Zobraziť ostatné kategórie sprievodcu

Ako vybrať darčeky pre manžela alebo priateľa - Vianočný sprievodca 2020

Výber darčeka pre manžela alebo priateľa je väčšinou ľahký. Ženy majú pre výber darčekov cit, navyše partnera poznajú lepšie ako ktokoľvek iný. Pokiaľ však máte pocit, že už ste mu dali všetko a došli vám nápady, pozrite si náš prehľad a možno v ňom nájdete zaujímavý tip na darček pre vašu polovičku. Nachádzajú sa tam praktické i bláznivejšie darčeky, darčeky pre športovca i pre záhradkára. Myslite na to, že najviac poteší taký darček, po ktorom človek túži, ale z nejakého dôvodu by si ho sám nekúpil.

V prvej časti nájdete zoznam obľúbených kategórií, ktoré postupne dopĺňame o novinky. V druhej časti sa nachádzajú tipy na konkrétne produkty, ktoré patria medzi hity tejto sezóny.

  • ✔   Milovníci športu

Športtestery

Športtestery
Porovnanie produktov
  • ✔   NAJPREDÁVANEJŠIE

Parfumy

Parfumy
  • ✔   Luxusné

Štýlové hodinky

Štýlové hodinky

 

Ako vybrať darček pre manžela alebo priateľa

Vyberať darčeky pre partnera niekoľkokrát do roka je zo začiatku veľmi jednoduché. Časom však začne vyberanie darčekov zaberať viac a viac času a skôr či neskôr dochádzať nápady. V tom prípade vám pomôže nákup darčekov striedať, to znamená raz mu dať praktický darček, raz nejakú hračku a raz darček originálny, ktorý mu poskytne nové zážitky. Nebojte sa, v každej z daných kategórií máte toho na výber veľa.

Ako vybrať darček pre manžela alebo priateľa

Pripravili sme pre vás sprievodcu výberom darčeka, pri voľbe správneho daru sa ním môžete inšpirovať.

Buďte samé ucho

Muži sú zvyčajne priami, rovno povedia, čo sa im páči, čo nie, čo by im urobilo radosť. Ak budete partnera počúvať, skôr či neskôr sa dozviete, čo by si ako darček želal. Pokiaľ máte doma výnimku, skúste sa správne zvolenými otázkami opýtať, čo by si prial. Niektorí dávajú prednosť prekvapeniam, niektorí sú zas radšej, keď vedia, na čo sa môžu tešiť. Darujte manželovi/priateľovi to, po čom túži, hoci aj za tú cenu, že o tom bude vopred vedieť.

Muž otvárajúci darček na Vianoce

Darčeky pre krásu

Darček, ktorý leží celý rok v skrini a daná osoba ho vytiahne len občas, aby vám urobila radosť, je to najhoršie, čo sa môže stať. Darčeky pre krásu sú praktické kúsky, ktoré možno nie sú originálne, avšak váš partner ich skutočne ocení. Ak mu darujete kvalitný holiaci strojček, zastrihávač brady a fúzov alebo parfum, pričom siahnete po osvedčených značkách, bude s darčekom spokojný. A spokojná budete aj vy, vaša polovička bude nielen dobre vyzerať, ale bude aj príťažlivo voňať.

Pre muža so športovým duchom

Nielen ženy sa o seba pravidelne starajú a dbajú o svoj výzor. Aj muži si dávajú záležať na svojej postave a pravidelne cvičia, aby sa udržali v kondícii. Pokiaľ máte doma športovca, radosť mu môžete urobiť praktickým vybavením, ktoré s jeho záľubou súvisí. Rád behá? Má rád golf? Lyžuje alebo snowboarduje? V tom prípade hľadajte darček v tejto oblasti. Potešiť by mohli napr. nové bežecké tenisky, golfové palice alebo helma či rukavice na lyžovanie.

Darček pre muža športovca

Milovníci športu môžu svoj tep a podaný výkon sledovať vďaka športtesteru. Ak váš partner ešte športtester nemá, mohli by ste mu ním na najbližší sviatok urobiť radosť. Prípadne mu skúste vybrať výživové doplnky, ktoré jeho športový výkon podporia.

Pre milovníka hrania

Nebyť tých povinností, pravdepodobne by sa neustále hrali. Muži zostanú sčasti stále malými chlapcami, preto potešte chlapca v ich vnútri a darujte im niečo na hranie. Herná konzola, dron, vrtuľník, auto na diaľkové ovládanie či 3D tlačiareň partnera zabavia a vyvolajú v ňom dávku detskej radosti.

Pozrite si aj pravidelne aktualizované rebríčky a hodnotenia produktov, ktoré vám určite pomôžu vybrať kvalitný a overený produkt. Pozrieť testy

Pre muža hrdého na svoju záhradku

Bývate v domčeku a váš partner väčšinu času trávi v záhradke či starostlivosťou o trávnik? Žiaden problém. Aj pre nadšenca záhradkárčenia nájdete bez problémov vhodný darček. Určite sa mu zíde kosačka, vysávač lístia či elektrická píla. Pre mužov, ktorí radi grilujú, sa bude hodiť záhradný gril. Ten oceníte aj vy, keďže dobroty z neho budete konzumovať spoločne.

Muž záhradkár - výber vhodného darčeka

Pre nadšenca adrenalínu

V prípade, že má váš partner dobrodružného ducha, vhodnou voľbou bude zážitkový darček. Môžete vybrať niečo, o čom viete, že to chce vyskúšať, ale aj niečo, čím ho prekvapíte. K obľúbeným patria lety balónom, offroad jazda, kurz lezenia či škola šmyku. Pokiaľ sa váš partner zaujíma o varenie, mohol by ho potešiť napr. kurz thajskej kuchyne.

Či už vyberáte darček pre priateľa alebo pre manžela, nezabudnite zohľadniť jeho záujmy a vek.

Pre milovníka technológií

Len málo mužov sa nepoteší elektronike. Nový tablet, čítačka kníh, televízor, počítač urobí radosť každému milovníkovi technológií. Krok vedľa neurobíte ani s mobilným telefónom či navigáciou do auta. K obľúbeným darčekom z tejto kategórie sa radia i inteligentné kamery, power banky, ale napr. aj slúchadlá.


Komentáre

21/05/2021 22:19
risi

z kozmetiky je pre mojho chlapa najoblubenejsim kuskom angrybeards sportovy lubrikant

Pridať komentár