Test chladničiek - najlepšie chladničky 2017

Nie je lepší spôsob výberu produktu ako na základe nestranných recenzií a testov.

My sme niektoré modely otestovali ale inšpirovali sme sa aj testami chladničiek od domácich aj svetových špecializovaných spoločností. Na základe týchto testov, vašich skúseností a našich recenzií vám prinášame Tipy na najlepšie produkty v tejto oblasti. Tabuľku pravideľne aktualizujeme. Zapojte sa do diskusie v spodnej časti tejto stránky. Pýtajte sa otázky, ktoré vás zaujímajú. Diskusia je tu pre vás.

 

 Test - Najlepšie voľne stojace chladničky

ModelHodnotenieDetail Produktu

Beko CSA 29022

Najlepšie Pozrieť v eshope

Gorenje RK 62 FSY2B

Najlepšie Pozrieť v eshope

Samsung RB31FERNCSA

Pozrieť v eshope

Whirlpool BLF 9121 OX

Pozrieť v eshope

 

Test - Najlepšie vstavané chladničky

ModelHodnotenieDetail Produktu

Whirlpool ART 9811

Najlepšie Pozrieť v eshope

Electrolux ENN 2800BOW

Najlepšie Pozrieť v eshope

Bosch KIV 34X20

Pozrieť v eshope

Whirlpool ART 6611

Pozrieť v eshope

 

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

Samsung RB37J5235SS

Výborná voľne stojaca kombinovaná chladnička s krásnym štýlovým dizajnom od výrobcu Samsung. Vďaka kombinácii najmodernejších technológií v spojení s elegantným moderným dizajnom sa umiestnila na popredných miestach v predaji a obľúbenosti u užívateľov. Výborný pomer výkon a cena. Nízka hlučnosť, spracovanie z nerezovej ocele, komfortná obsluha vďaka elektronickému ovládaniu a displeju, decentne osvetlený vnútorný priestor LED diódami bez znižovania chladiaceho výkonu a systém, ktorý rovnomerne ochladzuje celý priestor chladničky, je len malý výpočet toho, čo vám táto chladnička prináša. Oceníte nulovú zónu Fresh pre ideálne uskladnenie čerstvých rýb a  vysokú flexibilitu nastavení priehradok a poličiek, ktorá vám umožní vytvorenie vnútorného priestoru podľa vlastných potrieb. K tomu všetkému máte nadštandardnú 10 ročnú záruku na kompresor.

Samsung RB31FERNBSA/EF

O niečo menej zaplatíte za výborný model tohto výrobcu s nižšou spotrebou v triede A+++. Síce ponúka o niečo menší vnútorný objem chladničky, ale s rovnakým moderným dizajnom, funkciami a kompresorom s digitálnym invertorom.

Whirlpool BSNF 8783 OX

Moderná chladnička v nerezovej úprave štýlovom dizajne z rady Supreme NoFrost. S nízkou spotrebou v energetickej triede A+++,s elektronickým inteligentným ovládaním a unikátnou technológiou 6.zmysel Fresh Control. Výhodný nákup v pomere výkon a cena s pridanou hodnotou extra záruky 10 rokov.

 

Výhodný nákup

Siemens KG39NAI35

Kombinovaná chladnička s mrazničkou a s priehradkou HyperFresh, ktorá udrží ovocie a zeleninu až 2x dlhšie čerstvé a funkciou NoFrost, žiadne odmrazovanie. K elegantnosti dizajnu prispieva aj úprava nerezového spracovania s povrchom antiFingerPrint, zabraňujúcemu otlačkom. Oceníte elektronické ovládanie, prehľadný LCD displej a Wi-fi.

Bosch KGE 49AL41

Moderná chladnička Bosch s mrazničkou v triede A+++ a s priehradkou ChillerBox, pre uchovávanie mäsa a rýb pre 2 násobnú čerstvosť. Vďaka technológii LowFrost zaručuje pomalšiu tvorbu námrazy a pre ovocie a zeleninumá špeciálnu priehradkuCrisperBox, pre zachovanie čerstvosti pomocou regulácii vlhkosti .

 

Výborný pomer výkon/ cena

Gorenje RK 62 FSY2B

Vďaka technológii IonAir, ktorý ničí až 95 % baktérií vo vnútri a odstraňuje zápachy sa do vašej kuchyne dostane závan čerstvého vzduchu. To všetko spolu so systémom DynamiCooling, ktorý ma na starosti rovnomerne prúdenie vzduchu v chladničke. Inteligentné automatické rozmrazovanie, nulová Fresh Zona a moderný dizajn v čiernej farbe vo výbornom pomere výkon a cena.

 

Obľúbené lacné modely

Beko CSA 29022

Kombinovaná chladnička Beko, ktorá zaujme predovšetkým veľmi dostupnou cenou. Ocenená užívateľmi , ako Produkt roku 2015.

Whirlpool BLF 9121 OX

Výhodný nákup v pomere výkon a cena je aj kombinovaná chladnička s mrazničkou, s úsporným LED osvetlením a funkciou 6. Zmysel.

 

Čierny Peter alebo mimoriadna kategória

Pre túto kategóriu tu máme tip na chladničku, ktorú oceníte v malom kuchynskom priestore alebo v kancelárii.

Guzzanti GZ 44

V čiernom prevedení a v minimalistickom modernom dizajne nájdete Termo chladničkus kapacitou 40 l. Priestor vnútri patrí dvom výškovo nastaviteľným poličkám. Chladenia prebieha bez použitia kompresora či ventilátora, s využitím hliníkových článkov. Chladnička je absolútne nehlučná a vďaka použitiu vnútorného LED osvetlenia patrí do energetickej triedy A++.

Vaše hodnotenie:
(89%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár