Test rúr na pečenie - najlepšie rúry 2017

Rúra ako rúra. Nie je to tak. Každá je iná a vybrať si nie je jednoduché. Prešli sme obrovské množstvo porovnaní a testov a vytvorili sme krátky zoznam tých najlepších produktov, ktoré sú momentálne na trhu. Pozreli sme si testy rúr na pečenie od domácich aj zahraničných renomovaných spoločností. Výsledok? Pozrite sa. Dúfam že vám pomôžeme a nové rúry vám budú dlho  dobre slúžiť.

 

Najlepšie rúry na pečenie - výsledky testov

ModelHodnotenieCenaRecenzie
Electrolux EZB 3400 AOX Najlepšie 180,- Pozrieť v eshope
Gorenje BO 637E21 XG Najlepšie 256,90 Pozrieť v eshope
Mora VT 527 WC Najlepšie 324,90 Pozrieť v eshope
Whirlpool AKP 462 IX Najlepšie 229,90 Pozrieť v eshope
Mora VT 548 MX Najlepšie 399,- Pozrieť v eshope

 

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

Whirlpool AKZM 8910 IXL

Výborná teplovzdušná rúra v energetickej triede A++ s objemom 73 l a šetrným pomalým zatváraním dvierok Soft Closing, vám ponúkainteligentnúsenzorovúfunkciu6. zmysel, ktorá zistí váhu vášho jedla a automaticky tak prispôsobí teplotu a čas pečenia. Nechýba viacúrovňové pečenie rôznych druhov jedál zároveň, gril, pečenie horúcim vzduchom a ani rýchle predhriatie rúry. Chladiaci ventilátor zase zabezpečuje chladenie dvierok medzi sklami, aby sa predišlo popáleniu pri otváraní. Ochranu proti náhodnému zapnutiu sporáka a uzamknutie už nastavených funkcií zabezpečí detský zámok.Povrch Ixelium v nerezovom prevedení bráni hrdzi, vytvoreniu škvŕn aj poškriabaniu, a zároveň sa ľahko čistí. Neostávajú na ňom trvalé otlačkya tak budete mať stále s jednoduchou údržbou svoju rúru čistú. K celkovému modernému dizajnu prispievajú aj zrkadlové dvierka Smart Clean so zapustenou rukoväťou a krásny dotykový displej.

Electrolux EOB 8851 AOX

Ďalšou kvalitnou rúrou je aj model Electrolux EOB 8851 AOX od švédskej nadnárodnej spoločnosti Electrolux. Zabudovateľná rúra s objemom 73 l v modernom dizajne vám okrem základných funkcií ponúka aj varenie v pare. Systém ohrevu UltraFanPlus s veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov zaručí, že jedlo sa rovnomerne prepečie bez ohľadu na to, kam ho v rúre umiestnite. Oceníte tepelnú sondu pre kontrolu vášho jedla počas prípravy, ktorá zároveň vypne rúru, keď je jedlo hotové. Množstvo nadštandardných funkcií, výborný výkon a k tomu krásny moderný dizajn vo výbornom pomere k cene radí túto rúru k tomu najlepšiemu na trhu.

Siemens HM 676G0S1

Moderná zabudovateľná rúra model Siemens HM 676G0S1 s objemom 67 l je vybavená funkciou varioSpeed, ktorá skráti čas vášho varenia až o 50 % a urýchli vaše pečenie. K dispozícii máte až 13 druhov ohrevu, ktoré uľahčia prípravu vašich jedál. Na výber máte 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, veľkoplošný gril, stupeň na pizzu, hlboko mrazené jedlo a mnoho iných. K ďalším spôsobom ohrevu pri tejto rúre s mikrovlnami patrí mikrovlnný ohrev a kombinovaný mikrovlnný ohrev. Ovládanie na TFT dotykovom displeji je ľahké a intuitívne pomocou pohybu v menu. Vďaka automatickému systému čistenia rúry je údržba minimálna. S touto rúrou získate krásny minimalistický dizajn, množstvo funkcií a výborný výkon za adekvátnu cenu.

 

Výborný pomer výkon/ cena

Mora VT 548 MX

Moderná multifunkčná rúra od overeného kvalitného výrobcu s objemom 67 l a s množstvom užitočných funkcií. Na trhu jedna z najpredávanejších vďaka výbornému pomeru výkon a cena. Ľahké nastavovanie pomocou dotykového displeja si rýchlo osvojíte. V rúre sa nachádzajú teleskopické výsuvy pre 2 úrovne, ktoré vám uľahčia manipuláciu s pripravovanými jedlami a celosklenené dvierka, ktoré minimalizujú únik tepla z rúry aj pri častejšom otváraní. Nechýba ani detský zámok a komfortné tiché zatváranie dvierok. Výhodný nákup vo výbornom pomere výkon, funkcie a cena v peknom modernom dizajne.

Gorenje BO 75 SY2B

Moderná multifunkčná rúra v štýlovom čiernom dizajne s celosklenenými dvierkami a ergonomickou rukoväťou o objeme 67 l vám ponúka množstvo užitočných funkcií a skvelý výkon. Ovládanie je jednoduché pomocou elektronického ovládacieho panelu. Okrem základných funkcií určite oceníte teleskopické lišty, dynamický chladiaci systém, detský zámok a čistenie pomocou funkcie Aqua Clean.

Whirlpool AKZ 6230 WH

Vo výbornom pomere výkon a cena je aj model od výrobcu Whirlpool, teplovzdušná rúra Whirlpool AKZ 6230 WH s objemom 60 l. V krásnom modernom dizajne rady Absolute v prevedení biele sklo s prehľadným displejom v úspornej energetickej triede A+ dostanete množstvo funkcií. Oceníte technológiu 6. zmysel ,ktorá kontroluje celý proces prípravy jedla za vás. Rúra má 2 úrovne pečenia. Nechýba možnosť funkcií, ako sú automatické programy, rýchly predohrev, gril, gril + ventilátor, ventilátor s kruhovým výhrevným telesom, ventilátor + statický horný a spodný ohrev, ventilátor + rozmrazovanie, udržiavanie jedla v teple pri 60°C, kysnutie, maxi pečenie, pizza alebo chlieb program, konvenčný ohrev a Eco ohrev. Za výbornú cenu dostanete kvalitný moderný spotrebič s množstvom funkcií a dobrým výkonom.

 

Čierny Peter alebo trochu iná rúra

Náš tip v tejto kategórii patri zaujímavému výrobku, a tým sa stáva multifunkčná halogénová rúra.

Sencor SMH 331

Multifunkčná halogénová rúra na pečenie Sencor SMH 331 vám ušetrí čas, spotrebu energie a vďaka tomu aj vašu peňaženku. Určite oceníte zdravú úpravu pokrmov bez použitia tuku. K dispozícii je 6 funkcií, ako je funkcia pečenia, varenia, grilovania, dusenia, toastovania a rozmrazovania. Vnútorný objem je síce iba 12 l, ale s použitím nástavca môžete objem zvýšiť na 17 l. Za veľmi nízku cenu tak získate spotrebič, v ktorom pripravíte jedlo 3 x rýchlejšie, so spotrebou až o 60 % nižšou a hlavne zdravo bez tuku alebo s použitím minimálneho množstva tuku.

 

Vaše hodnotenie:
(88%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár