Electrolux EXP12HN1W6 recenzia

Electrolux EXP12HN1W6  recenzia a skúsenosti

Jednoduchý spôsob, ako bojovať s teplom, kdekoľvek sa nachádzate. Pre čo o najflexibilnejšie pohodlie si zaobstarajte klimatizáciu  Electrolux EXP12HN1W6.   Bez ohľadu na...

od 399 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obľúbený model mobilnej klimatizácie vás môže na prvý pohľad zneistiť cenou. Nenechajte sa však hneď odradiť. Nad kúpou klímy Electrolux EXP12HN1W6 sa totiž oplatí rozmýšľať. Dôvodom je nielen jej príjemný dizajn, ale najmä výborný výkon a spoľahlivosť. Pri jej používaní vás dokonca nebude otravovať ani búchanie plastov, ktoré je časté najmä v prípade lacnejších modelov.

favorite Pridali sme nové recenzie na klimatizácie a redakčný výber najlepšie klimatizácie

Multifunkčný prístroj, s ktorým sa podelíte

Jednou zo všeobecných výhod mobilnej klímy je to, že ju viete využiť v celom byte alebo dome. Viete ju však jednoducho preniesť aj do kancelárie, na chatu, prípadne ju môžete niekomu požičať. V prípade sťahovania ju bez problémov prenesiete do nového bytu a môžete ju naďalej okamžite využívať. Jeden prístroj vám tak poslúži na hneď niekoľkých miestach. Mobilná klimatizácia je multifunkčná - spája možnosť chladenia, ale aj kúrenia a odvlhčovania.

Model Electrolux EXP12HN1W6 spadá do energetickej triedy A a je vhodný do miestnosti s maximálnou plochou 24m2. Jej chladiaci výkon je nadpriemerný – 12 000 BTU/hod. (najčastejšie sa stretávame s výkonom okolo 8000-10 000 BTU/hod.), nemusíte sa preto obávať, že by vás sklamala aj počas veľmi teplých dní.

Množstvo funkcií a tichý chod

Pozitívom tejto klimatizácie je nielen to, že je plnená ekologicky nezávadným chladivom, ale aj to, že má dvojvrstvové filtre, ktoré sú schopné zachytávať aj malé čiastočky prachu. Výrazne zlepšuje kvalitu a čistotu vzduchu v miestnosti. Okrem toho si ju viete individuálne prispôsobiť – je totiž vybavená funkciami, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie (časovač, režim Sleep – chladenie počas noci, režim Follow me – udržiavanie konštantnej teploty v miestnosti, ...).

V porovnaní s ostatnými mobilnými klimatizáciami nás prekvapil fakt, že klíma pracuje s primeranou hlučnosťou, čo oceníte najmä večer. Jej hmotnosť je iba 34 kg, preto ju môžete elegantne presúvať po celom dome.

Zložitejšej inštalácií sa nevyhnete

Aj v prípade tohto modelu sa musíte pripraviť na kreativitu pri inštalácií. Ak však potrebujete využívať mobilitu klímy, tak vlastne nemáte na výber a tento problém budete riešiť pri každom výrobcovi.

Hadicu, ktorá odvádza horúci vzduch je nutné vyviesť von (cez otvor v stene, okne) prípadne ju vystrčiť cez pootvorené okno – nevýhodou tohto riešenia je spätné nasávanie teplého vzduchu do miestnosti.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ výborný výsledok chladenia, kúrenia aj odvlhčovania
+ kvalitný a spoľahlivý výrobok
+ chladiaci výkon 12 000 BTU/hod
+ ekologické chladivo

thumb_down

- inštalácia hadice

Multifunkčná mobilná klimatizácia Electrolux EXP12HN1W6 nás prekvapila svojim kvalitným spracovaním, jednoduchým dizajnom a veľmi dobrým výkonom. Medzi jej ďalšie plusy patria využiteľné funkcie, ktoré si zaručene obľúbite. Po vyriešení inštalácie sa tak stane využívaným spotrebičom, bez ktorého si svoj život nebudete vedieť predstaviť.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Electrolux EXP12HN1W6

Recenzie

Klarstein New Breeze 7

Klarstein New Breeze 7

Úsporná klimatizácia Klarstein New Breeze 7 s triedou energetickej účinnosti A a s ekologickým chladiacim prostriedkom R32 vychladí miestnosť... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Klimatizácie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Comfee MPS1-07CR1

Pridať komentár