Zubné sprchy test - najlepšie modely 2017

Zostalivi sme pre vás rebríček najlepších ústnych spŕch, ktorý je odrazom vašich skúseností a hodnotení. Zozbierali sme recenzie, hodnotenia a výsledky testov. Prečítali sme veľa diskusií na našich aj zahraničných stránkach a všetko sme spojili. Výsledkom je tento rebríček TOP 5 produktov v kategórii ústnych spŕch.

Najlepšie ústne sprchy

MiestoModelHodnotenieDetail
1. Philips Sonicare HX8331 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Oral-B MD 20 Najlepšie Zobraziť produkt
3. Panasonic EW1211W845 Najlepšie Zobraziť produkt
4. AEG MD 5613 Najlepšie Zobraziť produkt
5. Yenox CN-120 Najlepšie Zobraziť produkt

 

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

Oral-B ProfCare OxyJet

Kvalitná výkonná ústna sprcha Oral-B ProfCare OxyJet je jedna z najlepších na trhu. Tento model obsahuje dva rôzne prúdy vody, ktoré sa zameriavajú na čistotu ústnej dutiny. Originálny špirálovitý prúd je vyvinutý tak, aby prenikal pod líniu ďasien a pôsobil okrem čistenia aj masážnu funkciu. Jemne pulzujúci tenký prúd sa bez problémov dostane do medzizubných priestorov. Tlak prúdu vody od 2-6 barov môžete regulovať v 5 úrovniach. Nádržka na vodu má objem 600 ml a odpadá tak dopĺňanie počas čistenia. V balení je základňa s úložným priestorom, držiak na stenu, štyri farebne odlíšené koncovky a štyri Oxyjet vodné trysky. Nevýhodou je iba sieťové napájanie.

 

Výborný pomer výkon/ cena

Panasonic EW1211W845

Táto ústna sprcha pracuje v kombinácii dvoch režimov vody a vzduchu, pre maximálne odstránenie nečistôt a masírovanie ďasien. Má kompaktné rozmery. Nechýba integrovaný zásobník na vodu v rukoväti. O dostatočný výkon sa starajú trysky s frekvenciou 1 400 kmitov za minútu a tlakom nastaviteľným v 3 úrovniach intenzity. Vhodná aj na cesty vďaka napájaniu akumulátormi a kompaktným rozmerom. Ako menšie mínus pokladám menšiu veľkosť nádobky na vodu, je potrebné častejšie doplňovanie. Vo výbornom pomere výkon, kvalita a cena získate kvalitnú ústnu sprchu s nabíjacou stanicou s ľahkým ovládaním, ktorú oceníte aj na cestách.

 

Špeciálny tip

SoWash Hydro-Jet

Ako špeciálny tip máme pre vás cenovo dostupné riešenie s jednoduchým používaním, kdekoľvek bez potreby napájania. Táto ústna sprcha sa pripája priamo na vodovodnú batériu a tlak regulujete priamo na batérii. Balenie obsahuje kovové filtre na batériu s vnútorným aj vonkajším závitom, nadstavec Hydro –Jet a samotnú sprchu So Wash. Ide o najjednoduchšie riešenie ústnej sprchy za dostupnú cenu.

Vaše hodnotenie:
(87.8%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár