Najzlato.sk – skúsenosti a recenzia

Internetové zlatníctvo najzlato.sk, za ktorého vznikom stojí investičná spoločnosť Gold Credit, ponúka široký sortiment šperkov. Ponuku tvoria prstene, náhrdelníky, retiazky, náušnice, náramky a prívesky z bieleho aj žltého zlata a šperky so Swarovskeho zirkónmi alebo inými drahými kameňmi. Okrem katalógového tovaru zabezpečuje aj výrobu šperkov na mieru.

Najzlato.sk hodnotenie

Eshop sa môže pochváliť certifikátmi SAEC Bezpečný nákup, Heureka Overené zákazníkmi a Overený shop.

Zákaznícke hodnotenia 

Na portáli heureka.sk nájdete desiatky slovných hodnotení. Takmer všetky sa zhodujú v tom, že nákup v eshope najzlato.sk prebehol v poriadku. Zákazníci chvália široký sortiment, rýchlu dodaciu dobu, dobré ceny, prehľadnosť webu, dobrú komunikáciu so zamestnancami eshopu, dizajn šperkov a jeho kvalitu.

Recenzie a skúsenosti s e-shopom Najzlato.sk

Klienti sú jednotní aj v názore, že obchod nemá výraznejšie zápory. Niekomu by sa však páčila širšia ponuka a iným viac fotiek tovaru, čo sú viac menej iba "kozmetické vady" obchodu.

Doprava zdarma na celý sortiment!

Najzlato.sk doručuje zásielky úplne zadarmo! Nezáleží na hodnote objednávky ani na spôsobe platby. Zákazníci si tovar môžu vyzdvihnúť aj osobne (v Bratislave). 

Výhodou online zlatníctva je aj to, že má väčšinu sortimentu na sklade. Objednávky, ktoré boli vytvorené do 14.00, sú odosielané v ten istý deň. Termín doručenia položiek, ktoré musí prevádzkovateľ eshopu objednať od dodávateľa, je dohodnutý individuálne.

Ak klient objednáva viac tovaru, z ktorého je časť skladom a časť je nutné doobjednať, objednávka je doručená vo viacerých balíčkoch. Aj v takomto prípade je doručenie bezplatné.

Na vrátenie tovaru má zákazník až 30 dní. Tovar je nutné zaslať na adresu obchodu spolu s vyplneným reklamačným formulárom, ktorý je k dispozícií na webe.

Vernostný program Totem Status a zľava za odber newslettra

Vďaka tomuto program s netradičným názvom možno nakupovať ešte lacnejšie. Výhody klubu začínajú plynúť ihneď po zaregistovaní sa do eshopu najzlato.sk – prvým bonusom je 5 € zľava na ďalší nákup.

Zákazník získa vernostné body po každom nákupe (1 € = 1 bod). V eshope funguje 6 rôznych úrovní výhod, registráciou sa klient automaticky dostáva na 2. úroveň. Na 3. level, kde získava stálu 2 % zľavu, zľavový kupón a darček, sa posunie po nazbieraní 280 bodov. Na dosiahnutie 6. úrovne (3% zľava na nákupy + 20 € kupón) je nutné nazbierať 700 bodov.

Ďalšie peniaze možno ušetriť aj vďaka odoberaniu newslettra. Stačí sa doň zaregistrovať. 7 % zľava na nákup je veľmi lákavá.

Informácie o spôsobe a podmienkach využitia zľavy budú klientovi doručené do jeho mailovej schránky.

Hodnotenie článku:
(79.8%)

Pridať komentár