Faxcopy.sk - skúsenosti a recenzia

Spoločnosť FaxCOPY funguje na Slovensku od roku 1991. Svoje podnikanie začala ako firma, ktorá do našej krajiny dovážala techniku značky Canon. Postupne svoju činnosť rozšírila na predaj a servis rôznej kancelárskej techniky. Značku Canon doplnili desiatky ďalších.

V súčasnosti dobe máme na Slovensku takmer 30 kamenných prevádzkok, v ktorých si zákazník môže zakúpiť spotrebný tovar a kancelárske potreby alebo využiť jednu zo služieb FaxCOPY - tlač fotografií, vizitiek, veľkoformátová tlač, finalizácia dokumentov (viazanie diplomových, dizertačných a bakalárskych prác) fotenie na doklady, výroba fotodarčekov a rôzne grafické práce.

Eshop faxcopy.sk je držiteľom certifikácie SAEC - bezpečný nákup, pečate Overené zákazníkmi od Heureka.sk a víťazom súťaže ShopRoku 2015 (kategória Foto).

Hodnotenie zákazníkov

Faxcopy.sk patrí k veľmi dobre hodnoteným eshopom. Na portáli heureka.sk ho zákazníci považujú  za spoľahlivý a ústretový. Vyzdvihujú aj bezproblémovú komunikáciu, kvalitu tlačových materiálov a fotografií, ponuku neštandardných rozmerov rámov, širokú ponuku tovarov, dobré ceny, dostupnosť a rýchle doručenie tovaru. Klienti oceňujú aj možnosť osobného odberu na pobočke, ktorý nie je spoplatnený.

Z negatív sa spomína napríklad málo tovaru skladom na pobočkách, vyššia cena niektorých položiek, dĺžka dodacej doby na prevádzku, málo personálu na predajniach, nedostatok sortimentu v eshope či fakt, že zákazník musí počas objednávky na osobný odber zadať spôsob platby, ktorý sa už nedá zmeniť.

Vernostný program na webe aj v predajni

Okrem zliav pre držiteľov karty ISIC, ITIC, EURO<26, TEENFINIO, Egocard, JUNIOR RAILPLUS EURO<26 a Bratislavskej mestskej karty (5% - 10 %) ponúka faxcopy.sk aj vernostné programy. Registrovaní zákazníci eshopu zbierajú každým nákupom body, ktoré môžu vymeniť za darčeky alebo trvalú odmenu (napr. doprava zdarma).

Zákazníci sa môžu v kamenných predajniach zaregistrovať do vybraného programu a získať jednu z 3 kariet - WEB kartu, vďaka ktorej nakupujú za eshopové ceny, BONUS kartu - body za každý nákup možno meniť za darčeky, alebo PARTNER kartu - vernostný program pre celoslovenských firemných zákazníkov.

Hodnotenie článku:
(80.8%)

Komentáre

21/02/2018 09:16
Eliska

Výborná spolupráca - komunikácia, či osobná, alebo mailová, perfektná trpezlivosť, ústretovosť, precíznosť, konečný efekt pozvánok ( tlač, rezanie, výber papiera) dokonalý - Fax Copy City Aréna Trnava, Mgr. Martina Šinálová. Veľmi šikovná holka, doporučujem a zároveň ďakujem.

Pridať komentár