Najlepšie čistiace kefky na tvár 2024 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Čistiacu kefku na tvár ocení v domácnosti každá dáma, ktorá chce pôsobiť mladistvejším dojmom. Pravidelné používanie kefky sa prejaví po krátkej dobe a pleť pôsobí zdravšie, hladšie, vypnutejšie a na dotyk je jemná. Kvalitná kefka zbaví pokožku tváre až 99 % usadených nečistôt a dokáže čistiť hĺbkovo.

Ako vybrať čistiacu kefku na tvár?

Kefka z pleti odstráni mastnotu, zvyšky mejkapu, odumreté kožné bunky a navyše pokožku dokonale prekrví. Pomáha redukovať čierne bodky, prechádzať tvorbe akné a preventívne pôsobí aj proti starnutiu kože. Ak tohto šikovného pomocníka vo svojej domácnosti zatiaľ nemáte, zbystrite pozornosť, prezradíme vám, ako si čistiacu kefku na pleť vybrať a čo všetko sledovať pred jej kúpou.

Najlepšie čistiace kefky na tvár

Názov Hodnotenie Detail
TOUCHBeauty 1788   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt
Siguro SK-S430   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
Orava FB-11   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt
ETA Fenité 3352 90000   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
Beurer FC 96   ✔   DNES V AKCIIZobraziť produkt

Čistiace kefky na tvár – recenzie

Z množstva čistiacich kefiek na tvár sme vybrali štyri modely, ktoré patria k top produktom v rámci svojej kategórie. Pri výbere sme brali do úvahy viacero dôležitých kritérií a parametrov a prihliadali sme aj na recenzie a skúsenosti spotrebiteľov, ktorí daný model čistiacej kefky vlastnia. Ako dopadli jednotlivé čističe pleti v našom teste? To sa dozviete v recenziách čistiacich kefiek na tvár.

Čo je čistiace kefka na pleť

Čistiaca kefka na pleť je kozmetická pomôcka, ktorá dokáže efektívne zbaviť pokožku tváre rôznych nečistôt. Odstraňuje zvyšky mejkapumastnotu i staré odumreté kožné bunky a pleť navyše prekrvuje. Pravidelným používaním kefky sa pleť stáva čistejšia, jemnejšia a prekrvená. Vďaka tomu pokožka lepšie vstrebáva krémy či ďalšie pleťové prípravky, akými sú séra a oleje.

Kefka čistí do hĺbky, dostáva sa až k pórom kože, a preto dokáže odstraňovať aj nevzhľadné čierne bodky. Preventívne pôsobí proti vzniku akné a okrem toho poskytuje príjemnú masáž, čo napomáha k uvoľneniu a relaxácii po náročnom dni. Pokožku posilňuje a spevňuje, tá potom pôsobí vypnuto a hladko. Každodenné používanie čistiacej kefky v kombinácii s vhodným krémom alebo čistiacim gélom dokáže redukovať jemné vrásky, pleť omladzuje a zanecháva ju hladkú, zamatovú a príjemnú na dotyk.

Čistiace kefky sú vhodné pre dámy aj pánov a výrobcovia ponúkajú i mužské varianty kefiek, hoci tých je na trhu pomenej. Pánske čistiace kefky na tvár sú uspôsobené na použitie na pánskej pleti, ktorá má iné špecifiká než dámska pokožka. S kefkou dosiahnete v pohodlí domova vynikajúce výsledky bez toho, že by ste museli chodiť ku kozmetičke alebo do kozmetického salónu a platiť niečo navyše. Tvár si stačí čistiť zopár minút ráno a večer a po týždni používania sa dostavia prvé viditeľné výsledky.

Ako vybrať čistiacu kefku na pleť

Každá čistiaca kefka na tvár má svoje plusy aj mínusy a každému typu pleti vyhovuje niečo iné. Čo všetko treba sledovať pred kúpou kefky, aby ste potom svoju kúpu neľutovali? Zamerajte sa na konštrukciu kefky a výrobný materiál, spôsob napájania a výdrž batérie na jedno nabitie, možnosti nastavenia, ktorými daná kefka disponuje, a v neposlednom rade na typ pleti. Iná kefka je vhodná pre normálnu pleť a iná pre problematickú a citlivú pokožku tváre, ktorú trápi akné.

Druhy čistiacich kefiek na pleť

Na trhu sa stretnete s tromi základnými typmi čistiacich kefiek na pleť, každý typ má svoje špecifiká a s tým spojené aj výhody a nevýhody. Rozlišujeme mechanickéelektrické a sonické kefky. K menej častým typom patria kefky s parným mechanizmom.

Manuálne čistiace kefky majú štetiny a pleť sa čistí tak, že štetinami ručne prechádzate po tvári. Ide o najmenej efektívny spôsob, avšak najlacnejší. Takéto kefky zoženiete v obchodoch za veľmi prijateľné ceny.

Manuálna čistiaca kefka na pleť

Elektrické mechanické kefky fungujú podobným princípom, no navyše majú motorček, ktorý namiesto vás vykonáva rotačné či vibračné pohyby, čím dochádza k čisteniu pleti. Kefky so štetinami by nemali používať osoby s akné. Štetiny sa totižto horšie čistia a pri opakovanom používaní môžu roznášať infekciu po celej tvári.

Sonické kefky na tvár čistia, masírujú a popritom vyhladzujú pleť. Fungujú na princípe pulzovania a preventívne pôsobia proti vráskam. Vďaka sonickým kefkám ostane vaša pleť jasná, hladká, pružná a príjemná na dotyk. Tým, že kefka pulzuje, pleť čistí efektívne a odstraňuje z nej nečistoty i staré odumreté bunky. Takisto dokáže eliminovať vznik nepekných čiernych bodiek. Čistenie prebieha pomocou takzvaných sonických pulzov, a preto sa takýto typ kefky pokladá za najefektívnejší.

Kefky s parným mechanizmom sú menej časté a v obchodoch nájdete len zopár modelov. Fungujú na princípe vytvárania teplej pary, ktorá pôsobí na pokožku, čím sa rozťahujú póry. Pokožka tak viac dýcha a dokáže sa ľahšie zbaviť nečistôt.

Konštrukcia a materiál

Mnoho sonických čistiacich kefiek na tvár má vodoodolnú konštrukciu, preto ich môžete bez obáv používať počas sprchy alebo kúpeľa. Kefky odolné voči vode sa navyše ľahko čistia, čím je zabezpečená ich neustála hygienickosť. S čistiacou kefkou by sa vám malo pohodlne manipulovať, preto je dôležité odskúšať si, ako sa vám kefka drží v ruke.

Pred kúpou treba zohľadniť výrobný materiál, ten musí byť zdravotne vyhovujúci a je ideálne, ak je príjemný na dotykSonický čistič pleti je spravidla vyrobený zo zdraviu vyhovujúceho silikónu. Prednosťou tohto materiálu je jeho hypoalergénnosť a jednoduché čistenie.

Obzvlášť opatrní by ste mali byť pri kefkách so štetinami. Hlavice majú tisíce štetín, ktoré sa oveľa ťažšie čistia. Kefky sa preto odporúča dôkladne vyčistiť po každom jednom použití a na mieste je tiež pravidelné vymieňanie čistiacej hlavice. Pri výbere si skontrolujte, či je čistiacu hlavicu možné vymieňať a pokiaľ áno, či sa dá ľahko zohnať náhradná hlavica na vami požadovaný typ kefky.

Napájanie

Lacnejšie kefy sa napájajú pomocou tužkových batérií. Pri tomto variante treba rátať s častejšou výmenou a mať v zálohe niekoľko kusov nových batérií. Za pohodlnejšiu alternatívu sa považujú kefky, ktoré majú zabudovaný akumulátor. Tieto je možné nabíjať cez USB kábel. Ak máte v dosahu elektrinu, kefku si môžete dobiť kedykoľvek.

Kefky na čistenie tváre majú rozličnú výdrž. Niektoré zvládnu na jedno nabitie len 30 cyklov, iné až 600 cyklov, čo je veľký rozdiel. Pri výbere v parametroch sledujte údaj o počte cyklov na jedno nabitie alebo na jednu sadu batérií. Zvyčajne platí, že kefy so zabudovanou batériou majú dlhšiu výdrž než tie, ktoré sú na tužkové batérie. Nemusíte sa však obávať, pretože kefka je kompaktné zariadenie s malou spotrebou elektrickej energie.

