4home.sk - skúsenosti a recenzia

4home.sk je eshop, zameraný na predaj bytového textilu, domácich spotrebičov, doplnkov a najrôznejších potrieb pre domácnosť, kuchyňu či záhradu. Internetový obchod, ktorý v roku 2014 oslávil svoje 10. narodeniny, ponúka viac než 3500 položiek, z ktorých je až 99% skladom

Spoločnosť je členom Asociácie pre elektronickú komerciu. APEK aktuálne združuje až 240 obchodníkov a členstvo v ňom znamená 100% záruku istoty nákupu.

Eshop je držiteľom ocenenia Overené zákazníkmi (udeľuje Heureka.sk) a zlatej pečate Garancia nákupu. V roku 2014 sa stal víťazom súťaže ShopRoku - kategória Bytové doplnky a design.

Množstvo pozitívnych hodnotení eshopu

Po preštudovaní recenzí na portáli heureka.sk môžeme konštatovať, že zákazníci sú službami 4home.sk naozaj spokojní. Okrem veľkého výberu tovaru a pohodlného nákupu z domova zákazníci vyzdvihujú najmä výbornú komunikáciu, prístup a ústretovosť obchodu, ale aj možnosť osobného odberu.  

Negatívne hodnotenia sa týkajú najmä dĺžky dodania tovaru a nepresného popisu položiek. Väčšina zákazníkov si však myslí, že eshop nemá žiadne slabiny.

Množstvo výdajných miest a doprava zdarma

Zákazník si môže svoj nákup vyzdvihnúť v jednom zo 129. výdajných miest na Slovensku. Výdajne sú rovnomerne rozmiestnené po celom území krajiny, preto sú dostupné naozaj každému.

Objednávky v celkovej hodnote nad 40 € budú doručené úplne zdarma (platí pre Slovenskú poštu a osobný odber). Akcia sa nevzťahuje na nadmerné zásielky (nad 50 kg), ktoré prepravuje spoločnosť Toptrans. 

Dobierka je (aj v prípade doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty) spoplatnená sumou 1,50€ / 0,99 € - platí iba pre osobný odber. Kompletné a aktuálne ceny poštovného možno nájsť na webe 4home.sk.

Vernostný program Pohoďáci 

Členom vernostného klubu sa automaticky stáva každý zákazník 4home. Program funguje na princípe zbierania tzv. Pohoďáčikov, ktoré klient získa zakúpením alebo hodnotením produktov. Nazbierané body potom možno vymeniť za zľavy na nákup alebo hodnotný darček. 

Aktuálny počet nazbieraných a vyčerpaných Pohoďáčikov vidí zákazník v jeho užívateľskom konte. V osobnom účte sa zobrazuje aj celková suma, ktorú vďaka zbieraniu bodov ušetril na svojich nákupoch.

Hodnotenie článku:
(81.2%)

Komentáre

07/12/2016 11:59
Tonka

Super obchod, odporúčam.

Pridať komentár