Najlepšie kávovary DeLonghi – recenzie, test, porovnanie

Talianska značka De'Longhi sa radí k lídrom vo výrobe kávovarov. Ich výrobe sa venuje už viac ako 45 rokov a za ten čas dokázala, že či už ide o prekvapkávacie, pákové kávovary alebo automatické espressovače, kvalitnú kávu si s nimi pripravíte jednoducho.

Kávovary De'Longhi sa radia medzi najlepšie

Ide o najpredávanejšie kávovary, ktoré prekvapia nielen cenou, ale aj svojimi funkciami. Ktoré patria medzi najlepšie?

Najlepšie De'Longhi kávovary

Názov Hodnotenie Detail
DeLonghi ECAM 370.70.B   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
DeLonghi EC 9355.BM 2.0   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
ECAM 220.80.SB   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
DeLonghi EC 9155.W   ✔   NÁŠ TIPZobraziť produkt
DeLonghi ECAM 350.55.B   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt

Najchutnejšia káva len z talianskeho kávovaru

Napriek tomu, že názov De'Longhi znie tak trošku francúzsky, ide o čisto taliansku značku. Táto rodinná firma bola založená v roku 1902, pričom sa špecializovala na výrobu dielcov pre priemyselné výrobky. Od r. 1974 sa ale venujú výrobe domácich spotrebičov a postupne sa stali lídrom v segmente kávovarov.

Za 45 rokov skúseností s kávovarmi pribudli do portfólia De'Longhi desiatky modelov všetkých druhov kávovarov pre domáce či poloprofesionálne použitie. Nájdete v ňom od prekvapkávacích kávovarov cez pákové kávovary De'Longhi pre skutočných milovníkov pravého espressa, až po automatické espressovače so smart funkciami, ktoré vám obľúbenú kávu pripravia na jedno stlačenie.

De'Longhi vyrába pákové, automatické, prekvapkávacie i kapsulové kávovary

V ponuke nechýbajú ani kapsulové kávovary, kompatibilné so systémom Nespresso a Dolce Gusto, či rôzne príslušenstvo ako mlynčeky na zrnkovú kávu a napeňovače mlieka.

Výhodou kávovarov De'Longhi je tiež skvelý pomer ceny a výkonu, aj to je dôvod, prečo patria medzi najpredávanejšie kávovary. Ich poruchy sú ojedinelé a v podstate na ne nenájdete vyslovene negatívnu recenziu – veď kto by to mal s kávovarmi vedieť lepšie než Taliani?

Jedinečný dizajn a inovácie

Kávovary De'Longhi vás určite upútajú svojím unikátnym dizajnom. Výrobca pri nich používa kvalitné materiály, ktoré kávovarom predurčujú dlhú životnosť.

V ponuke espresso kávovarov nájdete výlučne modely so silným čerpadlom s tlakom 15 barov, čo je hodnota odporúčaná pre prípravu chutného espressa.

Okrem toho De'Longhi dbá aj o inovácie v tomto segmente. Za všetky napr. automatický systém utláčania kávy v páke, ktorý zabezpečí, že káva bude vždy utlačená rovnomerne a rovnakým tlakom, či systém kontroly teploty, ktorý udrží konštantnú teplotu počas celého procesu prípravy kávy. Niektoré automatické kávovary Delonghi sú vybavené senzorom hrúbky namletia, vďaka ktorému bude káva namletá vždy ideálne.

Kávovary De'Longhi – recenzie

O jednotlivých kávovaroch si môžete prečítať množstvo informácií, ale až reálne skúsenosti ľudí vám napovedia, či sa do nich skutočne oplatí investovať. Prečítajte si naše recenzie a zistite, či je medzi nimi kávovar, ktorý by mal byť ozdobou vašej kuchyne a pomocníkom pri príprave kávy. Ak už máte s touto značkou skúsenosti, podeľte sa o ne v komentároch a pomôžte ostatným pri rozhodovaní.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2023 – Čierny piatok 24.11.2023

Black Friday Slovensko 2023 – Čierny piatok 24.11.2023

Zľavy a výpredaje počas Black Friday alebo Cyber Monday sa udomácnili aj v našich končinách. Tieto obdobia výpredajov a akciových ponúk sú aktuálne počas jesennej – zimnej nákupnej sezóny. Dokáže spotrebiteľ ušetriť nakupovaním v tomto období? Sú ceny naozaj výhodnejšie? Ako postupovať pri... Prečítať článok

Vaše hodnotenie:
(90.4%)
Dátum publikovania: 27.04.2018
Dátum poslednej aktualizácie: 18.04.2024

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

14/09/2022 15:40
Monika

Čo sa týka Delonghi Autentica tak som veľmi sklamaná nakoľko ho mám necelý rok a prestal fungovať ,niesli sme na reklamáciu a po preskúmaní zistili že je to vraj naša chyba že kávovar bol zavápnený a na to sa reklamácia nevzťahuje vraj mám zaplatiť 69,5eura,ale kávovar bol pravidelne odvapnovany pretože vypisovať na displeji takže nechápem ,len toľko k Delonghi už nikdy viac

