Rotopedy inSPORTline – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Česká spoločnosť inSPORTline je známym výrobcom a dovozcom fitness vybavenia a športového tovaru. V jej ponuke nájdete taktiež produkty na voľný čas a vybavenie pre motocyklistov. Produkty tejto značky sú nielen cenovo dostupné, ale aj kvalitné, o čom svedčí množstvo pozitívnych hodnotení jej zákazníkov.

Skladací rotoped inSPORTline inCondi UB20m

Pod značkou inSPORTline vyrába rôzne fitness vybavenia, ako sú bežecké pásy, eliptické trenažéry, tramolíny či rotopedy, ktoré potešia nielen cenou, ale i svojimi funkciami. Ktoré patria medzi najlepšie?

Najlepšie rotopedy inSPORTline

Názov Hodnotenie Detail
inSPORTline inCondi UB60i   ✔   DOBRÉ RECENZIE Zobraziť produkt
inSPORTline Klegan   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTA Zobraziť produkt
inSPORTLine inCondi UB600i   ✔   NÁŠ TIP Zobraziť produkt
inSPORTline AirBeast   ✔   PRE NÁROČNÝCH Zobraziť produkt
inSPORTline Xbike   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBA Zobraziť produkt

Roky skúseností

Značka má korene v Českej republike, kde bola registrovaná v roku 2001. O 3 roky neskôr bol spustený český internetový obchod. Prvá kamenná predajňa (v Trenčíne) a slovenský e-shop boli sprevádzkované v roku 2007. V súčasnosti sa na Slovensku nachádzajú 3 predajne (Bratislava, Košice a Trenčín), v Česku ich nájdeme 5 (2 v Prahe, po 1 v Brne, Ostrave a vo Vítkove).

inSPORTline Junius Ergo SE

Prioritou spoločnosti je vyrábať a predávať produkty vlastných značiek. Kvalitou svojich fitness produktov si je značka inSPORTline natoľko istá, že na vybrané modely nad 150 eur ponúka nadštandardnú záruku 10 rokov.

V portfóliu inSPORTline sa nachádzajú desiatky modelov rotopedov pre domáce či profesionálne použitie. Nájdete v ňom manuálne ovládané rotopedy, mini rotopedy, rotopedy s opierkou i profesionálne stroje s množstvom funkcií.

Skvelý servis

Výhodou výrobkov tejto značky je výborný pomer ceny a výkonu, možnosť odbornej montáže i servisu u zákazníka. Všetky výrobky spoločnosti prechádzajú skúškami kvality a bezpečnosti podľa najprísnejších európskych noriem. Rotopedy tejto značky pútajú dizajnom, kvalitnými materiálmi a často aj rôznymi funkciami (meranie BMI, FAT či pripojenie k telefónu).

Rotopedy inSPORTline – recenzie

Ak hľadáte rotoped, z ktorého sa časom nestane len lapač prachu, prípadne odkladacie miesto na oblečenie, prečítajte si naše recenzie, ktoré vám s výberom pomôžu. Skúsenosti ostatných sú dobrou nápovedou toho, či produkt skutočne stojí za vyskúšanie. O svoje poznatky získané praxou sa môžete podeliť v komentároch a prispieť tak potrebnými informáciami, ktoré by mohli zavážiť pri rozhodovaní.

Staršie modely, ktoré sa už nepredávajú

Vaše hodnotenie:
(90.6%)
Dátum publikovania: 01.08.2018
Dátum poslednej aktualizácie: 02.03.2021
Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

08/10/2019 14:57
Ladislav

Na Vianoce sme si dopriali inCondi UB40i, rozhodovali sme sa podľa recenzií. Na domáce použitie je podľa mňa ideálny, veľa miesta nezaberie, je tichý. S touto značkou som zatiaľ spokojný.

Pridať komentár