Topanky.sk - skúsenosti a recenzia

Cieľom eshopu topanky.sk je sledovať najnovšie módne trendy a ponúkať to najlepšie, čo sa na trhu obuvi dá zohnať. Sortiment obchodu tvoria topánky zo Španielska, Anglicka a Austrálie. V ponuke nájdete pánske, detské a dámske topánky (tenisky, balerínky, domácu obuv, sandále, zdravotnú obuv, gumáky, čižmy, outdoorovú obuv,...), ale aj kabelky a doplnky pre starostlivosť o obuv.

Iba málo hodnotení kvality služieb

Na portáli heureka.sk možno nájsť len niečo cez 160 hodnotení obchodu topanky.sk. Z pozitívnych stránok sa spomína napríklad prehľadnosť webu, široká ponuka tovaru, rýchle dodanie, úspora času vďaka nákupu online, množstvo značiek (i takých, ktoré sa inde nepredávajú). Zákazníci sa taktiež zhodujú na tom, že cena absolútne zodpovedá kvalite zakúpeného tovaru.

Z nedostatkov eshopu sa spomína napríklad nedostatok filtrov na voľbu parametrov tovaru a nedodržanie dodacej doby. 

Poštovné zdarma aj pre lacné topánky

Jednou z výhod tohto obchodu je nízky limit pre získanie poštovného zdarma - iba 35 €. Eshop zasiela tovar aj do ČR, výška poštovného je však pomerne vysoká (aktuálne 7 € bez DPH).

Zľavy pre členov klubu Podnikam.sk

Topanky.sk sú partnerským webom klubu. Členom poskytujú 15 % zľavu na nákup tovaru v eshope. Zľava má formu promo kódu, ktorý je dostupný v privátnej zóne webu podnikam.sk.

Špecialitou tejto akcie je aj to, že upón môžu využiť aj rodinní príslušníci a zamestnanci člena spomínaného klubu.

Výnimočná ponuka - prírodné gumáky

Na tomto webe nájdete aj naozaj špeciálnu ponuku moderných gumákov, vyrobených z prírodných materiálov. Vďaka týmto materiálom sa gumáky dobre nosia, sú ľahšie, textília dokáže dýchať a preto dokonca nesmrdia.

Tieto topánky sú držiteľom certifikátu kvality ISO 14001.

Hodnotenie článku:
(81.6%)

Komentáre

12/01/2019 21:13
Lucia Goldbergerová

John Garfield ? Nikdy viac. Zimné topánky za 30€ pre dcéru nosené 2 mesiace - odlepená podrážka a olupovanie vrchného materiálu a vyjadrenie predajcu? K poškodeniu obuvi došlo mechanickým poškodením a neprimeraným mechanickým zásahom zo strany spotrebiteľa. Jedná sa o módnu obuv ktorá je určená pre nenáročné a krátkodobé užívanie a nehodí sa k dlhšej chôdzi a za mokra. Módna obuv nie je navrhnutá na každodenné nosenie, ale uprednostňuje sa módny štýl a dizajn. Materiál a typ konštrukcie sú prispôsobené vzhľadu a estetickej hodnote. Dizajn obuvi je dôležitejší ako kvalitatívne vlastnosti niektorých jej súčastí. Pri kúpe by predajca mal upozorniť kupujúceho, že topánky sú vhodné na vystavenie vo vitríne a nie sú vhodné na nosenie. Dcéra ma 13 rokov a sama si na topánky prispela z vreckového. Takže po tejto skúsenosti JOHN GARFIELD - NIKDY VIAC !!!!!!

19/09/2018 20:25
Iveta

Mne poslali špinavé topánky vrátila som naspäť nazvala má retrd

10/04/2018 15:27
Karina

JOHN GARFIELD? Neodporúčam, ani keby boli topánky zadarmo..... 50 eurové topánky sa po 7 týždňoch zvnútra vydrali (obidve) - spôsobovali bolesť. Vyjadrenie znalca, ktorý sídli na tej istej adrese ako JG? "Za poškodenie vyššie uvedené predávajúci nezodpovedá." Ďakujem, nikdy viac....

21/12/2017 15:45
Miroslava

JOHN GARFIELD - na svojej fb stránke sa hrdia titulom certifikovaného predajcu bez negatívnych hodnotení. Omyl. V septembri som si u nich zakúpila členkové topánky. 2 mesiace na to som ich reklamovala. Topánky boli nosené striedavo s inými topánkami, väčšinou na cestu do a z práce, na obed a na nákup. Po 2 mesiacoch som si všimla, že podrážka na oboch špičkách sa odlepila a začala sa zospodu aj farba šúpať. Výsledok reklamácie: nejde o materiálovú ani výrobnú vadu, ale o mechanické poškodenie spôsobené zákazníkom - mnou. Ďakujem pekne, tieto šmejdy sú asi vhodné len na nosenie v byte, aj to len krátkodobo! Smutné je, že nie som jediná s takouto skúsenosťou s týmto predajcom. Johna Garfielda absolútne neodporúčam. Aby sa topánky odlepili po 2 mesiacoch striedavého nosenia s inom obuvou a ani reklamáciu vám neuznali, tak to nesvedčí o praktikách poctivého predajcu. Ak chcete kvalitné topánky, pri vstupe do tohto obchodu sa hneď otočte.

25/01/2017 10:30
Heeda

John Garfield nikdy viac! https://www.facebook.com/lucia.skornova/posts/1368985213122329?pnref=story Prikladám link, ktorý hovorí za všetko.

Pridať komentár