Sportisimo.sk - skúsenosti a recenzia

Značka Sportisimo vznikla v Čechách, kde má aktuálne funguje až 91 kamenných predajní. Na slovenskom trhu sa objavili prvé dve predajne až v roku 2008. Do dnešného dňa sa ich počet rozšíril na 30. Okrem predajní môžu zákazníci nakupovať aj prostredníctvom internetového obchodu sportisimo.sk

Ponuka tohto športového obchodu nepozná hraníc - človek v ňom nájde množstvo kvalitného športového oblečenia, obuvi, potrieb a doplnkov. Zastúpené sú svetoznáme značky Adidas, Nike, Alpine Pro, Reebok, Head, Northfinder a desiatky ďalších.

Heslom spoločnosti je "100% spokojnosť zákazníkov". Svoju víziu sa jej zjavne darí plniť. Sportisimo.sk je totiž držiteľom titulu MasterCard Obchodník roka 2015 (Obchodník so športovými odevmi a potrebami) a pečate Heureka Overené zákazníkmi.

Hodnotenie na heureka.sk

Zákazníci sú s eshopom sportisimo.sk naozaj spokojní, o čom svedčí aj veľké množstvo pozitívnych reakcií. Medzi najčastejšie spomínané pozitíva obchodu patria prijateľné ceny, široká ponuka tovaru, kvalitné značky a výrobky, rýchle doručenie objednávky, spoľahlivosť, nákup z pohodlia domova, pravidelné akcie a zľavy na tovar alebo možnosť výmeny zakúpeného tovaru.

Z nevýhod eshopu sa spomína napríklad nemožnosť vyskúšania tovaru pred kúpou, nedostatočný popis tovaru či to, že si objednávku nemožno osobne vyzdvihnúť na predajni.

Sportisimo Klub a Klub+

Do vernostného programu sa možno registrovať na ktorejkoľvek predajni alebo cez webovú stránku. Členstvo v klube prináša množstvo zliav (napr. -20% počas Dní Sportisimo Klubu, ďalšie exkluzívne akcie iba pre členov) a skvelú výhodu - výmenu a reklamáciu tovaru bez bločku. 

Pravidelní zákazníci Sportisima, ktorí za obdobie 1 roku aspoň 4x nakúpia za 40 € (alebo je hodnota kumulovaných nákupov vyššia než 440 €), automaticky získavajú ročné členstvo v Sportisimo klube+, v ktorom majú možnosť nakupovať s ešte výhodnejšími zľavami.

Informácie o práve prebiehajúcich akciách nájde zákazník po prihlásení sa do svojho užívateľského konta.

Nadpriemerný zákaznícky servis

Spoločnosť samu seba prezentuje ako obchod s najlacnejšou ponukou športového vybavenia. Služby Sportisima sme mali viackrát možnosť otestovať na vlastnej koži. Okrem skvelého výberu tovaru, pravidelných letákových i online akcií a zlacnených posledných kusov oblečenia nás vždy potešil profesionálny prístup predavačov. 

Bonusom je možnosť výmeny a vrátenia zakúpených položiek na ktorejkoľvek predajni na Slovensku.

Hodnotenie článku:
(80.6%)

Pridať komentár