Najlepšie žehličky na vlasy 2018 - Veľký test žehličiek

Nespoliehajte sa na reklamy a predajné zručnosti predajcov elektroniky a spotrebičov. Vyberať podľa emócií nie je ideálne. Verte radšej faktom a odborným radám. Pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo je momentálne na trhu dostupné. Zozbierali sme svetové a domáce testy, porovnali sme ich výsledky, vaše recenzie, skúsenosti a hodnotenia. Výsledkom je tento rebríček tých najlepších žehličiek v našich obchodoch.

Test - najlepšie žehličky na vlasy

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Remington S9500 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Philips HP 8343 Najlepšie Zobraziť produkt
3. Remington S8500 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Rowenta CF 6430 Najlepšie Zobraziť produkt
5. Philips HP 8349 Najlepšie Zobraziť produkt
6. Braun ES3 SatinHair Najlepšie Zobraziť produkt
7. Braun ST 780 Najlepšie Zobraziť produkt

 

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

GHD Gold Classic Styler

Táto keramická žehlička patrí do luxusnej rady Gold kultovej značky GDH. Je to univerzálne riešenie pre každé vlasy, pre úpravu na hladko aj vytváranie lokní. Štíhly dizajn žehličky s tenkými žehliacimi plochami so zaoblením dokážu vytvoriť jedinečný účes, ako od kaderníka. Ovládanie je ľahké a pri tejto žehličke nemusíte opakovane upravovať jeden prameň vlasov. Po jedinom zásahu je výsledok hotový. Cena je vyššia ale ak chcete investovať do kvalitnej žehličky, oplatí sa. Je šetrná k vlasom aj po nahriatí sa príjemne drží v ruke. Po zapnutí sa po 30 minútach žehlička sama vypne, preto sa nemusíte obávať či ste ju nezabudli zapnutú. V balení je aj ochranný kryt na žehliace plochy a ochranné púzdro pri prenášaní. Jediným mínusom je, že žehlička nemá reguláciu teploty s nastavením teploty aspoň v niekoľkých stupňoch. Ide však o veľmi kvalitnú žehličku, obľúbenú hlavne vďaka kvalitnému výsledku úpravy vlasov.

Remington S8700

Jedným z najkvalitnejších výrobcov žehličiek na vlasy je spoločnosť Remington. V svojom portfóliu má bohatú ponuku žehličiek a model S 8700 patrí medzi najobľúbenejšie. Cenovo je trochu vyššie, ale jej nákup neoľutujete. Navrhnutá je pre maximálnu ochranu vašich vlasov a pracuje na úprave vlasov pomocou kombinácie studenej pary s optimálnou teplotou 170°. Teplotu si môžete nastaviť v 5 stupňoch až do maximálnej teploty 230°. O stave teploty vás informuje displej. Nechýba funkcia rýchleho zohriatia žehličky za 15 sekúnda automatické vypnutie po 60 minútach. Nastavenú teplotu si môžete uzamknúť zámkom. Otočný kĺb kábla zabráni, že sa budete pri žehlení vlasov namotávať so šnúrou okolo žehličky. Táto keramická žehlička s vylepšenou hydratačnou žehliacou plochou vás určite nesklame. Odporúčame aj náročnejším užívateľom.

 

Výborný pomer výkon/ cena

Remington S 9500

Vo výbornom pomere výkon a cena je na trhu žehlička vlasov Remington S 9500. Zaujímavo riešené žehliace plochy s originálnym povrchom s odleskom z pravými perlami a výkonné keramické jadro s rýchlym nahriatím behom 10 sekúnd sú hlavným lákadlom tejto kvalitnej žehličky. Vytvoríte si ňou nielen hladký účes, ale aj zaujímavé vlny. Za výbornú cenu spolu s prenosným puzdrom v balení odporúčame túto žehličku každému.

Rowenta SF7640

Ďalšia zo žehličiek určených pre univerzálnu úpravu vlasov na hladko aj na vytváranie vĺn je model SF 7640 výrobcu Rowenta. Zaujímavou ju robí výborný pomer výkon a cena. S keramickými doštičkami dosiahne teplotu až 200° v 5 stupňoch nastavenia. Nechýba rýchlo nahriatie za 30 sekúnd a pochvalu si určite zaslúži ionizácia, ktorá zaistí lesklé vlasy bez poškodenia. Podsvietený displej vás informuje o teplote a žehlička disponuje aj automatickým vypnutím a zámkom pre fixáciu teploty. V balení nájdete aj žiaruvzdorné puzdro pre prenášanie. Tento model má naše odporúčanie, ako výhodný nákup v pomere výkon a cena.

 

Špeciálny tip

Valera 645.01

Naším špeciálnym tipom je keramická žehlička na vlasy s nadstavcami z turmalínu. Táto keramická žehlička má výborný keramický turmalínový povrch žehliacich plôch a výborne antistatické vlastnosti. Nechýba jej rýchle nahriatie, pogumovaná rukoväť pre prijemné držanie a sada nadstavcov pokrytá prírodným turmalínom. Za výbornú cenu tak získate univerzálnejšiu žehličku na vlasy.

 

Nákupný radca

Parametre, ktoré sa môžu u rôznych výrobcov líšiť, ale na ktoré si treba pri výbere posvietiť

Povrch žehliacich plôch - Dnes majú najbežnejšie žehličky s ktorými sa stretnete žehliacu plochu z materiálov, ako sú teflón, keramika, turmalín alebo takzv. keramický mramor. Najšetrnejšie sa k vlasom správajú žehliace plôšky z keramiky, ktoré rovnomerne prenášajú teplo. Tie môžu byť kombináciou keramického jadra s prímesou iného materiálu na povrchu ako je titan, teflón, turmalín, mramor. Každý materiál má určité vlastnosti, ktorými je k vlasom viac šetrný,ako napríklad žehličky s kovovými povrchom žehliacich plôch.

Veľkosť žehličky -Niektoré žehličky sú tenšie iné sú robustnejšie. Ak máte možnosť vyskúšať si žehličku v ruke, určite to urobte. Zistíte tak, ako vám sedí nielen veľkosť ale aj hmotnosť.

Nastavenie teploty -Niektoré modely nastavenie teploty neponúkajú a automaticky zapnú ohrev po zapnutí. Lepšie je vybrať si žehličku, ktorá vám dovolí vlastné nastavenia teploty z viacerých teplotných programov. Plusom je zámok nastavenej teploty počas žehlenia.

Určite je dobre zohľadniť dĺžku šnúry, podľa toho v akej blízkosti ste k zásuvke. Plusom je ak má žehlička Ionizér, možnosť rýchleho ohrevu, bezpečnostnú poistkufunkciu žehlenia aj mokrých vlasov.

Vaše hodnotenie:
(89%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár