Bežecké pásy inSPORTline – recenzie, test, porovnanie

inSPORTline je po celej Európe známym distribútorom športového a fitness vybavenia (zásobuje obchody v 20 krajinách). Značka bola registrovaná v roku 2001 v Českej republike (jej korene však siahajú až do roku 1995). O 3 roky neskôr bol spustený český e-shop. Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2007, kedy bola otvorená 1. kamenná predajňa na našom území, konkrétne v Trenčíne. V súčasnosti sa na Slovensku nachádzajú 3 predajne (Bratislava, Košice a Trenčín), v Česku ich je 5 (Brno, Ostrava, Vítkov a 2 v Prahe).

Bežecký pás inSPORTline Lanister

inSPORTline je taktiež výrobcom kvalitných a cenovo dostupných fitness produktov, medzi inými sú to eliptické trenažéry, rotopedy či bežecké pásy. Ktoré z nich sú tie najlepšie?

Najlepšie bežecké pásy inSPORTline

Názov Hodnotenie Detail
inSPORTline inCondi T70i   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt
inSPORTline inCondi T30i   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIEZobraziť produkt
inSPORTline Gardian   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
inSPORTline inCondi T45i   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
inSPORTline Gilavar   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt

Domáce i profesionálne bežecké pásy

Bežecký pás je vhodným prístrojom na cvičenie v interiéri pre športovcov, ktorí dbajú na svoju kondíciu, ale aj pre „nešportovcov“, ktorí sa len chcú dostať do dobrej formy, prípadne si ju udržať. inSPORTline to vie, preto ponúka bežecké pásy vhodné pre všetky vekové kategórie (zacvičiť si môžu deti aj seniori) a rôzne podmienky použitia. Vyberať si môžete z domácich bežeckých pásov, klubových i profesionálnych bežeckých pásov.

Bežecký pás inSPORTline Bajamo 3v1

Mnohoročné skúsenosti

Výrobca inSPORTline za zaoberá výrobou a predajom bežeckých pásov už viac ako 20 rokov, preto vie, čo športovec od stroja očakáva. Bežecké pásy tejto značky sa preto môžu pochváliť moderným dizajnom, vysokou odolnosťou, dobrým odpružením i množstvom funkcií. Výrobca si je svojimi produktmi natoľko istý, že na ne ponúka predĺženú záruku 10 rokov.

Bežecké pásy inSPORTline – recenzie

Pri výbere sú dôležité nielen parametre produktu, ale aj skúsenosti ľudí, ktorí ich vyskúšali. Niekedy sa stane, že hoci produkt vyzerá podľa parametrov ukážkovo, používatelia s ním nie sú spokojní a naopak. Pripravili sme pre vás recenzie bežeckých pásov inSPORTline, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní. V prípade, že už máte niektoré z produktov odskúšané, môžete sa o svoje poznatky podeliť v komentároch.

Staršie modely, ktoré už nie sú dostupné

Vaše hodnotenie:
(91.2%)
Dátum publikovania: 07.08.2018
Dátum poslednej aktualizácie: 11.04.2024

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

24/08/2022 09:22
Zdenka

Som spokojná s bežeckým pásom inSPORTline inCondi T45i. Má tichý chod, preto sa hodí aj do bytu. Je kvalitne spracovaný a za celkom dobrú cenu. Dá sa prepojiť s mobilnými aplikáciami, má viacero programov a na displeji ukazuje všetko potrebné. Maximálna nosnosť je do 120 kg a maximálna rýchlosť 18 km/h. Je to fajn vecička, hlavne cez zimu, keď pre mňa nie je pohodlné behanie vonku.

18/10/2021 09:35
Valika

Bežecký pás inSPORTline Sprynkl je super skladný a teda ideálny na domáce použitie. Pekne mi ladí s obývačkou. :-) Inštalácia bola jednoduchá a oceňujem možnosť voľby vlastného tempa cvičenia. Chod je tichý a cena prijateľná. Negatíva som nenašla žiadne.

14/08/2021 08:17
Vilo

Manželka si vybrala bežecký pás inSPORTline Lavister, hoci pôvodne sa rozhodovala medzi lacnejším variantom a týmto modelom, napokon vsadila na Liavister, a tak som jej ho kúpil k okrúhlym narodeninám. S bežeckým pásom je spokojná a využíva ho pomerne často. Pás má dobrú konštrukciu, ktorá je stabilná a na domáce použitie je úplne vyhovujúci. Oceňuje na ňom dobrý displej aj protišmykovú úpravu povrchu pásu. Beží aj kráča sa jej na ňom dobre, pretože sa nekĺže. Plus dáva aj za tichý chod, čo oceňujem aj ja, pretože pokojne môže cvičiť, zatiaľ čo ja sledujem správy a vôbec ma to nevyrušuje. :-) Jediné, čo je otravné, je hlasité pípanie pri volení rýchlosti a tiež pri stláčaní akýchkoľvek tlačidiel. Musím sa lepšie pozrieť do návodu, či sa to dá niekde vypnúť. Na tomto bežeckom páse nechýbajú ani zabudované reproduktory, ktoré majú síce priemerný zvuk, no na druhej strane nie sú najhoršie, a pri cvičení to stačí. Manželka si pochvaľuje aj manuálne nastavenie sklonu bežeckej plochy, ktoré je jednoduché. Obaja oceňujeme tiež perfektne vymyslené sklápanie, pretože s pásom sa netreba ťahať, keď ho rozkladáme, ide to viacmenej krásne a samé. Manželka je s výrobkom veľmi spokojná, a preto som spokojný aj ja, lebo som jej urobil radosť. :-) Keby mám viac voľného času, občas by som si na páse zabehal tiež, no zatiaľ mi to nabitý pracovný program nedovoľuje. Tento bežecký pás odporúčam každému, kto si chcem zabehať v domácom prostredí.

08/10/2019 14:50
Rudko

Mám doma inSPORTline Mystral a funguje naozaj spoľahlivo. Ovládanie jednoduché, stroj tichý. Má len jedno mínus, nemá na ňom kto za mňa behať.

Pridať komentár


Posledné články
Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Vlasy sú mnohými považované za korunu krásy a preto by ste im mali venovať náležitú starostlivosť. Či už túžite po rovných... Prečítať článok

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Okrem  murovacej malty Ytong ponúka spoločnosť Xella na murovanie pórobetónových stien a priečok tiež zakladaciu... Prečítať článok

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Drevo nie je jediné palivo, ktoré ponúka cenovo prijateľný spôsob vykurovania. Jednoduchšiu a komfortnejšiu obsluhu zaisťujú... Prečítať článok

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Rozmýšľate nad tým, že si vymaľujete steny vo vašej domácnosti, aby ste trochu zmenili jej charakter? Na to, aby ste vášmu... Prečítať článok