Najlepšie kávovary DeLonghi - recenzie, testy, skúsenosti

Talianska značka De'Longhi sa radí k lídrom vo výrobe kávovarov. Ich výrobe sa venuje už viac ako 45 rokov a za ten čas dokázala, že či už ide o prekvapkávacie, pákové kávovary alebo automatické espressovače, kvalitnú kávu si s nimi pripravíte jednoducho.

Kávovary De'Longhi sa radia medzi najlepšie

Ide o najpredávanejšie kávovary, ktoré prekvapia nielen cenou, ale aj svojimi funkciami. Ktoré patria medzi najlepšie?

Najlepšie De'Longhi kávovary

Najchutnejšia káva len z talianskeho kávovaru

Napriek tomu, že názov De'Longhi znie tak trošku francúzsky, ide o čisto taliansku značku. Táto rodinná firma bola založená v roku 1902, pričom sa špecializovala na výrobu dielcov pre priemyselné výrobky. Od r. 1974 sa ale venujú výrobe domácich spotrebičov a postupne sa stali lídrom v segmente kávovarov.

Za 45 rokov skúseností s kávovarmi pribudli do portfólia De'Longhi desiatky modelov všetkých druhov kávovarov pre domáce či poloprofesionálne použitie. Nájdete v ňom od prekvapkávacích kávovarov cez pákové kávovary De'Longhi pre skutočných milovníkov pravého espressa, až po automatické espressovače so smart funkciami, ktoré vám obľúbenú kávu pripravia na jedno stlačenie.

De'Longhi vyrába pákové, automatické, prekvapkávacie i kapsulové kávovary

V ponuke nechýbajú ani kapsulové kávovary, kompatibilné so systémom Nespresso a Dolce Gusto, či rôzne príslušenstvo ako mlynčeky na zrnkovú kávu a napeňovače mlieka.

Výhodou kávovarov De'Longhi je tiež skvelý pomer ceny a výkonu, aj to je dôvod, prečo patria medzi najpredávanejšie kávovary. Ich poruchy sú ojedinelé a v podstate na ne nenájdete vyslovene negatívnu recenziu – veď kto by to mal s kávovarmi vedieť lepšie než Taliani?

Jedinečný dizajn a inovácie

Kávovary De'Longhi vás určite upútajú svojím unikátnym dizajnom. Výrobca pri nich používa kvalitné materiály, ktoré kávovarom predurčujú dlhú životnosť.

V ponuke espresso kávovarov nájdete výlučne modely so silným čerpadlom s tlakom 15 barov, čo je hodnota odporúčaná pre prípravu chutného espressa.

Okrem toho De'Longhi dbá aj o inovácie v tomto segmente. Za všetky napr. automatický systém utláčania kávy v páke, ktorý zabezpečí, že káva bude vždy utlačená rovnomerne a rovnakým tlakom, či systém kontroly teploty, ktorý udrží konštantnú teplotu počas celého procesu prípravy kávy. Niektoré automatické kávovary Delonghi sú vybavené senzorom hrúbky namletia, vďaka ktorému bude káva namletá vždy ideálne.

Vaše hodnotenie:
(89.6%)

Pridať komentár