Najlepšie tlakové hrnce 2018 - Veľký test a porovnanie

Čoraz častejšie sa stretávame s tlakovými hrncami, ktoré môžeme označiť ako nepodarky. Niektoré majú nekvalitné dvojité dno, iné nepraktické uzatváranie, ďalšie zas nekvalitné silikónové tesnenia, ktoré dlho nevydržia. Aby sme predišli sklamaniam, pripravili sme pre vás zoznam najlepších tlakových hrncov, ktoré sú overené užívateľmi a nezávislými testami. Pozbierali sme testy tlakových hrncov, užívateľské recenzie, komentáre v diskusiách a všetko sme spojili. Toto je výsledok, najlepšie tlakové hrnce pre rok 2016.

 

Test - najlepšie tlakové hrnce

MiestoModelHodnotenieDetail
1. Tefal Secure Neo Najlepšie Zobraziť produkt
2. Tefal Clipso Precision Najlepšie Zobraziť produkt
3. Tescoma President Najlepšie Zobraziť produkt
4. Tescoma Magnum Najlepšie Zobraziť produkt
5. CS Solingen PrePro Najlepšie Zobraziť produkt
6. Fagor Rapid Xpress Najlepšie Zobraziť produkt
7. Fagor Classic Najlepšie Zobraziť produkt

 

Tescoma President

Luxusný tlakový hrniec Tescoma PRESIDENT s jednoduchým nastavením ideálneho tlaku IDEALCOOK pre rýchlu a šetrnú prípravu všetkých obvyklých pokrmov. Ľahké otváranie hrnca len jednou rukou vďaka komfortnej sklápacej rukoväti a špeciálnemu bezpečnostnému uzáveru. Tlakový hrniec je vybavený indikátorom tlaku, 4 poistkami a masívnymi úchytkami, je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. 5 rokov záruka.

Tescoma prezident tlakový hrniec

 

Tefal Clipso Precision

Došla vám trpělivost s vaším starým tlakovým hrncem? Hledáte kvalitního a bezpečného pomocníka do vaší kuchyně? Pak existuje jednoduché řešení! Doplňte vaši domácnost o praktický tlakový hrnec TefalClipso + Precision o objemu 6 l. Vaření nikdy nebylo jednodušší. S novým tlakovým hrncem od Tefalu se velmi snadno manipuluje a navíc je jeho používání zcela bezpečné.

Tefal Clipso Precision

 

Tescoma Magnum

Tlakový hrniec MAGNUM s objemom 5 l je vhodný aj pre väčšie rodiny! Kvalitný materiál je predpokladom, že vám bude slúžiť dlhé roky. Tlakový hrniec je možné plniť max. Do 2/3 celkového objemu.

Tescoma Magnum

Vaše hodnotenie:
(88.4%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár