Test zrkadloviek - najlepšie zrkadlovky 2017

Na našom webe nájdete veľký test zrkadloviek, ktorý vám pomôže vybrať si jednu z najlepších! Rebríček vznikol po prečítaní si desiatok nezávislých testov domácich i zahraničných recenzentov a stoviek komentárov reálnych užívateľov. Ak si vyberiete model, ktorý sa v ňom nachádza, tak určite zvolíte to najlepšie, čo môžete aktuálne mať. 

Určite však oceníte aj náš návod, vďaka ktorému budete vedieť, na aké parametre prihliadať počas výberu svojej novej zrkadlovky.

 

Test - najlepšie zrkadlovky do 600€

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Nikon D5300 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Canon EOS 1200D Najlepšie Zobraziť produkt
3. Nikon D3300 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Canon EOS 100D Najlepšie Zobraziť produkt
5. Canon EOS 700D Najlepšie Zobraziť produkt
6. Canon EOS 1300D Najlepšie Zobraziť produkt

 

 

Test - najlepšie profesionálne zrkadlovky

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Canon EOS 6D Najlepšie Zobraziť produkt
2. Nikon D750 Najlepšie Zobraziť produkt
3. NIKON D500 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Canon EOS 80D Najlepšie Zobraziť produkt

 

Nikon D5300

Vďaka veľkému výklopnému a otočnému monitoru možno ľahko robiť snímky a videosekvencie z pôsobivých nových perspektív a vysoký výkon prístroja pri nízkej hladine osvetlenia (s citlivosťou rozšíriteľnou až na hodnotu ISO 25 600) zaručuje obstaranie brilantných snímkov za nízkej hladiny osvetlenia.

Nikon D5300

 

Canon EOS 1200D

Urobené snímky 18 megapixelovým snímačom CMOS sú plné detailov a dostatočne veľké pre tlač až do formátu A2+. Procesor DIGIC 4 zaisťuje veľmi kvalitné a rýchle spracovanie obrazu, ktoré zaručuje plynulé prechody a prirodzene vyzerajúce farby. Vďaka tejto digitálnej zrkadlovke si doprajete ohromujúcu kvalitu fotografií a nové možnosti pre vašu kreativitu. Dôležitou vlastnosťou je tiež kvalitné ostrenie, ktoré je u tohto modelu reprezentované deviatimi ostriacimi bodmi.

Canon EOS 1200D

 

 

Nikon D3300

Obdivujete krásne a zaujímavé snímky ostatných fotografov a chcete sa tiež naučiť toto ešte celkom mladé umenie? S digitálnym fotoaparátom Nikon D3300 budete po čase obdivovaní tiež! Tento užívateľsky veľmi príjemný fotoaparát vám zaistí jednoduchú cestu od tých najväčších začiatkov s digitálnou fotografiou až po výsledky, ktoré sa približujú prácu profesionálov.

Nikon D3300

 

 

Vaše hodnotenie:
(90%)

Obľúbené produkty


Komentáre

31/03/2018 09:53
Karol

To neexistuje ina znacka okrem Canikonu? Kde je Pentax, Sony, Fujifilm ktore tieto fotaky zahanbia...

Pridať komentár