Test grilov - najlepšie grily 2017

Chceli by ste nový elektrický gril ale neviete si vybrať z veľkého množstva produktov na našom trhu? Ani sa vám nečudujeme. Vyberať je naozaj z čoho a každý predajsa sa snaží predať presne to, čo potrebuje. Ako sa ale zorientovať a vybrať správne? Skúste to s nami. Pripravili sme pre vás tabuľku najlepších elektrických grilov, ktoré sú momentálne k dispozícii. Preštudovali sme si výsledky domácich aj zahraničných nestranných testov, recenzií a hodnotení užívateľov. Všetko sme potom upratali do jednej prehľadnej tabuľky, kde nájdete 7 najobľúbenejších a najkvalitnejších modelov elektrických grilov.

 

Výsledky testu elektrických grilov

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Catler GR8012 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Tefal GC305012 Najlepšie Zobraziť produkt
3. Catler GR 8030 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Tefal Optigrill EE Najlepšie Zobraziť produkt
5. Sencor SBG 400 Najlepšie Zobraziť produkt
6. Catler GR4011 Najlepšie Zobraziť produkt
7. ETA 6155 90000 Najlepšie Zobraziť produkt

 

Výber toho najlepšieho, čo si môžete dopriať

Hecht Sentinel

Výnimočne pekne spracovaný gril na drevené uhlie s bohatou výbavou pre ozajstných chlapov. Je vyrobený z odolného oceľového plechu a natretý ochrannou žiaruvzdornou farbou. Gril je vybavený dvoma ohniskami. Možno ho používať nielen počas klasickej rodinnej grilovačky, bez problémov totiž zvládne aj väčšiu letnú párty. Súčasťou grilu je komín, chrómované rošty, polička na odkladanie riadu alebo náčinia a teplomer. Gril má unikátny dizajn, výbornú využiteľnosť  a skvelú cenu – a aj preto by ste mali pouvažovať nad jeho kúpou.

Catler GR 8012

Tento kompaktný a mimoriadne skladný gril je ozajstné „delo“. Spája v sebe výhody klasického a kontaktného grilu. Má dva typy grilovacích plôch – rovnú a rebrovanú. Možno ho používať vonku i vnútri, rozložený či zložený. Gril má nepriľnavý povrch, nastaviteľnú výšku hornej a nastaviteľný sklon dolnej dosky, funkciu časovač a praktickú odnímateľnú misku na nadbytočnú mastnotu a šťavu. Vďaka dostatočnému teplotnému intervalu na ňom pripravíte rôzne druhy mäsa, ale i zeleninu či zapekané bagety.

 

Kvalita za výhodnú cenu

Fieldmann FZG 1007

Dizajnový vonkajší gril s dostatočne veľkou grilovacou plochou (76 x 42 cm), vstavaným teplomerom, kvalitným chrómovým roštom a priestorom na odkladanie ingrediencií, tanierov a najrôznejších pomôcok na grilovanie. Prenášanie tohto modelu zjednodušujú kolieska. Vďaka zatváraciemu veku bude vaše jedlo pripravené oveľa rýchlejšie, bude však dostatočne prepečené a šťavnaté vo vnútri. A to všetko za výhodnú cenu. Vďaka šikovne nastavenému pomeru vysokej kvality a prijateľnej ceny si môže gril Fieldmann FZG 1007 dovoliť každý skutočný milovník grilovačiek.

Tefal GC305012 

Osvedčená kvalita za dostupnú cenu. Multifunkčný elektrický gril s 3-stupňovým termostatom a nepriľnavým povrchom je predpokladom 100% kvality práve pripraveného pokrmu. Mriežkované dosky možno odpojiť od tela grilu a vložiť ich do umývačky riadu. Vďaka tomu je čistenie celého prístroja oveľa jednoduchšie. Model zároveň disponuje aj odnímateľnou miskou na odkvapkávanie nadbytočnej šťavy.

 

Dobrá voľba pre nenáročných

Fieldmann FZG 1004

Kompaktný a ľahký vonkajší gril s dostatkom odkladacích plôch. Nižšia cena sa podpísala na menšej grilovacej ploche, gril však určite postačí tým, ktorí sa tejto príjemnej letnej aktivite venujú skôr sporadicky. Popol z dreveného uhlia padá do odnímateľnej nádoby, vďaka čomu sa odpadu zbavíte veľmi jednoducho. Model disponuje praktickými kolieskami, uľahčujúcimi jeho transport, ktorý hravo zvládne aj jedna osoba. Veko grilu zabezpečuje to, že si jedlo uchová tú pravú chuť a vôňu. Ak tiež patríte medzi milovníkov poriadneho kusu mäsa, nasiaknutého delikátnou šťavou a podčiarknutého jemnou arómou dreveného uhlia, tak budete s týmto grilom určite spokojný.

Sencor SBG 106BK

Lacný základný gril pre každého, kto si nepotrpí na technické vychytávky. Veľká grilovacia plocha s nepriľnavým povrchom je rozdelená na dve časti – rovnú a rebrovanú. Teplota sa dá regulovať otočným termostatom. Elektrický gril je vybavený tepelnou poistkou proti prehriatiu, protišmykovými nožičkami a vyberateľnou miskou na odtok šťavy alebo oleja. Je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie, ľahko sa prenáša a preto si ho môžete vziať aj na chatu.

 

Technologická špecialita na záver

Tefal Optigrill EE GC702D34

Kontaktný gril s rebrovanou mriežkou je to pravé orechové pre každého, kto chce od svojho nového grilu maximum. Je totiž vybavený unikátnou funkciou, ktorá v závislosti od hrúbky a gramáže jedla automaticky nastaví ideálny čas a teplotu prípravy. Na displeji potom možno sledovať, v akej fáze je práve vaše jedlo (rare, medium rare až po well done). Gril disponuje 6. prednastavenými programami na prípravu rýb, klobás, červeného mäsa, burgrov, hydiny a toastov. Vy ho však môžete používať aj v plne manuálnom režime. Samozrejmosťou je nepriľnavý povrch grilovacích dosiek a odnímateľná miska na prebytočnú šťavu. Navyše cena tohto technologického zázraku je vzhľadom na jeho funkcie viac než prijateľná!

 

Vaše hodnotenie:
(87%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár