Najlepšie ohrevné zásuvky 2024 – recenzie, test, porovnanie

„Varenie je môj život!“ Ak je táto veta aj vaším životným mottom, určite premýšľate nad tým, ako zdokonaliť vybavenie vašej domácej „profi“ kuchyne. Máme pre vás jeden super tip, ktorým je ohrevná zásuvka.

Ako vybrať ohrevnú zásuvku?

Funkcie týchto spotrebičov sa môžu javiť ako taký zbytočný luxus. Áno, nebudeme vám klamať, ohrevné zásuvky nie sú nevyhnutnosťou, avšak ani zbytočnosťou. Fungujú na princípe cirkulácie teplého vzduchu, vďaka čomu riad či pokrmy ohrievajú veľmi rovnomerne a šetrne. Premýšľate nad takouto kúpou? Poradíme vám, ako na to.

Najlepšie ohrevné zásuvky

Názov Hodnotenie Detail
Bosch BIC510NS0   ✔   NÁŠ TIPZobraziť produkt
Whirlpool WD 142 IXL   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
AEG KDK911423M   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
Bosch BIE630NS1   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt
Siemens BI710C1B1   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt

Ohrevné zásuvky – recenzie

Pokiaľ nemáte veľa známych, ktorí patria do kategórie vášnivých gurmánov, existuje len malá pravdepodobnosť, že ste sa s nejakou ohrevnou zásuvkou stretli „naživo“. Podobné je to aj s dostupnými online užívateľskými recenziami. V skratke, nie je ich príliš veľa. Práve preto sme si pre vás recenzie niekoľkých ohrevných zásuviek pripravili my.

Čo je to ohrevná zásuvka a ako funguje

Ohrevné zásuvky na prvý pohľad pripomínajú klasické zásuvky v kuchynskej linke. Na rozdiel od nich však majú trošku sofistikovanejšie využitie. Ide o veľmi praktický kuchynský elektrospotrebič, v ktorom si môžete predhriať taniere, šálky či poháre, ale i hotové pokrmy. Niektoré ohrevné zásuvky slúžia aj na ohrev hotového jedla, sú teda akýmisi alternatívnymi a šetrnejšími mikrovlnkami, v niektorých môžete potraviny rozmrazovať, nechať v nich nakysnúť cesto či vyzrieť jogurt.

Veľmi praktická je taktiež možnosť udržiavania teploty hotových jedál. Len si to predstavte. Navaríte, jedlo vložíte do zásuvky a ono ostane teplé tak akurát až do podávania obeda, presne ako v reštaurácii. Podobné je to aj s predhrievaním riadu. Niečo také sa môže javiť skutočne ako zbytočnosť. Uvidíte, nie je to tak. Tak napríklad káva. V každej dobrej kaviarni dostanete tento nápoj v predhriatej šálke. Dôvod je prostý. Káva v prvom rade nevychladne príliš rýchlo, v rade druhom chutí lepšie.

Rovnaké je to aj s taniermi. Boli by ste prekvapení, o koľko dlhšie ostane pokrm teplý, ak ho naservírujete na teplý tanier. Na zahodenie nie sú ani ďalšie možnosti využitia týchto spotrebičov. Tak napríklad spomínané kysnutie cesta. Ak potrebujete, aby bolo „napučané“ čo najskôr, nemusíte sa trápiť jeho ukladaním na radiátor. Vložíte ho do zásuvky, nastavíte na najslabšiu teplotu a už iba chvíľku počkáte. Podobne praktické je aj rozmrazovanie. V ohrevnej zásuvke totiž nehrozí takmer žiadne riziko, že sa daná potravina začne variť.

Ak ste prepadli takzvanému pomalému vareniu, pri ktorom je daný pokrm pripravovaný na nízkej teplote počas niekoľkých hodín, ohrevnú zásuvku môžete využiť aj takýmto spôsobom. Jednoducho do nej naložíte pripravený pokrm, teplotu nastavíte na cca 80 °C a môžete sa pustiť do dlhého varenia.

TIP: Menej tradičným spôsobom využitia ohrevných zásuviek je kvasenie jogurtov, ak je však na tej vašej možné teplotu nastaviť na cca 40 °C, môžete ju využiť aj takto.

Ako vybrať ohrevnú zásuvku

Pri výbere ohrevnej zásuvky je potrebné zohľadniť len niekoľko základných parametrov, a to jej kapacitu, funkcie, dizajn a spotrebu. Veľmi dôležitým faktorom je aj miesto, kam chcete tento spotrebič umiestniť. V našom návode na výber ohrevnej zásuvky preto začneme práve jej vhodným umiestnením.

Ako a kde umiestniť ohrevnú zásuvku

Ohrevná zásuvka by mala byť umiestnená na praktickom a bezpečnom mieste, ktoré máte, doslova, po ruke. Zásuvky sú spravidla zabudovateľné, preto sa inštalujú pod alebo nad nástennú rúru, poprípade do vrchnej časti linky namiesto klasickej hornej zásuvky. Pri hľadaní miesta pre tento spotrebič myslite hlavne na to, že sa môže nahriať na celkom vysokú teplotu. Po otvorení je teda poriadne horúci. Preto by sa nemal nachádzať na mieste, na ktorom sa môžete nechtiac popáliť.

Ovládanie ohrevnej zásuvky pomocou otočného kolieska

Na to, kam a ako presne chcete umiestniť ohrevnú zásuvku, myslite už pri jej výbere. Môžete totiž natrafiť na krásny model, ktorý má ideálne vlastnosti, ak ho však nebudete mať ako narvať do vašej kuchyne, bude vám nanič. Neprehliadnite ani informáciu o dĺžke napájacieho kábla. Zväčša má 150 až 200 cm.

Tu sa zároveň dostávame k ďalšiemu parametru, ktorým je zapojenie ohrevnej zásuvky do elektriny. Drvivá väčšina modelov je napájaná „klasickým“ prúdom 220 – 240 V. Nájdete na nich spomínaný napájací kábel, ktorý je nutné „zastrčiť“ do elektrickej zásuvky. Z hľadiska elektroinštalácie by ste si mali dopredu overiť, či sa vo vašej kuchyni nachádza vhodný okruh s príslušnými ističmi, ktoré si vyžaduje inštalácia daného modelu. Tito informácie by ste mali nájsť priamo v návode na použitie vami vybranej zásuvky.

TIP: A ešte jedna dobrá rada, ak sa „do elektriny“ príliš nerozumiete, odporúčame vám osloviť skúseného elektroinštalatéra alebo využiť možnosť inštalácie od predajcu.

Kapacita ohrevnej zásuvky

O kapacite ohrevnej zásuvky rozhodujú jej rozmery, vnútorný objem a nosnosť. Tradičná šírka ohrevných zásuviek sa pohybuje okolo 59,4 až 59,6 cm, čo je bežný rozmer klasickej zásuvky v kuchynskej linke. Podobné je to aj s ich hĺbkou. Aby ste mohli tieto spotrebiče nainštalovať pohodlne aj priamo do linky, zvyknú mať hĺbku 54 cm. Natrafiť však môžete aj na „hlbšie“ kúsky. Z hľadiska rozmerov sa tieto spotrebiče dajú ďalej rozdeliť do 2 kategórií podľa výšky, a to na:

 • Menšie ohrevné zásuvky s výškou 14 až 15 cm
 • Väčšie ohrevné zásuvky s výškou 29 až 30 cm

POZOR: Rozmery ohrevnej zásuvky by vás mali zaujímať nielen kvôli jej kapacite, ale i umiestneniu. Pozor si dajte hlavne vtedy, keď zásuvku do kuchyne iba dokupujete. Ak si jej inštaláciu naplánujete ešte pred zariaďovaním celej kuchyne, budete mať menej zviazané ruky.

Do menších, resp. nižších zásuviek sa zväčša zmestí približne 12 až 14 tanierov s bežným rozmerom (priemer 25 – 26 cm) a až cca 60 maličkých espresso šálokDo vyšších modelov toho napcháte už omnoho viac, napr. až 150 šálok či 40 tanierov. Samozrejme, presný počet kúskov riadu, ktorý do zásuvky pohodlne natlačíte, závisí od jeho konkrétnych rozmerov (výška, hĺbka, šírka, priemer atď.).

Ďalším parametrom, ktorý však nie je pri zásuvkách udávaný vždy, je vnútorný objem. Aj ten súvisí s počtom tanierov, šálok, pohárov či iného riadu, ktoré v nich môžete ohriať na jedenkrát. Pre lepšiu predstavu, napríklad taká ohrevná zásuvka Whirpool WD s rozmermi 13,5 x 59,5 x 54,8 cm a nosnosťou 25 kg, má objem 20 l a je určená na ohrev cca 6 obedových súprav.

