Najlepšie reproduktory 2018 - veľký test a porovnanie

Chcete kvalitný zvuk pri počúvaní hudby alebo pozeraní dobrého filmu? Určite áno. A na to potrebujete dobré a kvalitné reproduktory. Vybrať si ale nie je vôbec jednoduché, parametre vám o kvalite zvuku daného produktu moc nepovedia. Nie je dôležité, čí má reproduktor výkon 800W alebo 1200W, rozhodujúca je kvalita. A tú v obchode s elektrom určite nedokážete moc dobre posúdiť.

Práve preto sme zozbierali testy, hodnotenia a recenzie z domácich aj zahtraničných zdrojov. Výsledkom je rebríček tých najlepších reproktorov v rozumnej cene. Samozrejme existujú aj kvalitnejšie modely, ale ich ceny sú ako z inej galaxie. Toto je teda výber toho najlepšieho:

Najlepšie prenostné bluetooth reproduktory 2018

Najlepšie reproduktory k TV do obývačky

Výber toho najlepšieho, čo si môžete dopriať

Logitech Z906

Túžite po sústave reproduktorov s vysokým výkonom, vďaka ktorej si aj vy budete môcť dopriať zvuk v špičkovej kvalite, podobný tomu, na aký ste zvyknutý v kine? Práve ste ju našli! Reprosústava od Logitech, ocenená titulom Produkt roku 2015, je držiteľom certifikátu THX. Táto zvuková norma sa udeľuje iba tým reproduktorom, ktoré spĺňajú prísne audio podmienky a prejdú množstvo testov. K reprosústave možno pripojiť nielen TV, DVD/ Blu-Ray prehrávač, ale aj herné konzoly Xbox 360, Playstation či váš počítač. Veľkým plusom sústavy je jej výborná konektivita a aj to, že reproduktory možno namontovať na stenu.    

JBL Xtreme

Tento rozmerovo väčší prenosný reproduktor s vysokokapacitnou Li-ion batériou (10 000 mAh) zabezpečí až 15 hodinové prehrávanie hudby vo veľmi vysokej kvalite. Zabudnite na káble a hudbu prehrávajte cez Bluetooth! Reproduktor je vyrobený z odolného štruktúrovaného materiálu a je vodeodolný. Vďaka vstavanému mikrofónu ho možno využiť aj počas telefonovania. V prípade potreby ho možno jednoducho prepojiť s ďalšími reproduktormi JBL Xtreme a vytvoriť tak ešte intenzívnejší zážitok z hudby. Jeden z najpopulárnejších reproduktorov súčasnosti je spojením maximálnej kvality a ceny, ktorú si môžete dovoliť aj vy!

 

Kvalita za výhodnú cenu

Genius SW-HF5.1 6000

Reprosústava s príjemným dreveným dizajnom a veľmi rozumnou cenou poteší každého milovníka priestorového zvuku. Skladá sa zo subwoofera s výkonom 100 W, z piatich samostatných reproduktorov (každý s výkonom 20 W) a diaľkového ovládača. Po správnom rozložení sústavy získate domáci kino zvuk, ktorý povýši každé pozeranie filmu či počúvanie hudby na nový nevšedný zážitok. Sústavu možno jednoducho prepojiť nielen s TV a DVD, ale aj MP3 a CD prehrávačom alebo hracou konzolou.  

JBL Charge 2+

Tento prenosný reproduktor od legendárnej značky JBL je veľmi podobný modelu Xtreme. Je však oveľa menší, ľahší a má batériu s nižšou kapacitou. Kapacita 6000 mAh sa postará o 12 hodinovú reprodukciu hudby. Aj tento model je vodeodolný a hudbu prehráva cez kábel alebo bezdrôtovo, pomocou Bluetooth. Na reproduktor sa dokážu naraz napojiť až 3 rôzne zariadenia. Ak zháňate výkonné zariadenie za primeranú cenu, tak vám tento model odporúčame všetkými desiatimi.

 

Dobrá voľba pre nenáročných

Genius SP-HF1800A

Sústava dvoch 50 W reproduktorov za neuveriteľne nízku cenu postačí na bežné prehrávanie hudby z PC, MP3 alebo CD prehrávača. Elegantné reproduktory zaručene potešia aj hráčov PC hier. Model má zabudovaný konektor na pripojenie slúchadiel a otáčacie gombíky, pomocou ktorých si možno nastaviť výšky, basy a hlasitosť zvuku.

Genius SW-HF 1700

Trojdielna reprosústava s dvoma satelitnými reproduktormi (každý s výkonom 8 W) a subwooferom (výkon 29 W). Drevená konštrukcia reproduktorov sa postará o kvalitný a vyvážený zvuk aj u vás doma. Ovládanie výšok, basov a hlasitosti nájdete priamo na subwooferi, zvuk si tak môžete prispôsobiť vlastným preferenciám. Praktické LED podsvietenie ovládača hlasitosti oceníte najmä vo večerných hodinách. Túto zostavu navyše zakúpite za mimoriadne dobrú cenu, preto neváhajte ani sekundu!

 

Za málo peňazí veľa muziky – špecialita na záver

JBL GO

Táto malá "krabička" váži iba 130 g. Pohodlne sa zmestí do bundy či kabelky. Ponúka však taký výkon, že sa po prvých minútach bezdrôtového prehrávania z vášho telefónu pristihnete pri uznanlivom pokyvkávaní hlavy. Mini reproduktor nabijete za 1 a pol hodiny. Hudbu však môžete počúvať až 5 hodín. JBL GO je, rovnako ako jeho drahší bratia, vybavený mikrofónom s funkciou potláčania šumu, vďaka čomu budete počas telefonovania rozumieť každé jedno slovo. Model sa vyrába vo viacerých farebných variantoch a bežného človeka poteší najmä jeho nízka cena.

Vaše hodnotenie:
(89%)

Obľúbené produkty


Komentáre

18/11/2017 21:18
Eva Matejčíková

perfektny reproduktor s cistym zvukom je orava crater 2 a v prorovnani s tymito je cenovo dostupnejší a k tomu vode aj prachu odolný a dokonca aj nárazu

Pridať komentár