Najlepšie digitálne detské kojenecké váhy 2020 – recenzie, test, porovnanie

Digitálne detské váhy sú skvelou pomôckou pre všetky mamičky, ktoré vďaka nim dokážu presne kontrolovať váhu svojej malej ratolesti a sledovať tak, či je vývin dieťaťa správny.

Digitálna kojenecká váha

Na trhu nájdete množstvo rozličných modelov kojeneckých váh, a preto sme si pripravili zoznam piatich váh, ktoré sa tešia veľkej obľube u zákazníkov a dobré výsledky dosahujú aj v testovaniach.

Najlepšie kojenecké váhy

Názov Hodnotenie Detail
Nuvita Digitálna detská váha   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
Laica PS3001   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt
Beurer JBY 80   ✔   NÁŠ TIPZobraziť produkt
AGU Baby BSS1   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
Chicco Detská digitálna váha   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt

Kojenecké váhy – recenzie

Detské kojenecké váhy sú podľa niektorých mamičiek nevyhnutnou záležitosťou, podľa iných zas nie sú vôbec potrebné. Pokiaľ však chcete mať o vývoji svojho drobca prehľad a chcete pravidelne kontrolovať, či priberá, ako má, bez nich sa nezaobídete. S ich výberom vám chceme pomôcť čo najviac, preto sme sa rozhodli sa pozrieť na niektoré z obľúbených modelov kojeneckých váh. Dúfame, že vám naše recenzie budú pri výbere nápomocné.

Účel kojeneckých váh

Niektorí tvrdia, že kojenecké váhy nepatria do základnej výbavy mamičiek – z časti môžeme súhlasiť. Ak sa však na to pozrieme z tej druhej strany, tak kontrolovanie váhy dieťaťa, najmä v jeho prvých týždňoch života, je veľmi dôležitá činnosť. Mnohé mamičky podľa týchto váh zisťujú, či je dieťa dostatočne najedené alebo pravidelne kontrolujú ich váhu a sledujú tak ich vývin.

Váženie kojenca na digitálnej váhe

Dôležité parametre a funkcie

Pri výbere treba dbať predovšetkým na ergonómiu, teda tvar vaničky. Dieťa sa musí cítiť pohodlne a tiež bezpečne. Taktiež je dobré, aby váha mala protišmykové nožičky, ktoré zabraňujú nechceným posunom. Zároveň chcete, aby váha bola čo najpresnejšia, preto sledujte maximálnu odchýlku.

Ak chcete skutočne presné meranie, tak si sledujte ponúkané funkcie. Niektoré váhy sú natoľko inteligentné, že dieťa odvážia až vtedy, keď sa prestane hýbať alebo dokážu odrátať hmotnosť plienky. Keď viete, čo približne od takejto váhy máte očakávať, tak sa môžete smelo pustiť k popisom jednotlivých produktov.

Vaše hodnotenie:
(90.2%)
Dátum publikovania: 22.05.2019
Dátum poslednej aktualizácie: 10.04.2020
Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Pridať komentár