Najlepšie kávovary DeLonghi – recenzie, test, porovnanie

Talianska značka De'Longhi sa radí k lídrom vo výrobe kávovarov. Ich výrobe sa venuje už viac ako 45 rokov a za ten čas dokázala, že či už ide o prekvapkávacie, pákové kávovary alebo automatické espressovače, kvalitnú kávu si s nimi pripravíte jednoducho.

Kávovary De'Longhi sa radia medzi najlepšie

Ide o najpredávanejšie kávovary, ktoré prekvapia nielen cenou, ale aj svojimi funkciami. Ktoré patria medzi najlepšie?

Najlepšie De'Longhi kávovary

Názov Hodnotenie Detail
DeLonghi ECAM 22.110 B   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIE Zobraziť produkt
DeLonghi ECP 31.21   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBA Zobraziť produkt
DeLonghi ECAM 370.95.T   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTA Zobraziť produkt
DeLonghi PrimaDonna ECAM 650.85 MS   ✔   PRE NÁROČNÝCH Zobraziť produkt
DeLonghi ECAM 350.55.B   ✔   DOBRÉ RECENZIE Zobraziť produkt

Najchutnejšia káva len z talianskeho kávovaru

Napriek tomu, že názov De'Longhi znie tak trošku francúzsky, ide o čisto taliansku značku. Táto rodinná firma bola založená v roku 1902, pričom sa špecializovala na výrobu dielcov pre priemyselné výrobky. Od r. 1974 sa ale venujú výrobe domácich spotrebičov a postupne sa stali lídrom v segmente kávovarov.

Za 45 rokov skúseností s kávovarmi pribudli do portfólia De'Longhi desiatky modelov všetkých druhov kávovarov pre domáce či poloprofesionálne použitie. Nájdete v ňom od prekvapkávacích kávovarov cez pákové kávovary De'Longhi pre skutočných milovníkov pravého espressa, až po automatické espressovače so smart funkciami, ktoré vám obľúbenú kávu pripravia na jedno stlačenie.

De'Longhi vyrába pákové, automatické, prekvapkávacie i kapsulové kávovary

V ponuke nechýbajú ani kapsulové kávovary, kompatibilné so systémom Nespresso a Dolce Gusto, či rôzne príslušenstvo ako mlynčeky na zrnkovú kávu a napeňovače mlieka.

Výhodou kávovarov De'Longhi je tiež skvelý pomer ceny a výkonu, aj to je dôvod, prečo patria medzi najpredávanejšie kávovary. Ich poruchy sú ojedinelé a v podstate na ne nenájdete vyslovene negatívnu recenziu – veď kto by to mal s kávovarmi vedieť lepšie než Taliani?

Jedinečný dizajn a inovácie

Kávovary De'Longhi vás určite upútajú svojím unikátnym dizajnom. Výrobca pri nich používa kvalitné materiály, ktoré kávovarom predurčujú dlhú životnosť.

V ponuke espresso kávovarov nájdete výlučne modely so silným čerpadlom s tlakom 15 barov, čo je hodnota odporúčaná pre prípravu chutného espressa.

Okrem toho De'Longhi dbá aj o inovácie v tomto segmente. Za všetky napr. automatický systém utláčania kávy v páke, ktorý zabezpečí, že káva bude vždy utlačená rovnomerne a rovnakým tlakom, či systém kontroly teploty, ktorý udrží konštantnú teplotu počas celého procesu prípravy kávy. Niektoré automatické kávovary Delonghi sú vybavené senzorom hrúbky namletia, vďaka ktorému bude káva namletá vždy ideálne.

Kávovary De'Longhi – recenzie

O jednotlivých kávovaroch si môžete prečítať množstvo informácií, ale až reálne skúsenosti ľudí vám napovedia, či sa do nich skutočne oplatí investovať. Prečítajte si naše recenzie a zistite, či je medzi nimi kávovar, ktorý by mal byť ozdobou vašej kuchyne a pomocníkom pri príprave kávy. Ak už máte s touto značkou skúsenosti, podeľte sa o ne v komentároch a pomôžte ostatným pri rozhodovaní.

Vaše hodnotenie:
(90.4%)
Dátum publikovania: 27.04.2018
Dátum poslednej aktualizácie: 12.03.2021
Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

14/07/2021 21:29
Emka

Čo sa týka kávovarov, DeLonghi je pre mňa top produkt. Je to rokmi overená značka, pri ktorej kupujúci nemôže šliapnuť vedľa. :-) Máme doma model ECAM 22.110 B a sme s ním spokojní. Obsluha je jednouchá a káva vynikajúca. Super je aj cappuccino a napeňovač robí veľmi dobrú penu a oceňujem, že espresso sa dá pripraviť aj z mletej kávy. Konštrukcia je pevná, preto by mal kávovar čo to vydržať. Obsluha parnej trysky je ľahká a rovnako ľahká je aj údržba prístroja. Tento typ kávovaru je na trhu už roky, preto má veľmi dostupný servis a náhradné diely sa dajú v prípade potreby zohnať bez problémov. Tento kávovar mi vyhovuje aj veľkosťou, pretože sa zmestí na akýkoľvek stôl alebo pracovnú dosku a všetko sa vyberá smerom dopredu, takže nepotrebuje ani veľký priestor okolo seba. Kávovar splnil moje očakávania do bodky, pretože aj pomer ceny a kvality je výborný.

08/10/2019 14:24
tomáš

Keď kávovar, tak DeLonghi :D Zatiaľ som mal od nich 2 a vždy spokojnosť.

Pridať komentár