbiť v starostlivosti o mužov a na trhu má výborný model Philips S 9711/31. Ide o holiaci strojček s rotačnou flexibilnou hlavou. Plávajúce rotačné frézky sa dokonale prispôsobia tvári.Tento model je napájaný akumulátorom a vo výbave dostanete aj čistiacu nabíjateľnú stanicu. Prehľadný displej vás informuje o stave batérie, čistenia a výmeny holiacich hláv. Strojček si prispôsobíte nastavením na požadovanú citlivosť holenia a je vhodný na suché aj mokré holenie. Nechýba zastrihávač fúzov. Tento model sa výborne drží, má tichý chod a celkove dizajnom patrí k tým krajším holiacim strojčekom. Jediným mínusom je znova trochu vyššia cena.

 

Výborný pomer výkon/ cena

Philips S5100/06

Tento planžetový holiaci strojček so systémom čepelí MultiPrecision je určený pre suché holenie. Jemné nadvihne chĺpky pre dôkladnejšie holenie pár ťahmi. Výborný dotyk s pleťou zabezpečuje hlava Flex, ktorá sa otáča v 5 smeroch s 5 nezávislými pohybmi. Nechýba ani zastrihávač fúzov a jednoduché čistenie pod tečúcou vodou. Tento holiaci strojček má moderný dizajn, jednoducho sa ovláda a na trhu ho nájdete vo výbornom pomere výkon a cena.

 

Braun Series 3 – 3030S

Vo výbornom pomere výkon a cena je na trhu veľmi obľúbený model značky Braun Série 3-3030S. Ide o model z novej generácie planžetových holiacich strojčekov. Systém s hrebienkom microcombi jemne nadvihne alebo pred pripraví chĺpky do najideálnejšej polohy pre maximálne záber strihacej planžety.Práve systém dve planžety a jedna stredová strihacia lišta prispievajú k výbornej prispôsobivosti ku kontúram tváre a každým ťahom sa účinne oholia dlhé aj krátke fúzy. Nechýba zastrihávač a výborné telo strojčeka s protišmykovou pogumovanou rukoväťou. O stave batérie a hygienickom stave planžety vás informujú LED diódy. Veľmi dobre sa ovláda a je umývateľný pod tečúcou vodou. Ide o moderný planžetový strojček sieťovo napájaný s výdržou po odpojení zo siete a nabití až 45 minút. Výborná voľba pre mladých mužov za dostupnú cenu.

 

Špeciálny tip

Mühle Rytmo Black Pure Badger Mach3

Náš špeciálny tip patrí originálnemu setu pre tradičné holenie. Ide o výrobok výrobcu  Mühle, ktorý sa zoberá výrobou produktov a kozmetiky pre mokré holenie. V ponuke má kvalitné dizajnové sady na holenie s kefami, britvami a ručnými holiacimi strojčekmi, ako aj kvalitné holiace mydlá, krémy a balzamy po holení. Holiaca sada Mühle Rytmo Black Pure Badger Mach3 pozostáva z holiacej kefy, ručného holiaceho strojčeka a pekného stojana s nádobou na vodu. Táto sada je vyrobená z kvalitných materiálov pre dlhú životnosť. Ak máte radi ručné holenie na mokro je táto sada výbornou voľbou.

 

Nákupný poradca

Typ holiaceho strojčeka:

  1. Planžetový holiaci strojček - Ten má jedinú podlhovastú kovovú plochu planžetu, pod ktorou sa ukrývajú čepele. Vhodný je na každodenné hladké holenie a jemnejšie chĺpky. Miernou nevýhodou je údržba a čistenie.
  2. Rotačný holiaci strojček  - Na nepravidelné holenie, hustejšie chĺpky, pevnejšie fúzy je vhodný rotačný strojček, ktorý má rotujúce hlavy a vie sa prispôsobiť kontúram tváre. Spôsob uchytenia rotujúcich hláv môže byť na pevno alebo flexibilný aktívny, výkyvný, keď sa kĺbom dokonale prispôsobí tvári a lepšie sa dostanete strojčekom pod bradu a čeľustné kosti.
  3. Ručný holiaci strojček - Jednoduchý holiaci strojček prešiel vývojom a na trhu nájdete množstvo rôznych vyhotovení, s rôznymi žiletkami s jednou a viac lištami nožov. Môže obsahovať aj časti pre citlivú pleť s aloe vera a ochranou pred porezaním pleti. Samostatnou kapitolou sú britvy, ktoré sú dnes skôr dizajnovou retro záležitosťou.

Napájanie strojčeka

Pri holiacich strojčekoch sa môžete stretnúť s verziou zapojenia šnúrou do elektrickej siete alebo je zdrojom napájania akumulátor. Prvý typ je ľahší lebo neobsahuje akumulátor. Výhodou strojčeka na batériu je zase jeho použitie aj tam, kde nemáte prístup k zásuvke. Hlavne mužom, ktorý cestujú vyhovuje viac takýto holiaci strojček.

Doplnkové funkcie

Aj pri holiacich strojčekoch sa môžete stretnúť s niečím, čo iný strojček nemusí mať a oceníte to.Výhodou je pri rotačných strojčekoch výkyvný mechanizmus. Niektoré modely sú vodeodolné, pre holenie aj v sprche a čistenie pod vodou. Na trhu nájdete modely, ktoré majú dávkovač holiaceho chladivého gélu priamo v strojčeku pre zminimalizovanie podráždenia pokožky ale aj modely priamo určené pre citlivú pleť. Veľkou výhodou je aj kvalitný nôž na zastrihávanie, ktorý majú vo väčšine prípadov skoro všetky strojčeky. Pre mužov, ktorý nemajú čas na čistenie existujú dokonca strojčeky so samočistiacim systémom. Veľkým plusom je možnosť nastavenia citlivosti holenia v niekoľkých stupňoch.

Vaše hodnotenie:
(88.6%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár