Najlepšie vákuové čističe pórov 2020 – recenzie, skúsenosti

Rád o starostlivosť o pleť nájdete na internete naozaj mnoho. Mnohé z odporúčaní sú pravdivé, iné dokážu skôr uškodiť, ďalšie sú zasa neúčinné. Vždy sa dopočujete o rôznych kozmetických prípravkoch, maskách, peelingoch, no len málo sa hovorí o vákuových čističoch pórov. Ako fungujú? Sú skutočne efektívne? Ako ich správne používať?

Najlepší vákuový čistič pórov - ako vybrať?

Na ženy sa z každej strany sypú tipy, triky a spôsoby, ako sa správne starať o pleť. Nie je to však také jednoduché. Pleť každého jedného človeka je svojim spôsobom unikátna. Preto neexistuje univerzálny kozmetický prípravok, ktorý by bol vhodný pre každú pleť.

Niekto má pleť citlivú, niekto má pórov viac, niekto menej, niekomu sa pleť mastí a ďalší ju môže mať dehydratovanú. Kozmetické prípravky pri starostlivosti o pleť treba používať, no čo sa týka čistenia pleti, vákuový čistič pórov môže byť skvelým pomocníkom pre pravidelnú starostlivosť o pleť.

Najlepšie vákuové čističe pórov

Názov Hodnotenie Detail
Vákuový čistič pórov Wellneo   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt
Beauty skin HL-308   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
Vigan Mammoth Lady TWO   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
Beurer FC 40   ✔   NÁŠ TIPZobraziť produkt
ProfiCare PC-PR 3025   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
BeautyRelax Peelmax   ✔   DNES V AKCIIZobraziť produkt

Ako vákuový čistič funguje?

Profesionálne vákuové čističe využívajú, ako možno dedukovať z názvu, vákuovú technológiu na odstránenie nečistôt z pleti. Princíp je jednoduchý. Zariadenie disponuje rôznymi nadstavcami, ktoré sú určené pre istý druh znečistenia pleti. Vďaka ťahu vzduchu prístroj vytvára pri kontakte s kožou podtlak a týmto spôsobom vzniká medzi zariadením a pleťou vákuum. Vďaka nemu prístroj nečistoty eliminuje a pleť čistí.

Vákuový čistič pórov - fungovanie

Zariadenie je buď to poháňané AAA batériami, alebo nabíjateľným Li-ion akumulátorom, ktorý sa dobíja za pomoci USB konektora. Niektoré zariadenia disponujú taktiež aj reguláciou sacieho výkonu. Nečistoty, ktoré prístroj odstráni stačí z nadstavca odstrániť pod tečúcou horúcou vodou.

Nie náhrada, ale pomocník

Vákuový čistič pórov nie je náhradou alebo nástupcom hĺbkového čistenia pleti u kozmetičky. Práve naopak, profesionálne kozmetičky toto zariadenie pri svojej práci používajú. Hlavnou úlohou tohto zariadenia je bezbolestné odstraňovanie pórov, vyrážok a akné z citlivej pleti. Bez podráždenia a začervenania. Určite nemôžete rátať s tým, že vákuový čistič aj napriek efektívnym technológiám, zabezpečí 100-percentné hĺbkové čistenie pleti.

Vákuový čistič pórov je pomocník pri bezbolestnom odstraňovaní pórov, vyrážok a akné z citlivej pleti

Pri pravidelnom používaní však napomáha pri starostlivosti o pleť. Dokonale čistí upchaté póry, pleť prekrvuje a masíruje. Týmto spôsobom zabraňuje vzniku čiernych bodiek a upchávaniu pórov. Takýto prístroj sa veľmi jednoducho používa. Nehrozí žiadne poranenie, poškriabanie či prepichnutie.

Výrobca pred každým použitím prístroja odporúča tvár napariť aspoň po dobu 10 – 15 minút, aby sa póry otvorili. Možno ho použiť na oblasť tváre, nosa, ale i krku či dekoltu. Vhodný je pre ženy aj mužov.

Hlavné výhody

  • jednoduché použitie
  • efektívne čistenie pleti
  • pleť regeneruje
  • vhodný pre všetky druhy pleti
  • bez podráždenia a začervenania

Hlavné nevýhody

  • nie je určený na hĺbkové čistenie pleti
  • slabší výkon niektorých modelov

Vaše hodnotenie:
(90.2%)
Dátum publikovania: 14.07.2018
Dátum poslednej aktualizácie: 14.01.2020
Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Pridať komentár