Answear.sk - skúsenosti a recenzia

Módny projekt answear.sk ponúka veľký výber oblečenia, obuvi a doplnkov od viac že 200 najobľúbenejších značiek sveta. Eshop má zastúpenie v Poľsku, Česku a od roku 2014 aj na Slovensku.

Okrem stoviek produktov prináša aj inšpiráciu v podobe neustálej spolupráce s blogermi a módnymi expertmi. Preto v jeho ponuke nájdete vždy tie najaktuálnejšie trendy, s ktorými určite zaujmete. 

Hodnotenie na portáli heureka.sk

Užívateľských recenzií na známom webe heureka.sk možno nájsť iba niekoľko, zákazníci v nich však vyzdvihujú najmä komunikáciu a výborný prístup pracovníkov eshopu, veľmi rýchle dodanie tovaru, široký sortiment, výhodné zľavy a akcie, spoľahlivosť či vrátenie 10% hodnoty každého nákupu.

Aj napriek faktu, že si väčšina zákazníkov pochvaľuje kvalitu tovaru, nájdu sa aj takí, ktorým bol doručený poškodený alebo zjavne používaný tovar. Proces vrátenia tovaru je však rovnako hodnotený veľmi pozitívne, preto sa v takomto prípade netreba obávať tovar poslať späť.

Výhody Answear Club-u

Eshop prináša naozaj výnimočný vernostný program. Jeho výhody môže využiť každý, kto sa doň cez web zaregistruje. Člen klubu získava za každý nákup 10% jeho hodnoty späť (v prípade nákupu za 60 € sa členovi na konto pripíše 6 € kredit). Takto nazbierané body možno neskôr využiť na nákup ďalšieho nezľavneného tovaru. 

Získané body sa nasčítavajú po každej objednávke a sú pripísané do 14. dní od nákupu. Kreditmi možno znížiť hodnotu ďalšieho nákupu až o 50%!

Bezplatné vrátenie tovaru

Zákazníci, ktorí nie sú spokojní s nákupom, môžu tovar zaslať späť v predĺženej lehote 30 dní. V prípade, že hodnota objednávky prekročila hranicu 40 €, je toto vrátenie úplne bezplatné. Kompletný postup vrátenia tovaru je dostupný po prihlásení sa do svojho zákazníckeho konta. Lehota na vrátenie peňazí je 5 až 14 dní.

Odmena za odporučenie a odber newslettra

Kreatívne zmýšľanie eshopu potvrdzuje aj odmena za odporúčanie. Na webe answear.sk stačí vyplniť jednoduchý formulár, v ktorom zadáte údaje svojich známych a priateľov. Tým bude okamžite odoslaná uvítacia zľava na nákup v hodnote 10 €.

Ak pozvaný kamarát zľavu využije a nakúpi v minimálnej hodnote 40 €, poďakovanie vo forme 10 € zľavy je vaše! 

Odmenu možno získať aj pravidelným odberom newslettra - zľava vo výške 10 € na prvý nákup bude novému odberateľovi doručená priamo do emailovej schránky.

Doprava zdarma až do odvolania!

Objednávky, ktoré boli odoslané do 13:00, sú spravidla expedované ešte v ten istý deň. Tovar z Answear.sk je doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby a to úplne zadarmo! Nezáleží na hodnote objednávky ani na spôsobe platby. Akcia však platí iba do odvolania. Zákazník si samozrejme môže svoju objednávku vyzdvihnúť aj osobne (výdajné miesto Uloženka v Bratislave).

Hodnotenie článku:
(79.6%)

Pridať komentár