Brloh.sk – skúsenosti a recenzia

Internetový obchod brloh.sk funguje už od roku 1998. Na Slovensku však možno nájsť aj 14 kamenných predajní spoločnosti, ktorej sortiment je nesmierne široký - od herných konzol, PC, PlayStation, Xbox či Nintendo hier, cez knihy, komiksy až po figúrky a tričká. Zaujímavosťou obchodu je aj bazár, v ktorom si možno vybrať z tisícov hraných hier (s 12 mesačnou zárukou) prípadne odpredať starú nevyužívanú hernú konzolu.

Brloh.sk hodnotenie

Brloh je organizátorom 5 ročníkov festivalu IstroCon, určeného všetkým fanušikom scifi a fantasy. Pre svojich zákazníkov pravidelne organizuje aj rôzne turnaje, súťaže či autogramiády. A aj vďaka týmto aktivitám sa teší veľkej obľube.

Hodnotenie na heureke

Internetový obchod je hodnotený veľmi pozitívne – Brloh je pre množstvo verných zákazníkov zárukou kvality. Klientom eshopu sa páči aj široká ponuka, dobré ceny, rýchle doručenie tovaru, bazár, možnosť osobného odberu v predajni, prístup predajcov a rýchle naskladnenie noviniek.

Ďalším plusom eshopu je fakt, že prakticky každému zákazníkovi dorazil tovar v poriadku a navyše do 2 dní od objednania tovaru.

Negatívne hodnotené sú napríklad (vyššie) ceny niektorých položiek, malý výber v kamenných predajniach, spoplatnenie osobného odberu, neprehľadnosť webu a chýbajúce notifikácie o doručení tovaru na pobočku.

Klubová karta pre verných zákazníkov

Pravidelní zákazníci kamenných predajní majú možnosť získať klubovú kartu, ktorá im umožní nakupovať tovar so zľavou v maximálnej výške 10% (zľava sa nevzťahuje na hracie konzoly, bazárové hry a príslušenstvo). Jedinou podmienkou získania karty, ktorá je odovzdaná hneď na predajni, je nákup tovaru v minimálnej hodnote 35 €.

Predobjednávky pre nedočkavcov

Na brloh.sk nájdu nedočkaví hráči zoznam herných titulov (spolu s cenou a dátumom spustenia predaja), ktoré si môžu predobjednať. Titul im bude zaslaný hneď po naskladnení.

Táto služba je ideálna pre každého, kto sa nevie dočkať svojej obľúbenej hry.

Nákup cez eshop je oveľa výhodnejší

Pozornejšiemu oku zákazníka isto neušiel fakt, že ceny v eshope sa líšia od cien v kamenných predajniach. Cenový rozdiel sa pohybuje od pár desiatok centov až po 10 €.

Preto je nákup cez internetový obchod oveľa výhodnejšou variantou a to aj po odrátaní nákladov na poštovné (spoplatené sumou od 2€ do 3,69 €).

Hodnotenie článku:
(80%)

Pridať komentár