Možnosti nastavenia

Pri mechanických kefkách nastavenie nemusíte riešiť, no ak sa rozhodnete kúpiť si elektrickú kefku, tu hrajú možnosti rôzneho nastavenia dôležitú rolu. Niektoré modely ponúkajú možnosť zvoliť si intenzitu pulzovaniarýchlosť vibrácií alebo rotovania nadstavca. Správnu intenzitu by ste nemali podceňovať, ak máte citlivú alebo problematickú pleť. Čistiace kefky bez možnosti zmeny rýchlosti rotovania nadstavca sú síce lacnejšie, no nevyhovujú každej pleti.

Čistenie pleti pomocou sonickej čistiacej kefky

Drahšie modely sonických čistiacich kefiek na tvár majú senzory, ktoré dokážu identifikovať typ pleti a po prepojení s mobilnou aplikáciou sú schopné nastaviť optimálnu intenzitu i rýchlosť. Kefka sa tak vždy prispôsobí potrebám tej pleti, na ktorú sa momentálne používa.

Výmenné hlavice a nadstavce

Ako sme uviedli v časti venovanej konštrukcii a materiálu, niektoré typy kefiek umožňujú výmenu čistiacej hlavice. Keď zbadáte, že hlavica je opotrebovaná, prípadne zanesená tak, že sa už nedá dôkladne vyčistiť, jednoducho ju vymeníte za novú. Ak by ste používali opotrebovanú hlavicu, vedzte, že vaša pleť sa nepoteší, pretože je to nehygienické. Zanesené hlavice sú zdrojom vírusov a baktérií, ktoré majú negatívny vplyv na kvalitu pleti. Namiesto toho, aby ste si s kefkou na tvár pleť vyčistili, roznesiete si po nej nežiaduce baktérie a vírusy.

Okrem výmeny hlavíc ponúkajú niektorí výrobcovia rôzne nadstavce, ktoré si môžete dokúpiť samostatne. V ponuke sú napríklad epilačné nadstavce či nadstavce na nanášanie mejkapu alebo pre peeling tváre a ďalšie. Variabilita mnohých nadstavcov sa týka predovšetkým mechanických typov čistiacich kefiek na pleť. Štedrejší výrobcovia dokonca pridávajú niekoľko rozličných nadstavcov priamo do základného balenia produktu.

Typ pleti

Pri výbere kefky nezabudnite zohľadniť typ pleti, na ktorý ju budete použivať. Na trhu nájdete modely určené pre normálnu, citlivú, suchú, mastnú i zmiešanú pleť.

Pri suchej pleti sa odporúča čistiacu kefku používať veľmi opatrne a v kombinácii s vhodnými čistiacimi gélmi, aby nedochádzalo k ešte väčšiemu vysušovaniu.

Ak máte problematickú pleť, ktorú trápi akné, väčšinu dostupných kefiek by ste nemali používať vôbec. Vhodná je len sonická kefka s vibráciami, ktorá má silikónový povrch. Ten sa ľahko čistí a navyše je hypoalergénny. Štetinové kefky sú v tomto prípade nevhodné, pretože pleť by nevyčistili dôkladne a čo je horšie, akné by ste si roznášali aj po ďalších častiach tváre. Tomuto sa treba vyhnúť.

Na citlivú pokožku sú vhodné kefky, ktoré disponujú niekoľkými intenzitami. S takouto kefkou si šetrne a hĺbkovo vyčistíte pleť a zredukujete aj nevzhľadné čierne bodky bez nutnosti použitia peelingu, masky či ďalších produktov, ktoré pri nesprávnej aplikáciu môžu pleti uškodiť a jej stav ešte viac zhoršiť.

Pri čistení citlivej pleti pomocou sonickej kefky sa na čistenie neodporúča používať len pitná voda, ale vhodné je zvoliť si kvalitný krém. Voda by totižto pleť mohla vysušiť. Čistiaci krém rýchlo navlhčí tvár a vďaka tomu si ľahšie odstránite celý mejkap aj zvyšky odumretej kože. Kvalitný krém popritom nenarúša ochranný film pokožky, ale naopak, pokožka zostáva hydratovaná. Niektoré krémy dokážu chrániť aj pred baktériami a plesňami a pokožku udržujú pružnú a jemnú na dotyk. Pokiaľ máte citlivú a problematickú pleť, spolu s čistiacou kefkou si hneď zakúpte aj krém.