Ohrevná zásuvka Whirlpool WD

Všetky vyššie vymenované parametre hovoria iba o ohreve prázdneho – nenaplneného riadu, ktorý je možné naukladať na seba. Pri ohreve „naložených“ tanierov sa však kapacita každej zásuvky podstatne zmenšuje. V tomto smere sa zamerajte hlavne na nosnosť, ktorá sa tradične pohybuje od 15 až do 30 kg, a taktiež na jej vnútornú šírku a hĺbku.

To, akú veľkú zásuvku potrebujete, zistíte najlepšie odmeraním vašich tanierov. Tak napríklad, ak plánujete ohrievať 4 naplnené taniere, položte ich vedľa seba a odmerajte ich pomyselný obvod. Ak používate klasické taniere s priemerom 25 – 26 cm, budete potrebovať kúsok s vnútornou hĺbkou a šírkou min. 50 – 51 cm.

Teplota a režimy

Od toho, v akom rozmedzí si môžete na danej ohrevnej zásuvke nastaviť teplotu, sa odvíjajú aj spôsoby jej využitia. Pri väčšine zásuviek je to rozmedzie od 30 až 40 do 80 až 85 °C, čo je zároveň úplne postačujúce. Na najnižšej teplote môžete ohrievať poháre z jemného skla, rozmrazovať potraviny alebo nechať nakysnúť cesto.

Teplota okolo 40 – 50 °C je vhodná na udržiavanie teploty pokrmov a predhrievanie keramických šálok či tanierov. Najvyššiu teplotu okolo 80 °C využijete pri rýchlejšom ohrievaní jedla a taktiež pri pomalom varení.

POZOR: Pri nákupe sa zamerajte tiež na to, či ide o model, na ktorom je možné iba nastaviť teplotu, takpovediac, od oka, alebo je vybavený fixnými režimami.

Funkcie a režimy

Ohrevné zásuvky nepatria do kategórie spotrebičov, ktoré zvyknú disponovať množstvom funkcií. Najčastejšie sa stretnete s časovačom, ktorý je zároveň veľmi praktickým doplnkom.

 • Časovač/automatické vypnutie: Určite vám odporúčame siahnuť po kúsku s časovačom. Vďaka nemu si môžete na zásuvke nastaviť presný čas ohrevu, po ktorého uplynutí sa zariadenia automaticky vypne.
 • Prepojenie so smart spotrebičmi: Niektoré, hlavne drahšie ohrevné zásuvky, môžete prepojiť aj s ďalšími elektrospotrebičmi, najčastejšie s kávovarom. V praxi to funguje tak, že ohrev šálok sa spustí automaticky v závislosti od prípravy kávy. Šálky tak budú teplé v tú správnu chvíľu.
 • Ventilátor: Výnimočne natrafíte aj na kúsky s ventilátorom, ktorý stojí za ešte lepšou cirkuláciou vzduchu vo vnútri zásuvky.

Materiál a dizajn

Ani v tomto smere si nemáte príliš z čoho vyberať. Väčšina ohrevných zásuviek sa vyrába z nehrdzavejúcej ocele. Tento materiál je zároveň dobrou voľbou, keďže sa jednoducho udržiava, pôsobí štýlovo a má dlhú životnosť. Z hľadiska dizajnu je to podobné. Ohrevné zásuvky môžu byť strieborné či čierne, výnimočne natrafíte aj na biele kúsky.

Rozmery ohrevnej zásuvky AEG

Povrchová úprava ohrevných zásuviek môže byť rôzna. Niektoré sú ošetrené napríklad špeciálnou vrstvou, na ktorej neostávajú odtlačky prstov, na iných nájdete sklo. Rôzne materiály sa môžu nachádzať aj v ich vnútri. Najčastejšie sa stretnete taktiež s nerezovou oceľou a špeciálne tvrdeným sklom.

Ovládanie a otváranie

Na ovládanie ohrevnej zásuvky zväčša slúži koliesko alebo dotykový panel. O tom, ktorý z týchto systémov bude vhodný práve pre vás, sa musíte rozhodnúť sami. Ak siahnete po kúsku s panelom s tlačidlami, všimnite si jeho umiestnenie. Môže sa nachádzať na prednej, ale i na vrchnej časti zásuvky. Druhé spomínané riešenie je určite o niečo šikovnejšie, keďže pri nastavovaní teploty či príslušného režimu nemusíte kľačať, alebo vytáčať hlavu.

Na výber máte ďalej modely s plynulým nastavením teploty alebo tie s fixnými režimami. V prvom prípade máte viac možností, v tom druhom však nemusíte špekulovať nad tým, koľko stupňov Celzia nastaviť pri ohrievaní keramického či skleneného riadu a potravín.

INFO: Niektoré, najmä drahšie ohrevné zásuvky, je možné prepojiť aj s aplikáciou a ovládať ich na diaľku.

S ovládaním súvisí aj spôsob otvárania a zatvárania ohrevnej zásuvky. Drvivá väčšina týchto spotrebičov nemá rúčku a je vybavená takzvaným pull and push systémom. Ide o systém, ktorý vám umožňuje zásuvku otvoriť i zatvoriť jednoduchým zatlačením na vyznačené miesto. Samozrejme, nie je vylúčené, že natrafíte aj na model s klasickou rúčkou.

POZOR: Pri výbere si všimnite, či sa dá daná zásuvka otvoriť úplne (tzv. plnovýsuv) alebo iba do cca polovice. Prvé riešenie je určite o niečo lepšie, a to ako pri nakladaní, tak i pri vykladaní zásuvky, a rovnako tak aj pri jej čistení.

Príslušenstvo

Sklenené či nerezové dno ohrevnej zásuvky je síce nenáročné na údržbu, bohužiaľ, tieto materiály nepatria k úplne protišmykovým. Predsa len, sklenený či keramický riad poukladaný na takomto povrchu to nemusí v najhoršom prípade prežiť. Preto vám odporúčame siahnuť po takom kúsku, ktorý je vybavený protišmykovou podložkou. Tá vám navyše údržbu zásuvky podstatne uľahčí. Môžete ju totiž vybrať, umyť vodou so saponátom a vyutieranú vrátiť späť.

Ďalším možným príslušenstvom, ktoré zvykne byť súčasťou ohrevných zásuviek, sú roštyPomocou nich viete v zásuvke vytvoriť akési 2. poschodie, vďaka čomu do nich natlačíte viac riadu (hlavne tanierov).

Spotreba ohrevných zásuviek

O spotrebe danej ohrevnej zásuvky rozhodujú najme jej rozmery, resp. jej kapacitaMenšie zásuvky zväčša „žerú“ niečo okolo 400 až 500 W, tie väčšie okolo 800 W, no a modely s rôznymi pokročilejšími funkciami a obrovskou kapacitou môžu mať spotrebuj aj nad 1 000 W. Na tento parameter sa zamerajte najmä vtedy, keď chcete zásuvku využívať často a počas dlhšej doby. Pri občasnom zapnutí na 30 minút vás spotreba nemusí až tak trápiť.

Výška ohrevnej zásuvky AEG

Cena ohrevných zásuviek + tipy na zaujímavé produkty

Ohrevné zásuvky nie sú najlacnejším špásom. Tie lacnejšie stoja niečo okolo 300 – 400 eur, tie drahšie viac ako 1 000. Čo rozhoduje o ich cene? Z nášho pátrania sme usúdili, že je to najmä ich kapacita, sčasti i množstvo funkcií, najmä časovač a teplotné rozmedzie, a, samozrejme, i konkrétna značka.

Pri značkách ešte chvíľku ostaneme. Keďže ohrevné zásuvky nepatria k úplne bežným kuchynským spotrebičom, možno práve aj vy premýšľate, kde takéhoto pomocníka zohnať. Popravde, zásuvky nájdete v ponuke mnohých predajcov. My sme si pre vás vybrali niekoľko produktov, ktoré nás zaujali cenou, funkciami alebo inými zaujímavými parametrami.

Ohrevná zásuvka Beko DRW 11400 FX

Ohrevná zásuvka Beko DRW 11400 FX patrí do kategórie tých lacnejších, stojí necelých 300 eur, pričom nás na nej zaujal práve pomer medzi cenou a kvalitou. Ide o model, na ktorom si môžete teplotu nastaviť v rozmedzí od 40 do 80 °C, má nosnosť 25 kg, je vyhotovený z nerezovej ocele s povrchovou úpravou proti zanechávaniu odtlačkov prstov a jeho rozmery predstavujú 14 x 59,4 x 51,6 cm (V x Š x H), vďaka čomu doň môžete vložiť cca 6 súprav riadu. Ohrevná zásuvka Beko je určená na predhrievanie riadu, ohrev i rozmrazovanie pokrmov a kysnutie cesta. Jedinou nedokonalosťou je absencia časovača.

Ohrevné zásuvky Whirlpool

Výrobca Whirlpool má v ponuke viacero zaujímavých ohrevných zásuviek, pričom cena ani jednej z nich neprekračuje 360 eur. Aj v tomto prípade ide teda o lacnejšie kúsky. Na výber máte medzi zásuvkami v striebornom a čiernom vyhotovení (strieborné sú lacnejšie). Všetky z nich majú nosnosť do 25 kg a sú určené na ohrev cca 6 súprav riadu, čo je ekvivalent k asi 20 tanierom alebo 80 šálkam na espresso. Teplotu si na nich môžete nastaviť v rozmedzí od 30 do 85 °C alebo od 40 do 75 °C (paradoxne, menšie teplotné rozmedzie sa nachádza na drahšom modeli). Bohužiaľ, ani v tomto prípade nejde o zásuvky s časovačom.

Ohrevné zásuvky rôznych značiek nájdete napr. v ✅ e-shope Andreashop.

Ohrevná zásuvka Miele ESW 6229X

Pre tých, ktorí sú odhodlaní do ohrevnej zásuvky zainvestovať o niečo viac, sme vybrali model ESW od Miele, ktorý stojí niečo okolo 600 eur. Teplotný rozsah si na ňom môžete nastaviť od 40 do 85 °C, je určený na ohrievanie až 12 súprav riadu, nájdete na ňom zapustenú ovládaciu lištu a veľmi všestranné režimy (ohrievanie riadu/jedla, rozmrazovanie, kysnutie cesta atď.). Špecifickou vlastnosťou ohrevnej zásuvky od Miele je možnosť jej prepojenia so smart kávovarom a ovládanie cez aplikáciu.

INFO: Všetky ohrevné zásuvky od Miele patria do kategórie tých drahších. Veľmi podobné sú aj ich parametre.

Ako používať ohrevnú zásuvku

Ohrevné zásuvky môžete používať na ohrievanie riadu a pokrmov, rozmrazovanie potravín, kysnutie cesta alebo pomalé varenie. Keď siahnete po modeli s príslušnými režimami, nemáte čo riešiť. Jednoducho si vyberiete ten, ktorý je určený na danú činnosť, stlačíte tlačidlo alebo pootočíte kolieskom a máte hotovo. Ak si však vyberiete zásuvku, na ktorej musíte teplotu nastaviť ručne – stručne, držte sa nasledujúcich rád.

Ohrevná zásuvka Electrolux

 • Kysnutie cesta: max. 30 °C
 • Rozmrazovanie potravín: 30 – 40 °C
 • Kvasenie jogurtov: 42 – 44 °C
 • Ohrievanie riadu z tenkého skla: 40 – 50 °C
 • Ohrievanie riadu z keramiky a hrubého skla (šálky, taniere...): 60 – 70 °C
 • Udržiavanie teploty pokrmov: 40 – 50 °C
 • „Rýchle“ ohrievanie pokrmov: 70 – 80 °C
 • Pomalé varenie: 70 + °C

Údržba ohrevnej zásuvky

Ako sme si povedali vyššie, ohrevné zásuvky sú zväčša vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je na údržbu pomerne nenáročná. Tieto spotrebiče si však aj napriek tomu vyžadujú istú dávku pozornosti. V prvom rade sa vyhnite drôtenkám a agresívnym čistiacim prostriedkom. Na umytie nehrdzavejúcej ocele by ste mali používať iba jemné handričky, neabrazívne čistiace prostriedky a teplú vodu, poprípade špeciálne pomôcky a prostriedky na tento materiál.

Z hľadiska údržby je dôležité taktiež to, aby ste zásuvku pravidelne kontrolovaliNemali by v nej ostávať zvyšky jedla či rozliata tekutina. Ak náhodou dôjde k akejkoľvek poruche, kontaktujte profesionálny servis. V tomto smere k ohrevnej zásuvke pristupujte úplne rovnako ako k akémukoľvek inému elektrospotrebiču.

Najčastejšie otázky a odpovede (FAQ)

Ak ste v našom návode na výber ohrevnej zásuvky nenašli odpovede na to, čo zaujíma vás, veríme, že sa tak stane v nasledujúcich riadkoch. Na záver sme si pre vás pripravili odpovede na časté otázky, ktoré zvyknú „trápiť“ spotrebiteľov.

Môžem ohrevnú zásuvku využiť ešte nejako inak?

