Najlepšie športové outdoorové kamery 2018

Chcete kvalitnú kameru ale nechce sa vám čítať stovky recenzií, hodnotení a platených výsledkov testov? Ak áno, tak ste na správnom mieste. Toto všetko sme za vás absolvovali, zozbierali  sme testy, hodnotenia, porovnania a recenzie a vytvorili z nich prehľadnú tabuľku, ktorá vám pomôže s výberom. Ak si vyberiete niektorý z týchto modelov, určite získate kvalitný produkt. Vyhnete sa modelom, ktoré by vás sklamali.

Najlepšie outdoor kamery 2018

Výber toho najlepšieho, čo si môžete dopriať

GoPro HERO4

GoPro je skutočným synonymom kvality. Model HERO4 je to najlepšie, čo si v súčasnej dobe môžete vybrať. Kamera s výkonným procesorom má kompaktné rozmery, nízku hmotnosť, no čo je najdôležitejšie - robí neuveriteľne kvalitné videá s ultra vysokým rozlíšením a perfektným zvukom. Možno ju však použiť aj ako mini fotoaparát, s ktorým vyhotovíte 12 MPx fotografie. HERO4 disponuje viacerými praktickými funkciami, má Bluetooth, Wi-Fi a ovláda sa absolútne jednoducho. Ozajstní nadšenci určite ocenia možnosť dokúpenia najrôznejšieho príslušenstva, s ktorým maximalizujete potenciál svojej kamery. Nezáleží na tom, či idete na dovolenku k moru alebo ste vyznávačom extrémnych športov – svoju GoPro budete chcieť mať vždy pri sebe!

GoPro HERO Session

Lacnejší model od rovnakého výrobcu sa môže pochváliť prívlastkami ako „najmenší, najľahšínajlepšie pripevniteľný“. Táto kamera síce neponúka možnosť natáčania v tak vysokom rozlíšení ako HERO4, napriek tomu však nátača záznamy s vysokou kvalitou obrazu v rozlíšení až 1440p30 a profesionálnou zvukovou stopou. Fotoaparát zhotovuje 8 MPx snímky. Samozrejmosťou je množstvo ďalších funkcií, vďaka ktorým kamera ponúka nesmierne možnosti vyhrania sa s obrazom.

 

Kvalita za výhodnú cenu

Xiaomi Yi Action Camera Kit

Jeden z výrobcov, ktorý si postupne nachádza svoje miesto na slovenskom trhu, je aj čínsky Xiaomi. Na trh totiž prináša high tech výrobky za skutočne dostupnú cenu. Jedným z nich je aj táto nárazuvzdorná outdoorová kamera s príjemnými rozmermi (6 x 4,2 x 2,1 cm) a hmotnosťou iba 72 g. Kamera dokáže točiť videá s max. rozlíšením 2K a fotiť 16 MPx snímky. Kvalita videa a fotografií je výborná aj v zhoršených svetelných podmienkach. Yi Action ponúka taktiež možnosť vyhotovenia časozberných videí, má dobrú konektivitu (Bluetooth aj Wi-Fi) a k dispozícií je aj praktická aplikácia pre Android aj iOS.

GoPro HERO+LCD

V cenovej kategórií do 150€ sa oplatí porozmýšľať nad kúpou aj tejto síce staršej, no dostatočne výkonnej outdoorovej kamery. Ide o model s dotykovým displejom, ktorý maximálne zjednodušuje celý proces kamerovania. S GoPro vyčarujete špičkové videá v rozlíšení 1080p60 alebo krásne 8 MPx fotky, vďaka ktorým si uchováte každý dôležitý moment vášho života. Užívateľ má k dispozícií množstvo režimov a špeciálnych funkcií na vyhotovovanie časozberných či spomalených videozáznamov. Nízka hmotnosť (127 g), výborná konektivita, ale hlavne veľmi dobrá cena predurčuje tento model k ozajstnému úspechu na trhu outdoorových kamier.

 

Dobrá voľba pre nenáročných

Lamax Action X7 Mira 

Ak do kúpy novej kamery nechcete investovať viac než 100€, tak by sa vám mohol páčiť aj tento model. Kamera s integrovaným displejom a veľmi širokým uhlom záberu (170 °) umožňuje natáčať FullHD videá s maximálnym rozlíšením 1080p a reálnym zachytením farieb. Fotiť možno v max. rozlíšení 12 Mpx. X7 Mira možno využívať aj ako autokameru. Súčasťou balenia je nielen klasika všetkých outdoor kamier – vodotesné puzdro, ale aj množstvo ďalšieho príslušenstva (držiaky, adaptér na stavív, statívová redukcia, 2x Li-ion batéria (kapacita 750 mAh), atď). Kamera od Lamax je proste skvelou voľbou za výhodnú cenu!

Lamax Action X8 Electra

O triedu vyšší a o cca 30€ drahší model od Lamax Electronics dokáže všetko to, čo Action X7 Mira, avšak ponúka možnosť natáčania v ultra vysokom rozlíšení 4K, 1,5 palcový LCD displey, 12 MPx fotoaparát, Li-ion batériu s vyššou kapacitou (900 mAh) a množstvo využiteľného príslušenstva v základnom balení. Výborné parametre v kombinácií s naozaj výhodnou cenou váš proces výberu ideálnej kamery jednoznačne neuľahčia.

Zoznam článkov

Vaše hodnotenie:
(87.8%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár