Topanky.sk – skúsenosti a recenzia

Cieľom eshopu topanky.sk je sledovať najnovšie módne trendy a ponúkať to najlepšie, čo sa na trhu obuvi dá zohnať. Sortiment obchodu tvoria topánky zo Španielska, Anglicka a Austrálie. V ponuke nájdete pánske, detské a dámske topánky (tenisky, balerínky, domácu obuv, sandále, zdravotnú obuv, gumáky, čižmy, outdoorovú obuv,...), ale aj kabelky a doplnky pre starostlivosť o obuv.

Iba málo hodnotení kvality služieb

Na portáli heureka.sk možno nájsť len niečo cez 160 hodnotení obchodu topanky.sk. Z pozitívnych stránok sa spomína napríklad prehľadnosť webu, široká ponuka tovaru, rýchle dodanie, úspora času vďaka nákupu online, množstvo značiek (i takých, ktoré sa inde nepredávajú). Zákazníci sa taktiež zhodujú na tom, že cena absolútne zodpovedá kvalite zakúpeného tovaru.

Z nedostatkov eshopu sa spomína napríklad nedostatok filtrov na voľbu parametrov tovaru a nedodržanie dodacej doby. 

Poštovné zdarma aj pre lacné topánky

Jednou z výhod tohto obchodu je nízky limit pre získanie poštovného zdarma - iba 35 €. Eshop zasiela tovar aj do ČR, výška poštovného je však pomerne vysoká (aktuálne 7 € bez DPH).

Zľavy pre členov klubu Podnikam.sk

Topanky.sk sú partnerským webom klubu. Členom poskytujú 15 % zľavu na nákup tovaru v eshope. Zľava má formu promo kódu, ktorý je dostupný v privátnej zóne webu podnikam.sk.

Špecialitou tejto akcie je aj to, že upón môžu využiť aj rodinní príslušníci a zamestnanci člena spomínaného klubu.

Výnimočná ponuka - prírodné gumáky

Na tomto webe nájdete aj naozaj špeciálnu ponuku moderných gumákov, vyrobených z prírodných materiálov. Vďaka týmto materiálom sa gumáky dobre nosia, sú ľahšie, textília dokáže dýchať a preto dokonca nesmrdia.

Tieto topánky sú držiteľom certifikátu kvality ISO 14001.

Hodnotenie článku:
(86.4%)

Komentáre

24/11/2022 14:26
Mirka

John Garfield - zle zimné topánky s kožušinou, vydržali mi mesiac , pri reklamácii mi topánku opravili . Jar leto jeseň nenosené v oktobri som ich vybrala z krabice že je čas ich nosiť . Po týždni mi úplne popraskali sviky a podrážka sa odtrhla . Dala som ich reklamovať samozrejme zamietnuté že sú mechanicky poškodené a to nosením . Že tieto topánky som mala nosiť iba občas a len do -5 stupnov . Tak asi som kožušinové mala nosiť v lete . Prístup predavačky začala mi citat ako nosiť topánky a naučené frázy . Za mňa veľké sklamanie celý john Garfield.. a to som si dva týždne dozadu kúpila čižmy a už teraz premýšľam , že aby vydržali dám ich do vitrínky ..

24/11/2022 14:26
Mirka

John Garfield - zle zimné topánky s kožušinou, vydržali mi mesiac , pri reklamácii mi topánku opravili . Jar leto jeseň nenosené v oktobri som ich vybrala z krabice že je čas ich nosiť . Po týždni mi úplne popraskali sviky a podrážka sa odtrhla . Dala som ich reklamovať samozrejme zamietnuté že sú mechanicky poškodené a to nosením . Že tieto topánky som mala nosiť iba občas a len do -5 stupnov . Tak asi som kožušinové mala nosiť v lete . Prístup predavačky začala mi citat ako nosiť topánky a naučené frázy . Za mňa veľké sklamanie celý john Garfield.. a to som si dva týždne dozadu kúpila čižmy a už teraz premýšľam , že aby vydržali dám ich do vitrínky ..

07/10/2020 20:23
Janka

Rozhodne súhlasím s vyššie uvedenými komentármi. Na základe vlastnej skúsenosti so zamietnutou reklamáciou odporúčam tohto predajcu OBCHÁDZAŤ a v žiadnom prípade nepodporovať predaj tohto bordelu.

18/08/2020 18:01
Milan

Minulý rok som si v predajni John Garfield zakúpil kožené vsuvky ktoré som nosil iba doma počas letných mesiacov takže asi 3 mesiace. Tento rok pred letom som ich vytiahol z krabice a všimol si že je prasknutá podrážka na oboch vsuvkách takže som ich zbalil a v júli tento rok 2020 išiel reklamovať. V predajni už predomnou nejaký pán tiež reklamoval pánsku obuv takže som počkal pokiaľ prídem na radu ale nevenoval som tomu veľkú pozornosť. Asi do mesiaca mi doporučene prišla odpoveď, že na základe odborného posúdenia je moja reklamácia vybavená zamietnutím a mám si prísť prevziať obuv lebo mi bude potom účtované skladné! Vo výsledku posúdenia bolo uvedené, že k prasknutiu podrážky došlo mechanickým poškodením a neprimeraným zásahom spotrebiteľa teda mňa (to akože som si naschvál zarezal nožom do podrážky aby praskala podrážka?) a taktiež nesprávnym spôsobom užívania obuvi mnou. No väčší blud som ešte nečítal! Takže až 3 mesiace mi vydržala podrážka pričom som vsuvky mal obuté len v byte! Išiel som si ich teda vyzdvihnúť a vyjadriť svoj nesúhlas s výsledkom reklamácie a čo bolo zaujimavé? Len čo som prišiel do predajne opäť predomnou nejaký pán reklamoval pánsku obuv s prasknutou a odlepujúcou sa podrážkou. Náhoda? tak tomu neverím! Svedčí to o tom, že John Garfield predáva nekvalitnú obuv pričom si asi nejakou svojou druhou spoločnosťou UNICER, s.r.o. dáva robiť odborné posudky na reklamovanú obuv v neprospech spotrebiteľa teda nás zákazníkov. Veľmi by ma zaujímalo čo to je za spoločnosť či vôbec majú akreditáciu vykonávať odborné posudky. Takže obuv JG u mňa skončila! Vsuvky neboli drahé ale ide mi o princíp pretože JG si z nás zákazníkov robí dobrý deň takže si na túto spoločnosť treba posvietiť. Počul som, že v Česku skončili práve pre veľa reklamácií na nekvalitnú obuv a tak išli do straty teraz to ešte skúšajú na Slovensku? Rozmýšľam s tým ísť na SOI, dať si potom urobiť iný nezávislý znalecký posudok a možno to dotiahnúť až na súd v občiansko-právnom konaní pretože to je posledná možnosť. Takže veľký pozor na obuv JG ja tam už nikdy žiadnu obuv nebudem kupovať! Mimochodom mal som ešte u nich kúpené jedny topánky kde sa mi tiež odlepovala podrážka ale zalepil som si ju vtedy sám. Aj tak si myslím, že už svoje dni majú zrátané pretože som čítal aj inde že zákazníci majú s JG negatívne skúsenosti takže prídu o zákazníkov a tým tržby a skončia. Neodporúčam si v JG kupovať obuv!!!!!

05/06/2020 19:22
Martina

Mala som objednané biele tenisky,ktoré keď mi prišli,chcelo sa mi plakať.Dotukane dierky v teniske a natrhnuté vpredu.Čista katastrofa,keď ich obujem ,tak asi prvý aj posledný krát,pretože sa rozpadnú.Nikdy viac,čo má ale mrzí asi viac než predajcu.

13/02/2020 14:00
Peter Bublávek

Kúpil som si poltopánky Polo za 65 eur v predajni John Garfield Trnava. Topánky som mal ako rezervné doma v skrini cca 8 mesiacov. Potom som ich začal nosiť v práci. Pracujem na úrade, väčšiu čas dňa sedím a chodím len po koberci a trochu po dlažbe v kancelárií a chodbe. Po asi polroku nosenia sa mi z boku tesne nad podrážkou urobila diera. Dal som ich reklamovať no a odpoveď --- mechanicky poškodené, nesprávne nosenie. Asi sa na topánky zakúpené v tejto predajni treba len pozerať!!!!! Na čo by som ich nosil????Zaniesol som ich obuvníkovi, za 5 eur ich podlepil, prešil a v pohode ich nosím ďalej. V predajni John Garfield si už nikdy topánky nekúpim!!!!!!!!!!!

15/01/2020 10:03
Monika

Ako si tu čítam tieto komenty, nie som jediná, jemne povedané sklamaná zákazníčka týchto šuflikantov. Kúpila som si klasické čierne, kožené lodičky v júli 2018. Keďže ako klasická žena mám vo výbave viacero rôznych lodičiek, nosila som ich podľa potreby, na striedačku. V septembri 2019 som s hrôzou zistila, že pri mojich 48kg váhy praskol opätok, ktorý síce úplne zlomený nie je, ale prasknutie odhaľuje malú železnú tyčku vo vnútri opätku. Takto sa ich, logicky, neodvážim nosiť. Nasledovala teda reklamácia, ktorá skončila zamietnutím. Keďže som zistila, že nemá zmysel naťahovať sa s nimi, vec postupujem na SOI a zvažujem aj medializáciu. Mne sa len rozum zastavuje, že týmto takzvaným "podnikateľom" sa namiesto pár eurovej opravy oplatí prichádzať o tých pár kusov zvyšných klientov a vyrábať si negatívnu reklamu ...

28/12/2019 22:45
katka

Garfield NIKDY VIAC ! Minulý rok som si kupila damske čižmy za 60 eur, Nosila som ich asi 2 mesiace a odložila cez leto. Teraz som si ich obula a zistila, že mi popraskala koža v prednej časti. Odniesla som na reklamaciu. Presne ako všetci tu tvrdia...neuznavaju žiadnu reklamaciu. Že zaruka je len 1 rok / ja v lete čižmi nenosim !!!! a vraj ta popraskana koža nie je vyrobna vada . Takže mam čižmy za 60 eur, ktore som nosila 2mesiace....super kupa !!!!!! NEODPORUČAM kupu v GARFIELDE !!!!

15/11/2019 17:13
Janka

E-shop SHELOVET ma perfektnu obuv za super ceny. Topanky ako na obrazku ,velkost sedi, nie je potrebne ani vacsie ani mensie. Perfektne sadnu. Som velmi spokojna.

18/10/2019 22:15
Lulu

Dnes som navstivila predajnu John Garfield v Bory Mall. Zaujali ma cizmy, ktore som si sla vyskusat. Predavacka sa na mna osopila, ze preco beriem vystavene, ze si mam zobrat z krabice. Ok, este som sa s tym nestretla ani nikde nie je napisane, ze vystavene nebrat. Tak som hladala medzi krabicami vybrany model a spravnu velkost. Vybrala som, obula a predavacka sa znovu na mna osopila, lebo som krabicu nechala na vrchu a nezobrala so sebou. Ako miesto pomoci, len sama buzeracia. Tak som sa zobrala o par metrov dalej do ineho obchodu. A po precitani recenzii som teraz vdacna pani predavacke za jej pristup. Vlastne ma zachranila od nekvalitnych topanok a pripadnych problemov s reklamaciou.

28/07/2019 12:24
Nespokojná zákazníčka

John Garfield nikdy viac!

Vážení spotrebitelia, v tomto obchode naozaj nič nekupujte. Ja som tu zakúpila kabelku. Po cca 2 mesiacoch mi ostrá pracka na rúčkach kabelky prerezala koženku. Reklamáciu mi samozrejme neuznali, vraj v nej nemám nosiť nákup. Nákup som v nej nikdy nenosila. Nato nosím dve silónové eco tašky, ktoré vážia pár gramov. Sú to podvodníci. Stačí ak sa porozprávate s niekym , kto tam robil. Vôbec neuznávajú reklamácie na svoj nekvalitný tovar!!!

06/05/2019 14:15
Marián Krajčovič

Absolútny aušus, topánky ktoré som si objednal sú ako tretotriedny tovar.

02/04/2019 11:40
Lenka

Dobrý deň,

Ja som kupovala zimné topánky v 12/2018 a v 03/2019 sa podrážka odlepila.

Chcela by som ísť topánky reklamovať, len neviem, čo všetko musím k reklamácii priniesť, nakoľko som topánky kupovala cez e-shop.
Je krabica nutná? Lebo čo viem, tak krabica nie je potrebná k reklamácii.
A čím sa môžem "brániť" v prípade negatívnej reakcie?

Prosím o radu/y.

Ďakujem.

31/03/2019 11:11
PeterM

Na základe osobných skúseností odporúčam - VYHÝBAŤ SA Z ĎALEKA OBCHODOM JOHN GARFIELD !
Začiatkom decembra mi manželka ako Vianočný darček kúpila v predajni OC Bory BA zimnú obuv v cene 40 EUR. Pri prvom použití som už po niekoľkých metroch chôdze (po mierne vlhkom chodníku!) pocítil od podrážky nepríjemný chlad. Po návrate domov som z hrôzou zistil, že do pravej topánky zo spodnej časti zateká. Z tohto dôvodu som išiel tieto nové (1x použité topánky) reklamovať a požiadal som o ich výmenu. Vedúca ma informovala, že nakoľko topánky boli používané, tak ich výmena na mieste nie je možná a mám právo na reklamáciu v súlade so štandardnými obchodnými podmienkami. Presne po 28 dňoch mi prišlo domov písomné vyjadrenie o zamietnutej reklamácií v duchu "Pri vizuálnom posúdení neboli zistené žiadne vady". Zároveň som dostal skvelé odporúčanie, že ochranu proti vlhkosti môžem dosiahnúť použitím vhodného impregnačného prípravku ... Pri preberaní topánok na predajni som sa predavačky spýtal na jej osobný názor či si myslí, že je v poriadku, keď do zimných topánok zo spodku zateká (v duchu vyjadrenia reklamácie) a tá mi so sklopeným zrakom odpovedala, že nemá povinnosť mi na moju otázku odpovedať... Myslím si, že moja najväčšia chyba bola, že som do predajne John Garfield vôbec vkročil a predom som si nevyhľadal "početné skúsenosti" zákazníkov s kvalitou a nekalými reklamačnými praktikami predajní JOHN GARFIELD! Ďakujem - NIKDY VIAC !!!

12/01/2019 21:13
Lucia Goldbergerová

John Garfield ? Nikdy viac. Zimné topánky za 30€ pre dcéru nosené 2 mesiace - odlepená podrážka a olupovanie vrchného materiálu a vyjadrenie predajcu?
K poškodeniu obuvi došlo mechanickým poškodením a neprimeraným mechanickým zásahom zo strany spotrebiteľa.
Jedná sa o módnu obuv ktorá je určená pre nenáročné a krátkodobé užívanie a nehodí sa k dlhšej chôdzi a za mokra. Módna obuv nie je navrhnutá na každodenné nosenie, ale uprednostňuje sa módny štýl a dizajn. Materiál a typ konštrukcie sú prispôsobené vzhľadu a estetickej hodnote.
Dizajn obuvi je dôležitejší ako kvalitatívne vlastnosti niektorých jej súčastí.

Pri kúpe by predajca mal upozorniť kupujúceho, že topánky sú vhodné na vystavenie vo vitríne a nie sú vhodné na nosenie. Dcéra ma 13 rokov a sama si na topánky prispela z vreckového.
Takže po tejto skúsenosti JOHN GARFIELD - NIKDY VIAC !!!!!!

19/09/2018 20:25
Iveta

Mne poslali špinavé topánky vrátila som naspäť nazvala má retrd

10/04/2018 15:27
Karina

JOHN GARFIELD? Neodporúčam, ani keby boli topánky zadarmo..... 50 eurové topánky sa po 7 týždňoch zvnútra vydrali (obidve) - spôsobovali bolesť. Vyjadrenie znalca, ktorý sídli na tej istej adrese ako JG? "Za poškodenie vyššie uvedené predávajúci nezodpovedá." Ďakujem, nikdy viac....

21/12/2017 15:45
Miroslava

JOHN GARFIELD - na svojej fb stránke sa hrdia titulom certifikovaného predajcu bez negatívnych hodnotení. Omyl. V septembri som si u nich zakúpila členkové topánky. 2 mesiace na to som ich reklamovala. Topánky boli nosené striedavo s inými topánkami, väčšinou na cestu do a z práce, na obed a na nákup. Po 2 mesiacoch som si všimla, že podrážka na oboch špičkách sa odlepila a začala sa zospodu aj farba šúpať. Výsledok reklamácie: nejde o materiálovú ani výrobnú vadu, ale o mechanické poškodenie spôsobené zákazníkom - mnou. Ďakujem pekne, tieto šmejdy sú asi vhodné len na nosenie v byte, aj to len krátkodobo! Smutné je, že nie som jediná s takouto skúsenosťou s týmto predajcom. Johna Garfielda absolútne neodporúčam. Aby sa topánky odlepili po 2 mesiacoch striedavého nosenia s inom obuvou a ani reklamáciu vám neuznali, tak to nesvedčí o praktikách poctivého predajcu. Ak chcete kvalitné topánky, pri vstupe do tohto obchodu sa hneď otočte.

25/01/2017 10:30
Heeda

John Garfield nikdy viac!
https://www.facebook.com/lucia.skornova/posts/1368985213122329?pnref=story
Prikladám link, ktorý hovorí za všetko.

Pridať komentár