Astratex.sk - skúsenosti a recenzia

Internetový obchod Astratex.sk sa špecializuje na predaj dámskej a pánskej spodnej bielizne, erotickej bielizne, plaviek, oblečenia a rôznych doplnkov. Na trhu funguje od roku 2000 a v súčasnej dobe má zastúpenie nielen u nás, ale aj v ČR, v Rumunsku a na Ukrajine. V roku 2005 spoločnosť zrušila možnosť nákupu prostredníctvom katalógu. Jej tovar si možno objednať výlučne z eshopu.

Produktovú ponuku Astratex-u tvorí až 1500 druhov tovaru a 60 000 položiek. Okrem klasických veľkostí sú k dispozícií aj najmenšie i najväčšie veľkosti (podprsenky 65/A až 120/G, nohavičky XS - 5XL). 

Eshop je držiteľom certifikátu Heureka: Overené zákazníkmi.

Hodnotenie Astratex na heureka.sk

Známy slovenský portál Heureka.sk prináša možnosť prečítať si kladné aj záporné hodnotenia obchodov, ktorým udelil svoj certifikát. 

Zákazníkom sa najviac pozdáva široký výber tovaru, jeho kvalita a dostupnosť, prehľadný web, množstvo veľkostí na výber, výborný servis a komunikácia, možnosť vrátenia tovaru a nakupovanie z domu.

Klientom eshopu však niekedy chýbajú väčšie čísla produktov (plaviek, podprseniek), sťažujú sa, že im bol doručený nesprávny tovar alebo ich mrzí to, že si tovar nemôžu dopredu ohmatať a vyskúšať.

Doprava a výmena tovaru zdarma 

Každý zákazník, ktorý na astratex.sk nakúpi tovar v hodnote nad 40 €, získava dopravu zdarma! V opačnom prípade je poštovné spoplatnené sumou od 2,70 €. 

Tým, ktorým doručený tovar nesadne podľa predstáv, ponúka eshop možnosť bezplatnej dopravy pri výmene tovaru. 

Vernostný program

Program Pokladnička prináša zaujímavé zľavy pre pravidelných zákazníkov. Stačí sa zaregistrovať na webe a všetky objednávky odosielať až po prihlásení sa do svojho konta. Program funguje na princípe pripísania 8 % z hodnoty objednávky (platí iba pre nevrátený tovar) na zaregistrované konto zákazníka.

Nasporenú zľavu môže použiť počas platenia ďalšieho tovaru, nie však na úhradu poštovného. Zostatok v Pokladničke a dátum expirovania tejto zľavy možno skontrolovať po prihlásení sa do zákazníckeho konta.

Hodnotenie článku:
(82%)

Pridať komentár