Okrem spomínaných spôsobov využitia je možné ohrevné zásuvky využiť aj menej tradičnými spôsobmi. Môžete v nich napríklad sušiť bylinky či huby, sterilizovať niektoré potraviny alebo marinovať mäso a zeleninu.

Je nutné ohrevnú zásuvku zabudovať?

Každá ohrevná zásuvka je zabudovateľná, fungovať však bude aj bez „zabudovania“. Je to podobné ako pri iných zabudovateľných spotrebičoch. Fungovať síce budú, z hľadiska estetiky a praktickej stránky veci však nejde o najlepšie riešenie.

Dá sa ohrevná zásuvka nainštalovať aj do „starej“ kuchyne?

Ohrevné zásuvky sa dajú nainštalovať takmer do každej domácnosti. Ako sme uviedli vyššie, je potrebné „vlastniť“ elektrickú zásuvku a elektroinštaláciu, ktorá bude kompatibilná s týmto spotrebičom. Upozorňujeme však, že zásuvky z hľadiska dizajnu zapadnú lepšie do modernej kuchyne. V tej z čias minulých môžu pôsobiť ako päsť na oko.

Staršie modely, ktoré už nie sú v predaji

Vaše hodnotenie:
(90.8%)
Dátum publikovania: 25.01.2021
Dátum poslednej aktualizácie: 18.04.2024

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

24/05/2022 20:42
Margita M.

Veľké sklamanie z produktu Electrolux Intuit KBD4Z. Kúpili sme si ho, pretože nemáme radi mikrovlnky. V popise produktu sa písalo, že má do 80 stupňov, avšak reálne zohrieva v rozmedzí 60 až 70 stupňov. Treba navyše čakať aj 15 minút, kým sa jedlo zohreje a takto dlho to trvá aj pri malej porcii. Celkovo sme z tohto produktu sklamaní a kúpu ľutujeme.

07/01/2022 18:04
Jitka

BOSCH BIE630NS1 je elegantná zásuvka s praktickým využitím. Páči sa mi protišmykový povrch, dobrá nosnosť aj pružinový mechanizmus otvárania. Objem je až 21 litrov, čo je plne postačujúce. Rozmerovo mi táto zásuvka sadla presne na potrebné miesto, takže s výberom som spokojná.

12/11/2021 11:13
Dávid

Spokojnosť so zásuvkou Electrolux Intuit KBD4X, ktorá bola za dobrú cenu a plní svoj účel. Pekne ohreje pokrmy aj taniere. Vie tiež šetrne rozmrazovať a podľa mňa lepšie než mikrovlnka, pretože chráni chuť a textúru surovín. Manželka zásuvku používam aj na kysnutie cesta, čiže využitie je rozmanité. S kúpou sme spokojní.

14/07/2021 20:32
Marta

Mám ohrevnú zásuvku AEG BI_DRAWER, ide o pekné zaradenie, ktoré je doplnkom v modernej kuchyni. Zásuvka udržiava jedlo v teple a páči sa mi, že keď sa vrátim z mesta alebo práce, moja večera ostane dlhšie teplá. Je to jednoduchý, no premyslený spotrebič, ktorý slúži aj na ohrev tanierov. Jedlo si potom vychutnám z príjemne teplého taniera. Oceňujem predovšetkým dizajan, ktorý je jednoduchý s čistými líniami. Keďže ide o moju prvú ohrevnú zásuvku, neviem ju porovnať s iným modelom. S touto som však spokojná.

Pridať komentár


Posledné články
Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Okrem  murovacej malty Ytong ponúka spoločnosť Xella na murovanie pórobetónových stien a priečok tiež zakladaciu... Prečítať článok

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Drevo nie je jediné palivo, ktoré ponúka cenovo prijateľný spôsob vykurovania. Jednoduchšiu a komfortnejšiu obsluhu zaisťujú... Prečítať článok

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Rozmýšľate nad tým, že si vymaľujete steny vo vašej domácnosti, aby ste trochu zmenili jej charakter? Na to, aby ste vášmu... Prečítať článok

Ako vyčistiť práčku od zápachu, plesne, vodného kameňa – octom, kyselinou citrónovou, sódou bikarbónou

Ako vyčistiť práčku od zápachu, plesne, vodného kameňa – octom, kyselinou citrónovou, sódou bikarbónou

Či už používate práčku denne alebo niekoľkokrát do týždňa, pri každom praní sa v jej útrobách hromadí neodparená voda a vodný... Prečítať článok