Exisport.com - skúsenosti a recenzia

Spoločnosť Exisport funguje od roku 1996. Za 10 rokov existencie sa jej v kategórií športových predajní podarilo vypracovať medzi absolútnu špičku. Na kamenný obchod Exisport človek narazí v takmer každom väčšom nákupnom centre. Zákazníci si však môžu tovar objednať aj z eshopu, ktorý združuje tisíce produktov na jednom mieste – športovú obuv, oblečenie, posilňovacie stroje a rôzne fitness pomôcky.

Na exisport.com si možno vybrať zo všetkých významných športových značiek (Adidas, Nike, Puma, Reebok, Fila, Salomon, Northfinder, North Face, Asics, ....) ale aj vlastné produkty (kolekcia Exisport) či kvalitnú a cenovo dostupnú slovenskú značku Authority.

Hodnotenie eshopu

Exisport.com je na portáli heureka.sk hodnotený veľmi pozitívne. Podľa zákazníkov ponúka oveľa viac tovaru než predajne, web je prehľadný a ceny primerané. Zákazníci vyzdvihujú aj možnosť vrátenia tovaru na predajni, pravidelné akcie či fakt, že môžu nakupovať z domu. 

Z negatív eshopu sa spomína napríklad nedostatočne prepracovaný systém triedenia tovaru (chýbajúce parametre), nedostatočný popis tovaru, občasné rozdelenie objednávky do viacerých (samostatne dodaných) balíčkov alebo nemožnosť osobného prebratia objednávky na predajni.

Vernostný program plný zliav

Zákazníci majú možnosť získať vernostnú kartu, vďaka ktorej môžu nakupovať tovar oveľa výhodnejšie. Karta im okrem okamžitých zliav na tovar prináša aj ďalšie výhody - predĺžená lehota výmeny tovaru (30 dní), dodanie vybraného tovaru zdarma. Zákazníci, ktorí počas nákupu pravidelne používajú svoju kartu, majú nárok na získanie dodatočnej zľavy (pri sumárnej hodnote nákupov nad 500€ je to až 5%). 

  

Kartu možno využiť nielen počas nákupu v kamennej predajni, ale aj v eshope. Výšku nazbieranej zľavy si možno sledovať priamo na webe predajcu - stačí zadať číslo zákazníckej karty.

Naša testovacia objednávka

V eshope exisport.com sme nenakupovali prvýkrát. Predajca podľa nášho názoru ponúka kvalitný tovar za rozumné ceny. Po odoslaní našej objednávky nám bol okamžite doručený mail. 

Produkt sme objednávali v pondelok (o cca 17:00), vyexpedovaný bol v stredu a doručený vo štvrtok (o cca 9:00). Tovar bol zabalený v malom balíčku, bol v 100% stave a mal všetky originálne vysačky. S kvalitou výrobku zn. Authority sme boli naozaj spokojní. Rovnako ako aj so službami eshopu exisport.com.

Hodnotenie článku:
(80.4%)

Komentáre

10/01/2019 15:13
Miro

Nikdy viac absolútne neseriózny prístup .Arogancia ,zavádzanie, klamanie , len okradnúť a žiadna serióznosť.

11/07/2017 22:44
Jozef

Nikdy viac...

25/06/2017 17:05
Jozef

Nic moc....

Pridať komentár