Mojehodinky.sk – skúsenosti a recenzia

V internetovom obchode mojehodinky.sk si možno vyberať z tisícov modelov dámskych, detských, pánskych a unisex hodiniek. Ponuku tvoria značkové hodinky Festina, Casio, Fossil, Timex, ale aj trendy modely od DKNY, Esprit, Michael Kors, Gant či Guess.

Mojehodinky.sk hodnotenie

Okrem hodiniek si v eshope možno zakúpiť aj šperky, remienky a náramky, darčekové krabičky a tzv. watch windery - naťahovače hodiniek. Obchod funguje už niekoľko rokov a na sklade drží tisíce položiek.

Internetový shop je taktiež držiteľom pečate kvality od heureka.sk Overené zákazníkmi.

Hodnotenia zákazníkov

N portáli heureka.sk možno nájsť kladné hodnotenia dobrých cien, rýchlosti dodania tovaru, ústretovosti pri vybavovaní reklamácie, výbornej komunikácie so zákazníkom a rozmanitosti ponuky hodiniek. Klienti oceňujú aj doručenie zdarma pri nákupe drahších modelov, zľavy na nákup, profesionalitu a originalitu doručeného tovaru.

Záporné hodnotenia sa dotýkajú nedôslednej kontroly tovaru pred jeho odoslaním, dlhšej doby dodania či faktu, že si tovar pred objednaním nemožno prehliadnuť naživo. Vo väčšine komentárov na heureke sa však klienti zhodujú, že nákup v obchode nemá zápory.

Doprava zdarma a darčeky k nákupu

Doručenie zdarma z mojehodinky.sk získa každý, kto nakúpi tovar v minimálnej hodnote 39,10 €. Pre nákupy do 39 € platí cenník poštovného, ktorý možno nájsť na webe.

K vybranému tovaru eshop zasiela pozornosť vo forme malého darčeka. Zákazníkov zaručene poteší aj to, že na vrátenie tovaru majú až 30 kalendárnych dní od jeho prebratia. Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoškodený a nepoužívaný. Refundácia prebehne do 14. dní od doručenia oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy.

Okamžitá 3 % zľava 

Hneď po načítaní eshopu mojehodinky.sk vyskočí oznamovacie okno, ktoré potencionálneho zákazníka informuje o možnosti získania 3 % zľavy. 

Zľavu získa ten, ktorý klikne na ikonku Facebooku a splní všetky podmienky obchodu.

Hodnotenie článku:
(79.8%)

Komentáre

23/07/2019 12:58
Milan Rusnaček

Naše skusenosti su take kupili sme bycykel a počuvajte dobre došiel bez sedadla hladali ho tyžden aj tak nenašli a ani žiadna kompenzacia s ceny bycykla pri reklamacii a to nie je všetko pri dofukovani kolies predna duša mala defekt a navyše pri vybrati sme zistili že je uplne s ineho kolesa bycykla bola tenka a s dierov ochota pri reklamacii žiadna všetko sme museli dokupit samozrejme za svoje peniaze!

Pridať komentár