Snowboards.sk – skúsenosti a recenzia

Shop Snowboards.sk funguje od roku 2009. V súčasnej dobe má zastúpenie v 19. krajinách EÚ. Team predajcov tvoria aktívni športovci, ktorí sa v predaji snowboardov, lyží, športového oblečenia, obuvi a doplnkov naozaj vyznajú a preto vedia poradiť aj z vlastnej skúsenosti. 

Produktové portfólio eshopu snowboards.sk tvoria desiatky osvedčených značiek, ktoré sú uskladnené v skladoch, ktorých rozloha je až 3 900 m2.

Český eshop je držiteľom zlatej pečate Ověřeno zákazníky (od heureka.cz) a certifikátu Česká kvalita.

Hodnotenia zákazníkov

Na známom portáli heureka.sk je eshop snowboards.sk hodnotený veľmi kladne. Zákazníci oceňujú dobrý výber tovaru, nízke ceny, kvalitný tovar, množstvo akcií, rýchle dodanie alebo možnosť platby cez Pay Pal.

Nájdu sa však aj nejaké negatíva - napríklad chýbajúce tabuľky rozmerov, nedostatočný popis tovaru, málo fotiek tovaru, neprehľadný web a slabé možnosti filtrovania. 

Slovenský eshop nemá na heureke nastavený box Hodnotenie obchodu - pripájame teda hodnotenie spokojnosti zákazníkov z ČR.

Akcia na dopravu a stála zľava pre registrovaných

Doručenie tovaru z internetového obchodu snowboards.sk môže byť bezplatné - stačí nakúpiť nad 79 €. Objednávky, ktoré boli vytvorené do 13:00, sú doručené do 2 až 3 pracovných dní.

Na eshope funguje výhodný vernostný program pre registrovaných, ktorí majú k dispozícií 15 % zľavu na (takmer) všetko. 

Táto zľava sa dá uplatniť iba na tovar, ktorý v čase nákupu nie je zlacnený o viac než 15 %. 

Praktické veľkostné tabuľky

Zákazníkom, ktorí si nevedia dať radi s výberom veľkostí, sú k dispozícií veľkostné tabuľky. Vďaka nim si možno utvoriť predstavu o správnej veľkosti oblečenia, snowboardov a lyží, snowboardových topánok a viazania. Tabuľky pomôžu aj pri výbere správnej veľkosti helmy, lyžiarskych palíc, chráničov chrbtice, bicyklu a kiteboardu.

Ak tabuľky nepodajú tú správnu odpoveď, k dispozícií sú aj odborné rady predajcov eshopu, ktorých stačí osloviť cez kontaktné údaje.

Hodnotenie článku:
(80.6%)

Pridať komentár