17/08/2022 21:25
Ludo

Značku De'Longhi rozhodne neodporúčam. Máme De'Longhi EC 9335.M La Specialista. Kávu kupujeme iba výberovú od slovenských pražiarov (cena kávy cca 40 - 60€/ kg). Môžete sa snažiť ako chcete ,ale kávu ako z kaviarne nečakajte. Vstavaný mlynček nedokáže pomlieť ani na najjemnejšom nastavení na požadovanú hrúbku. Keď si to dáte pomlieť v pražiarni, tak to takú jemnú kávu nedokáže pretlačiť.
Oni stavajú na dobrej reklame, ale kvalita ich výrobkov je, podľa mňa, mizerná. Už nikdy viac.

24/05/2022 21:18
Vendy

DeLonghi ECP 31.21 robí celkom fajn kávu, za tie peniaze som spokojná. Avšak po prvých kávach bolo dosť dlho cítiť pachuť, až po prečistení to zmizlo. Za mňa je 7 gramov kávy podľa návodu málo, dávam viac. Mínusom je vyššia hlučnosť, plusom zas rýchle nahriatie a výborná pena.

07/01/2022 18:38
Alica

DeLonghi ECP 31.21 za tie peniaze robí slušnú kávu, som spokojná. Vadí mi však, že veľmi dlho bolo cítiť pachuť prístroja aj po začiatočnom prečistení. Podľa návodu stačí 7 gramov kávy, ale z mojich skúseností je to málo. Kávovar je plastový, no čo by som chcela za takú cenu... Pri vyťahovaní páky sa ale posúva hore dole, lebo je ľahký a zrejme zle vyvážený.

28/12/2021 10:15
Nela

Zatiaľ krátko máme kávovar De'Longhi Dinamica ECAM 350.55 B, ale sme s ním spokojní. Káva je výborná a obsluha jednoduchá. vyrába krásne hustú penu a okrem kávy sa tu dá pripravovať napríklad aj teplé mlieko, ktoré milujú deti. Široká škála nápojov je fakt super a tiež možnosť uložiť prevedenie nápoja tak, ako to má používateľ rád. Mínusom je snáď len menšia nádoba na vodu.

13/11/2021 10:13
Adéla

Kávovar De'Longhi PrimaDonna robí perfektnú mliečnu penu, keď si pripravujem kapučíno. Páči sa mi, že cez leto si môžem robiť aj ľadovú kávu a cez zimu zas hustú horúcu čokoládu. Kávovar má moderný dizajn, ľahko sa udržiava a farebný dotykový displej je kvalitný. Veľkým benefitom je 6 nastaviteľných profilov pre členov domácnosti. Chýba tu WiFi, ale Bluetooth má.

14/07/2021 21:29
Emka

Čo sa týka kávovarov, DeLonghi je pre mňa top produkt. Je to rokmi overená značka, pri ktorej kupujúci nemôže šliapnuť vedľa. :-) Máme doma model ECAM 22.110 B a sme s ním spokojní. Obsluha je jednouchá a káva vynikajúca. Super je aj cappuccino a napeňovač robí veľmi dobrú penu a oceňujem, že espresso sa dá pripraviť aj z mletej kávy. Konštrukcia je pevná, preto by mal kávovar čo to vydržať. Obsluha parnej trysky je ľahká a rovnako ľahká je aj údržba prístroja. Tento typ kávovaru je na trhu už roky, preto má veľmi dostupný servis a náhradné diely sa dajú v prípade potreby zohnať bez problémov. Tento kávovar mi vyhovuje aj veľkosťou, pretože sa zmestí na akýkoľvek stôl alebo pracovnú dosku a všetko sa vyberá smerom dopredu, takže nepotrebuje ani veľký priestor okolo seba. Kávovar splnil moje očakávania do bodky, pretože aj pomer ceny a kvality je výborný.

08/10/2019 14:24
tomáš

Keď kávovar, tak DeLonghi :D Zatiaľ som mal od nich 2 a vždy spokojnosť.

Pridať komentár


Posledné články
Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Vlasy sú mnohými považované za korunu krásy a preto by ste im mali venovať náležitú starostlivosť. Či už túžite po rovných... Prečítať článok

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Okrem  murovacej malty Ytong ponúka spoločnosť Xella na murovanie pórobetónových stien a priečok tiež zakladaciu... Prečítať článok

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Drevo nie je jediné palivo, ktoré ponúka cenovo prijateľný spôsob vykurovania. Jednoduchšiu a komfortnejšiu obsluhu zaisťujú... Prečítať článok

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Rozmýšľate nad tým, že si vymaľujete steny vo vašej domácnosti, aby ste trochu zmenili jej charakter? Na to, aby ste vášmu... Prečítať článok