Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Vlasy sú mnohými považované za korunu krásy a preto by ste im mali venovať náležitú starostlivosť. Či už túžite po rovných prameňoch alebo objemných vlnách, značka Remington splní vaše sny o dokonalom účese. Na výber máte pestrú ponuku pomocníkov pre starostlivosť o vlasy a telo, ktoré kombinujú kvalitu, výkon a inovácie, takže neustále držia krok s najnovšími trendmi a potrebami zákazníkov.

Značka Remington je jednotkou v starostlivosti o vaše vlasy 

Remington je renomovaná značka, ktorá je známa po celom svete svojimi inovatívnymi produktmi pre starostlivosť o vlasy. S viac než 80-timi rokmi skúseností v oblasti profesionálnej úpravy vlasov, Remington ponúka pestrý sortiment produktov, ktoré zahŕňajú všetko od žehličiek na vlasy, kúlm, sušičov vlasov, až po strihacie a holicie strojčeky. 

Vďaka svojej dlhoročnej histórii, spoľahlivosti a neustálemu záväzku voči kvalite, sa značka Remington stala jednou z vedúcich značiek v oblasti starostlivosti o vlasy a je dôveryhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú profesionálne výsledky a účinnú starostlivosť o svoje vlasy. 

Remington Proluxe

Zdroj obrázka: https://www.planeo.sk/remington-proluxe-you-ci98x8 

Oplatí sa investovať do Remington Proluxe? 

V kolekcii Remington Proluxe nájdete produkty vybavenéinteligentnými technológiami, ktoré sa dokonale prispôsobia potrebám vášho typu vlasov. Tieto technológie nielenže dodávajú vašim vlasom potrebnú starostlivosť, ale tiež im zaručujú úžasný lesk a hebkosť. Okrem ich vynikajúcich technologických vlastností sa produkty z radu Remington Proluxe môžu pochváliť aj svojím kvalitným materiálovým spracovaním, čo im zaručuje dlhú životnosť. 

3 inovatívne funkcie, ktoré ponúka rada Remington Proluxe: 

 1. StyleAdapt - táto inteligentná technológia zaznamenáva stav vašich vlasov a prispôsobuje teplotu podľa toho, ako ich potrebujete upraviť.
 2. Užívateľské profily StyleAdapt - kulmy Remington Proluxe umožňujú uloženie nastavení až pre dvoch užívateľov, vďaka čomu sa pri pravidelnom používaní kulmy nebudete zdržiavať jej nastavením.
 3. OPTIheat - inteligentná technológia navrhnutá odborníkmi zabezpečí, že teplo bude poskytnuté tam, kde je to najviac potrebné. To znamená do hustejších častí vlasov, pri korienkoch vlasov a znížením prísunu tepla tam, kde naopak môže teplo vlasy najviac poškodiť.

Žehličky na vlasy Remington

Ak túžite po rovných vlasoch, žehlička na vlasy Remington sa stane vašim spoľahlivým pomocníkom. Výber novej žehličky by ste mali prispôsobiť najmä dĺžke vašich vlasov. 

Remington žehlička na vlasy s úzkymi žehliacimi doštičkami sa hodí najmä pre žehlenie krátkych vlasov. Úzka žehliaca plocha zároveň umožňuje nielen dokonalé narovnanie vlasov, ale aj jemné natočenie do vĺn. Široká žehliaca plocha je vhodná pre dlhé vlasy, pretože umožňuje narovnanie väčšieho množstva vlasov naraz. 

Dostupné sú aj špeciálne zatočené žehliace plochy, ktoré dokážu vlasy nielen narovnať, ale aj natočiť. Sú teda skvelým riešením 2v1, vďaka ktorému nemusíte kupovať aj kulmu na vlasy, čím ušetríte miesto v skrinke a zároveň aj peniaze. 

Na našom e-shope nájdete žehličky na vlasy Remington dostupné ako:

 • klasické
 • profesionálne
 • parné
 • ionizačné na vlny a kučery
 • žehliace kefy
 • cestovné 

Či už hľadáte žehličku na vlasy na rovné vlasy, vlny alebo elegantné kučery, Remington má vo svojom portfóliu niekoľko modelov, ktoré splnia vaše požiadavky a umožnia vám dosiahnuť požadovaný účes s minimálnym úsilím. S dôkladnou kombináciou kvality, výkonu a inovácie, Remington žehličky na vlasy neustále držia krok s najnovšími trendmi a potrebami zákazníkov.

Kulmy na vlasy Remington

Či už túžite po jemných vlnkách alebo objemných vlnách, kulmy na vlasy Remington vám pomôžu s prípravou dokonalého účesu presne podľa vašich predstáv. Kulmy na vlasy Remington rozdeľujeme na niekoľko typov, záleží len na vás, aký model uprednostníte. 

Na výber sú:

 • kliešťové kulmy Remington
 • kónické kulmy Remington
 • automatické kulmy Remington
 • trojkulmy Remington
 • eliptické kulmy Remington
 • špirálové kulmy Remington
 • teplovzdušné kulmy Remington

Kliešťová kulma Remington 

Kliešťová kulma umožňuje najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť pravidelné kučery. Stačí prichytiť prameň vlasov do klieští na tele kulmy a natočiť ho. Pravidelné kučery však môžu pôsobiť trochu neprirodzene a kliešťový úchyt môže zanechať viditeľné stopy a poškodiť končeky vlasov.

Kónická kulma Remington 

Manipulácia s ňou je trochu zložitejšia ako s klasickou kliešťovou kulmou. Nemá kliešte, takže si nemusíte robiť starosti o poškodené končeky vlasov. Pomocou jej zužujúceho sa tvaru môžete vytvoriť prirodzenejšie vlny, ktoré budú široké pri korienkoch a postupne sa zužujú k končekom.

Automatická kulma Remington 

Je tiež známa ako samonavíjacia kulma a je vybavená motorom, ktorý poháňa valček na ktorý sa prameň sám navíja. Takto môžete jednoducho a rýchlo dosiahnuť dokonalé kučery od korienkov až po končeky, čo vedie k perfektnému vzhľadu. Je vhodná pre začiatočníkov aj na každodenné použitie.

Trojkulma Remington 

Tento typ kulmy má tri valce na tele kulmy, medzi ktoré vložíte prameň vlasov. Vytvára malé vlny, ktoré môžu byť výrazné alebo prirodzené, avšak proces točenia trvá zvyčajne dlhšie.

Eliptická kulma Remington 

Je hybridom kliešťových a kónických modelov. Má jednotnú hrúbku hlavice, je rovná a bez klieští, čo zabraňuje vzniku otlačkov na vlasoch. Kučery sú rovnaké od korienkov až po končeky.

Špirálová kulma Remington 

Ideálna na vytvorenie dokonale súmerných kučeravých pramienkov. Na jej hlavici sú drážky, ktoré tvoria špirálu. Stačí obtočiť pramene vlasov okolo hlavice cez tieto drážky, a výsledok bude krásne symetrický.

Teplovzdušná kulma na vlasy 

Kombinuje prednosti fénu a kulmy, preto je známa aj ako kulmofén. Vlasy sa v tomto prípade natáčajú na širokú kefu. Fúkaciu kulmu môžete použiť aj na úpravu vlhkých vlasov. Teplovzdušné kulmy na vlasy ponúkajú dva kroky v jednom. Vlasy nielen vysušia, ale rovno z nich vytvoríte krásny a nadýchaný účes.

Remington fény na vlasy 

Remington sušiče na vlasy sú určené pre bežné použitie, ale aj profesionálnu starostlivosť, pretože majú dostatočný výkon a funkcie pre efektívne sušenie a styling vlasov. V balení môžu mať niekoľko nadstavcov, difuzér využijete pre získanie objemu vlasov a hrebeňový nadstavec vám umožní rovnomerné rozčesávanie vlasov. 

Objavte všetky dôvody, prečo na sušenie vlasov používať fén Remington: 

 • špeciálna ochrana vlasov pred poškodením vysokou teplotou
 • zdravo vyzerajúce vlasy plné objemu
 • zdokonalená mriežka napustená keratínom a mandľovým olejom
 • generátor iónov, ktorý produkuje o 90 % viac iónov pre lesklé vlasy bez krepatenia
 • AC motor s dlhou životnosťou pre rýchle vysušenie
 • viacero nastavení na styling presne podľa vašich predstáv
 • studená vlna na zafixovanie stylingu

Doprajte vašim vlasom profesionálnu starostlivosť

Remington sa neustále snaží inovovať a vylepšovať svoje produkty pomocou najnovších technologických pokrokov, aby zákazníkom poskytol to najlepšie v oblasti starostlivosti o vlasy. Jednou z kľúčových vlastností produktov Remington je ich výkonnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť aj vy.

Hodnotenie článku:
(80.8%)

Pulbikované dňa: 20.05.2024


Pridať komentár