Výhody čistiacich kefiek na pleť

Čistiaca kefka na pleť vám prinesie niekoľko výhod a investované peniaze sa vám vrátia v podobe krajšej pleti. Ak ešte stále nie ste rozhodnutí a váhate, či si takýto prístroj kúpiť, prečítajte si benefity pravidelného používania.

  • Finančná investícia do zakúpenia kvalitnej sonickej kefky je porovnateľná s jednou návštevou kozmetického salónu. Kefka vám však bude slúžiť niekoľko rokov bez ďalších investovaných peňazí a staroslivosť o pleť si navyše budete môcť dopriať v pohodlí svojho domova. Už nemusíte chodiť do žiadnych salónov ani navštevovať kozmetičku.
  • Kefka dokáže pleť vyčistiť hĺbkovo, čo nikdy nedosiahnete s pomocou vatových tampónov. Aj obyčajná mechanická kefka je účinnejšia než čistenie vatou. Elektrické a sonické kefky toho dokážu ešte viac. Pleť zbavia nanesených nečistôt, mejkapu, mastnoty aj odumretých kožných buniek. Ich účinnosť pri odstraňovaní nečistôt sa pohybuje okolo 99 %. Dokážu preniknúť až k pórom a tým redukovať i nevzhľadné čierne bodky.
  • Čistenie nie je jedinou doménou kefiek, pretože sú zároveň výborným masážnym zariadením, ktoré pleť prekrví, vyhladí a zjemní. Pleť vďaka prekrveniu pôsobí zdravšie, mladšie a vypnutejšie. Pravidelným používaním znížite výskyt jemných línií, pozdvihnete ju a spevníte, čo vedie k spomaleniu procesu starnutia.
  • Po vyčistení pôsobí pleť zdravšie a navyše dokáže lepšie absorbovať kozmetické prípravky. Krém, sérum alebo olej, ktorý používate, sa tak lepšie vpije do pokožky a môže pôsobiť hĺbkovo presne na tých miestach, kde je to najviac potrebné.
  • Kefky vyrobené z kvalitného silikónu sú jemné a môžete ich používať na akýkoľvek typ pleti. Sú šetrné aj k citlivej pleti a dokážu redukovať tvorbu akné. Navyše sa ľahko čistia, a tak sú neustále hygienicky vyhovujúce. Nehrozí teda, že by ste si zápal (akné) rozniesli po zvyšných častiach tváre.
  • Väčšina čistiacich kefiek na pleť je vodoodolná, preto ich môžete používať priamo počas sprchovania sa alebo počas kúpeľa vo vani. Vodoodolnosť so sebou prináša aj ľahké čistenie. Kefku stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.
  • Čistenie pleti s kefkou trvá len niekoľko minút. Do dvoch minút máte pleť hĺbkovo vyčistenú a zbavenú všetkých usadených nečistôt. Pleť stačí čistiť ráno a večer a už po prvom týždni každodenného používania spozorujete pozitívne výsledky.

Ako používať čistiacu kefku na tvár

Používanie čistiacej kefky na tvár je veľmi jednoduché a denne vám stačí zopár minút pre dosiahnutie želaných výsledkov. Každý typ kefky funguje mierne odlišným spôsobom, avšak podstata čistenia je pri všetkých rovnaká.

Pri mechanických kefkách si stačí navlhčiť tvár, prípadne na pokožku naniesť čistiaci gél a jemnými krúživými pohybmi prechádzať po jednotlivých častiach tváre. Keďže mechanická kefka nemá žiaden zdroj energie, intenzitu čistenia si riadite sami podľa toho, ako veľmi na tvár pritlačíte. Mechanické kefky majú štetiny z podobného materiálu, aký môžete vidieť pri zubných kefkách, a telo čistiacej kefky je z plastu. Mechanické kefky sú pri čistení najmenej účinné, avšak sú najlacnejšie a základné modely zoženiete za menej než 5 eur. Kefky nemusíte dobíjať a ani dokupovať žiadne batérie.

Ružová elektrická čistiaca kefka na tvár

Pri elektrických čistiacich kefkách na pleť je postup čistenia rovnaký, avšak v tomto prípade vám dopomáha samotný prístroj, ktorý poháňajú alkalické batérie alebo zabudovaný akumulátor. Väčšina elektrických kefiek ponúka viacero možností nastavenia, zvolíte si požadovanú rýchlosť rotujúcej hlavice so štetinami, pričom rýchlosť sa nastavuje podľa typu pleti. Tvár si navlhčíte, nanesiete na ňu váš obľúbený čistiac gél, kefku zapnete a pohybujete ňou po tvári. Niektoré kefky majú inteligentný časovač, ktorý vás upozorní na zmenu časti tváre a po určitom čase sa automaticky vypnú. Mnohé elektrické kefky sú vodoodolné, a preto ich po každom použití len jednoducho opláchnete pod tečúcou vodou.

Sonické čistiace kefky na tvár majú spravidla zabudovaný akumulátor, preto vám pri čistení neprekáža žiaden kábel a nemusíte riešiť ani dokupovanie batérií. Integrovaný akumulátor po vybití nabijete cez USB kábel alebo dokovaciu stanicu. Pri čistení si nanesiete na tvár gél alebo krém a po zapnutí prístroja si vyberiete intenzitu čistenia. Následne rovnomerne vyčistíte celú tvár, pričom opäť vám dopomáha časovač, aby ste vedeli, kedy je vhodné presunúť sa na ďalšiu časť tváre. Po vyčistení si na pleť naneste sérum alebo krém, ktorý sa lepšie vstrebe do pokožky. Pri večernom čistení sa odporúča zvoliť si intenzívnejšie čistenie, ktoré odstráni mejkap i odumreté kožné bunky, práve kvôli nim má pleť často nepekný šedý nádych. Ráno zas zvoľte jemnejšie čistenie a masáž, ktorá pleť povzbudí a prekrví, čím sa dosiahne zdravý vzhľad. Sonické kefky sú pri čistení najúčinnejšie, čo sa odráža aj na ich obstrávacej cene, tá sa môže pri niektorých modeloch vyšplhať na viac než 100 eur.

Niektoré moderné sonické kefky na tvár je možné prostredníctvom Bluetooth technológie prepojiť s aplikáciou stiahnutou v mobile. Tieto kefky majú na zadnej strane senzory, ktoré rozpoznajú stav vašej pleti a výsledok odošlú priamo do aplikácie. Pred použitím kefky je teda nutné stiahnuť si do smartfónu príslušnú aplikáciu a potom ju bezdrôtovo prepojiť s kefkou. Následne kefku priložíte na svoju tvár a po analýze vašej pleti si nastavíte najvhodnejší čiastiaci program. Potom pleť čistíte podľa vyššie popísaného postupu. Vzhľadom na to, že sa sonické kefky vyrábajú z hygienického silikónu, bez obáv ich môžete používať aj na citlivú pokožku alebo pleť, ktorú trápi akné. Silikón sa veľmi ľahko udržiava čistý, po každom použití ho dôkladne opláchnete vodou.

Najčastejšie otázky a odpovede (FAQ)

Na záver vám prinášame odpovede na často kladené otázky spotrebiteľov. Dozviete sa, či môžete používať čistiacu kefku, ak máte na tvári akné, alebo či musíte pri čistení aplikovať na tvár aj čistiaci gél. Takisto vám prezradíme, ktorí výrobcovia sú obľúbení a kde si kefku na pleť zakúpiť.

Môžem používať čistiacu kefku na tvár, ak mám akné?

Ak vašu pleť trápi akné, mali by ste sa vyhnúť čistiacim kefkám so štetinami. Tie sa totižto horšie čistia a pri ďalšom použití kefky by ste si mohli akné rozniesť aj po zvyšných častiach tváre. Vhodnou alternatívou sú kefky vyrobené z vysoko kvalitného silikónu. Silikón je k pokožke jemný, ľahko sa čistí a navyše je antialergický.

Musím s kefkou používať aj čistiaci gél?

Pri používaní čistiacej kefky na pleť vám stačí obyčajná voda. Tvár si pred čistením navlhčíte a potom sa pustíte do samotného čistenia jemnými krúživými pohybmi. Pre lepší výsledok mnoho výrobcov odporúča používanie ľubovoľného čistiaceho gélu a po vyčistení je vhodné na pleť naniesť obľúbený krém.

Ktoré značky čistiacich kefiek sú obľúbené?

Medzi spotrebiteľmi sa obľube tešia čistiace kefky na tvár ForeoEtaConceptMary KayBeurerOravaBellissima alebo Clarisonic. Ide o výrobcov, ktorí majú vo svojom portfóliu viacero výrobkov a na trhu pôsobia desiatky rokov. Ich kvalita je tak preverená rokmi a kúpu kefky od spomenutých značiek by ste nemali oľutovať.

Kde si môžem čistiacu kefka na tvár kúpiť?

Čistiace kefky na tvár ponúkajú mnohé kamenné aj internetové obchody. Nájdete ich v obchodoch s kozmetikou (Notino), v drogériách (DM), v predajniach s elektronikou (NayDatart) či v eshopoch so zmiešaným tovarom (AlzaMall). Občas sa kefky objavia dokonca aj v akciových ponukách známych obchodných reťazcov (LidlKaufland). Možností, kde si môžete kvalitnú čistiacu kefku na pleť zaobstarať, je veľa.

Staršie modely, ktoré už nie sú dostupné

Vaše hodnotenie:
(90.2%)
Dátum publikovania: 15.02.2021
Dátum poslednej aktualizácie: 18.04.2024

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

25/08/2022 10:13
Zitka

Foreo Bear mini vie pekne precvičiť pleť, aby bola krajšia, spevnená a prežiarená. Pri dlhom a pravidelnom používaní minimalizuje prvotné známky starnutia, zlepšuje vstrebávanie krémov a pomáha stimulovať a tónovať pleť. Cena je síce vysoká, ale oplatilo sa mi to kúpiť. Mini verzia je ideálna na cesty, takže prístroj môžem mať neustále pri sebe.

12/08/2022 09:26
Betka

Beurer FC 65 má krátku výdrž batérie, čo ma nemilo prekvapilo, len 30 minút vydrží a na druhej strane, doba nabíjania je dosť dlhá, až 6 hodín. Kefka na pleť je fajn, dobíja sa v dokovacej stanici, má modré antibakteriálne LED svetlo, tri stupne rýchlostí a dve funkcie. Výsledky uvidím neskôr, či sa mi pleť zlepšila alebo nie... Rotujúca hlavica má jemné štetiny a páči sa mi, že je tu automatický časovač.

03/12/2021 15:31
Erika

BEURER FC 49 je nemecká kvalita za rozumnú cenu. Na vibrovanie na tvári som si musela spočiatku zvyknúť, inak je prístroj sám o sebe dobrý a účinný. Nenašla som na ňom žiadne chyby. Tvar je šikovný, akurát do ruky a údržba jednoduchá, stačí poriadne opláchnuť pod vodou.

29/11/2021 19:11
ewdzelina

Ja mám rada to vajíčko, ale kombinujem ho s peelingom iuvenio restart a čierne bodky už takmer nemám

02/10/2021 12:13
Renáta

Šikovné vajíčko za dobrú cenu je Orava FB-11. Rozmer je tak akurát, aby sa kefka zmestila do ruky. Je tichá, skladná a plní svoj účel, používam ju každý deň a badám na sebe viditeľné zlepšenie pleti.

02/10/2021 11:14
Juliana

Moja pokožka je super čistá vďaka kefke Foreo Luna 2. Výrobok sa veľmi ľahko používa, hoci pri kúpe som nedostala žiaden návod, no napokon som sama prišla na to, ako kefku používať. Stačia mi dve minúty denne a tvár ma viditeľne krajšiu, čistejšiu a jemnejšiu.

12/07/2021 13:07
Barbora Kováčiková

Dobrý
Mám záujem testovať produkty. Zaoberám sa hlavne starostlivosťou o tvar, makeupom, pečením ale aj športom. Za odpoveď vopred ďakujem.

13/04/2021 20:35
Zuzana

Dobrý deň
Mám záujem testovať akékoľvek produkty. Preferujem oblasti zdravia, technológií a krásy no nemám problém vyskúšať aj nové veci

Pridať komentár


Posledné články
Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Vlasy sú mnohými považované za korunu krásy a preto by ste im mali venovať náležitú starostlivosť. Či už túžite po rovných... Prečítať článok

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Okrem  murovacej malty Ytong ponúka spoločnosť Xella na murovanie pórobetónových stien a priečok tiež zakladaciu... Prečítať článok

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Drevo nie je jediné palivo, ktoré ponúka cenovo prijateľný spôsob vykurovania. Jednoduchšiu a komfortnejšiu obsluhu zaisťujú... Prečítať článok

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Rozmýšľate nad tým, že si vymaľujete steny vo vašej domácnosti, aby ste trochu zmenili jej charakter? Na to, aby ste vášmu... Prečítať článok