Test fotoaparátov - Najlepšie digitálne fotoaparáty

Pomôžeme vám vybrať najlepší fotoaparát. Vytvorili sme pre vás porovnávací test digitálnych kompaktných fotoaparátov, ktorý je tvorený rebríčkom TOP produktov v tejto kategórii. Zozbierali sme recenzie fotoaparátov, vaše hodnotenie a výsledky nestranných testov domácich aj zahraničných autorít. Prešli sme si stovky diskusií a vytvorili sme tento rebríček.

V rebríčku sú produkty, ktoré sa umiestnili na popredných miestach v testoch. Odstránili sme modely, ktoré mali na internete veľa negatívnych komentárov. Tento rebríček priebežne upravujeme. Zapojiť sa môžete aj vy vo forme komentárov v spodnej časti teto stránky. Pomôžete ostatných zodpovedať otázku Ako vybrať digitálny fotoaparát

 

Test - najlepšie kompaktné fotoaparáty

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Sony DSC-RX100 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Canon PowerShot G9 X Najlepšie Zobraziť produkt
3. Olympus E-PL6 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Sony DSC-HX60 Najlepšie Zobraziť produkt
5. Canon PowerShot SX720HS Najlepšie Zobraziť produkt
6. NIKON COOLPIX B700 Najlepšie Zobraziť produkt
7. NIKON COOLPIX S7000 Najlepšie Zobraziť produkt

 

Sony DSC-RX100

Sony nechcelo v prípade tohto fotoaparátu robiť kompromisy, čo sa týka obrazovej kvality. Zvolili teda cestu čipu CMOS s veľkosťou 13,2 x 8,8 mm a rozlíšením až 20,2 Mpx s fotografovaním do formátu RAW. Súčasne tento malý frajer natáča video o Full HD rozlíšenie (1920x1080) a s frekvenciou až 50 snímok za sekundu, vďaka čomu sa dá postprodukčné záber 2krát spomaliť bez akejkoľvek straty kvality. Niečo také by ocenili aj majitelia ďaleko drahších modelov fotoaparátov.

Sony DSC-RX100

 

Canon PowerShot G9 X

Základ PowerShot G9 X tvorí výkonný 1,0 "CMOS snímač s efektívnym rozlíšením 20,2 Mpx a to všetko dopĺňa procesor DIGIC 6 s technológiou iSAPS. Skrze inteligentné optický stabilizátor obrazu dosiahnete nádherných, ostrých, čistých a stabilných záberov pre fotografie a filmy aj pri držanie fotoaparátu v rukách alebo za slabého osvetlenia. Vybavený je objektívom s mimoriadne vysokou svetelnosťou f / 2,0 a 3 × optickým zoomom, ktoré zaistí ostré a čisté snímky za každého osvetlenia.

Canon PowerShot G9 X

 

NIKON COOLPIX S7000

Tenké kovové telo fotoaparátuNikon Coolpix S7000  bezpečne skrýva vo svojich útrobách svetlocitlivou elektroniku a ďalšie potrebné prvky, bez ktorých by fotoaparát nebol fotoaparátom. Po zapnutí fotoaparátu dôjde k vysunutiu objektívu, ktorý reaguje na najmenší podnet zo strany fotografovaného objektu.

NIKON COOLPIX S7000

 

Sony DSC-HX60

Praktický fotoaparát SONY DSC-HX60B.CE3 je nenahraditeľný spoločník pri cestách, dovolenkách či pri dôležitých rodinných udalostiach. Pohotovo s ním zachytíte vzácne okamihy, z ktorých vzniknú nezabudnuteľné fotografie. Vďaka nim si aj po rokoch spomeniete na krásne zážitky, ktoré ste s rodinou či priateľmi prežili.

Sony DSC-HX60

 

Vaše hodnotenie:
(90%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár