Nazuby.eu - skúsenosti a recenzia

Nazuby.eu je najväčší slovenský eshop zameraný na predaj pomôcok na dentálnu hygienu. Jeho ponuku tvoria zubné kefky, strojčeky na zuby, zubné náhrady, dentálne sprchy, ústne vody, pasty a prípravky na bielenie zubov. Skladové zásoby eshopu presahujú 800 napredávanejších položiek. Tovar je preto expedovaný veľmi rýchlo po prijatí objednávky.

Kvalitu eshopu potvrdzuje certifikát Heureka: Overené zákazníkmi.

Hodnotenie zákazníkov

Na portáli heureka.sk možno nájsť necelú tisícku slovných hodnotení eshopu nazuby.sk. So službami obchodu je spokojných 99% klientov, ktorí tu nakúpili minimálne jedenkrát. Pozitívne hodnotenia sa dotýkajú nízkých cien, rýchleho dodania tovaru, výbornej komunikácie so zákazníkmi, širokej ponuky tovaru alebo dopravy zdarma nad 40 €.

Záporné recenzie sa týkajú najmä samotného webu, ktorý je podľa viacerých zákazníkov neprehľadný a komplikovaný. Nájdu sa aj individuálne nespokojní klienti, ktorým nebolo umožnené vrátiť použitý tovar dentálnej hygieny alebo takí, čo boli nespokojní so spôsobom a cenou doručenia. 

Doprava zdarma aj pre lacnejší tovar

Všetky nákupy v minimálnej hodnote 40 € sú doručené úplne zdarma. Objednávky, ktoré sú vykonané v pracovný deň do 15:00 hod., sú doručené do 1 až 3 pracovných dní. 

Nákup v celkovej cene do 40 € je spoplatnený poštovným už od 2,99 € (+ 1 € za dobierku). Tovar si možno vyzdvihnúť aj osobne. Služba Zásielkovňa má aktuálne viac než 70 výdajných miest.

Nadštandarná dĺžka lehoty vrátenia tovaru

Zákazníci, ktorí si svoj nákup rozmysleli, majú možnosť vrátiť tovar a to v predĺženej lehote 100 dní. Tovar musí byť nerozbalený a nepoškodený. Lehota na vrátenie peňazí na účet zákazníka je 30 dní od prijatia vráteného tovaru.

Darčeky k nákupu

K získaniu darčeku je nutné splniť jedinú podmienku - nakúpiť tovar v minimálnej hodnote 22 €. Darčekom je vždy produkt z ponuky eshopu.

Výber malej pozornosti je súčasťou procesu vypĺňania objednávky. Zákazník má možnosť vybrať si hneď z niekoľkých tovarov - čím vyššia je hodnota nákupu, tým má klient k dispozícií viac možností.

Hodnotenie článku:
(81.2%)

Pridať komentár