Sportisimo.sk - skúsenosti a recenzia

Značka Sportisimo vznikla v Čechách, kde má aktuálne funguje až 91 kamenných predajní. Na slovenskom trhu sa objavili prvé dve predajne až v roku 2008. Do dnešného dňa sa ich počet rozšíril na 30. Okrem predajní môžu zákazníci nakupovať aj prostredníctvom internetového obchodu sportisimo.sk

Ponuka tohto športového obchodu nepozná hraníc - človek v ňom nájde množstvo kvalitného športového oblečenia, obuvi, potrieb a doplnkov. Zastúpené sú svetoznáme značky Adidas, Nike, Alpine Pro, Reebok, Head, Northfinder a desiatky ďalších.

Heslom spoločnosti je "100% spokojnosť zákazníkov". Svoju víziu sa jej zjavne darí plniť. Sportisimo.sk je totiž držiteľom titulu MasterCard Obchodník roka 2015 (Obchodník so športovými odevmi a potrebami) a pečate Heureka Overené zákazníkmi.

Hodnotenie na heureka.sk

Zákazníci sú s eshopom sportisimo.sk naozaj spokojní, o čom svedčí aj veľké množstvo pozitívnych reakcií. Medzi najčastejšie spomínané pozitíva obchodu patria prijateľné ceny, široká ponuka tovaru, kvalitné značky a výrobky, rýchle doručenie objednávky, spoľahlivosť, nákup z pohodlia domova, pravidelné akcie a zľavy na tovar alebo možnosť výmeny zakúpeného tovaru.

Z nevýhod eshopu sa spomína napríklad nemožnosť vyskúšania tovaru pred kúpou, nedostatočný popis tovaru či to, že si objednávku nemožno osobne vyzdvihnúť na predajni.

Sportisimo Klub a Klub+

Do vernostného programu sa možno registrovať na ktorejkoľvek predajni alebo cez webovú stránku. Členstvo v klube prináša množstvo zliav (napr. -20% počas Dní Sportisimo Klubu, ďalšie exkluzívne akcie iba pre členov) a skvelú výhodu - výmenu a reklamáciu tovaru bez bločku. 

Pravidelní zákazníci Sportisima, ktorí za obdobie 1 roku aspoň 4x nakúpia za 40 € (alebo je hodnota kumulovaných nákupov vyššia než 440 €), automaticky získavajú ročné členstvo v Sportisimo klube+, v ktorom majú možnosť nakupovať s ešte výhodnejšími zľavami.

Informácie o práve prebiehajúcich akciách nájde zákazník po prihlásení sa do svojho užívateľského konta.

Nadpriemerný zákaznícky servis

Spoločnosť samu seba prezentuje ako obchod s najlacnejšou ponukou športového vybavenia. Služby Sportisima sme mali viackrát možnosť otestovať na vlastnej koži. Okrem skvelého výberu tovaru, pravidelných letákových i online akcií a zlacnených posledných kusov oblečenia nás vždy potešil profesionálny prístup predavačov. 

Bonusom je možnosť výmeny a vrátenia zakúpených položiek na ktorejkoľvek predajni na Slovensku.

Hodnotenie článku:
(80.2%)

Komentáre

31/05/2019 14:48
Milka

Vyslovujem úplnú nespokojnosť so zákazníckou linkou a tzv. internými predpismi spoločnosti. Nie sú ochotní zákazníkovi pomôcť! Tovar, ktorý by som potrebovala, je totiž na Slovensku iba v jednej ich predajni, e.-shop na predajniach zrušili a cestovať viac ako 250 km pre botasky neviem. Botasky potrebujem zo zdravotných dôvodov, nie z rozmaru. Nepochodil som. Dokedy si spoločnosť nebudú vážiť zákazníkov? Často sme tu nakupovali, ale nikdy viac! NEODPORÚČAM...

18/05/2019 10:56
Dominika

Kúpila som si tam kolieskové korčule, jazdila som na nich 3x a museli ist do opravy lebo sa uvolnilo jedno koliečko a hrkalo mi to (ložisko sa mi uvoľnilo) reklamacia bola hotova po 3 tyzdnoch...išla som tam a krabica totálne roztrhnutá, vedúca predajne Sportissima v trencine (stop shop) absolutny nezaujem, tak jej vravim, ze ja som tu krabicu doniesla v dobrom stave nakolko som tie korcule mala doma iba 2 tyždne a ona mi vraví, ze ona za to nemôže, tak som ju poprosila či by mi to mohla aspoň zalepiť, že to nemám ako odniesť domov. Ochota žiadna, zlý prístup k zákazníkom.

10/03/2019 20:26
Joooooo

V sieti sportisimo som pracoval dva roky, ale poviem Vam ze horsieho zamestnavatela som nevidel

04/01/2019 11:50
Marek Jancik

Neodporúčam!!!
Nikdy viac u nich nič neobjednám. Mesiac nie sú schopný odoslať objednaný tovar s označením expedujeme 48 hodín. Jedná sa o zimný tovar, tak by som ho rád využil ešte túto zimu.
Vyhovárajú sa na zmätok čo u nich nastal počas vianoc a jednoducho mám čakať , že ono mi to raz príde , ale kedy už nepovedia. Namiesto toho vám ponúknu 10% zľavu aby ste toto isté absolvovali znova, Ďakujem neprosím.
Skôr vám príde tovar z Číny ako za Sportisima!!!

Pridať komentár