Bežecké pásy inSPORTline – recenzie, test, porovnanie

inSPORTline je po celej Európe známym distribútorom športového a fitness vybavenia (zásobuje obchody v 20 krajinách). Značka bola registrovaná v roku 2001 v Českej republike (jej korene však siahajú až do roku 1995). O 3 roky neskôr bol spustený český e-shop. Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2007, kedy bola otvorená 1. kamenná predajňa na našom území, konkrétne v Trenčíne. V súčasnosti sa na Slovensku nachádzajú 3 predajne (Bratislava, Košice a Trenčín), v Česku ich je 5 (Brno, Ostrava, Vítkov a 2 v Prahe).

Bežecký pás inSPORTline Lanister

inSPORTline je taktiež výrobcom kvalitných a cenovo dostupných fitness produktov, medzi inými sú to eliptické trenažéry, rotopedy či bežecké pásy. Ktoré z nich sú tie najlepšie?

Najlepšie bežecké pásy inSPORTline

Názov Hodnotenie Detail
inSPORTline Lavister   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIE Zobraziť produkt
inSPORTline Sprynkl   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBA Zobraziť produkt
inSPORTline Gardian G8   ✔   DNES V AKCII Zobraziť produkt
inSPORTline inCondi T45i   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTA Zobraziť produkt
inSPORTline Air-Run   ✔   PRE NÁROČNÝCH Zobraziť produkt

Domáce i profesionálne bežecké pásy

Bežecký pás je vhodným prístrojom na cvičenie v interiéri pre športovcov, ktorí dbajú na svoju kondíciu, ale aj pre „nešportovcov“, ktorí sa len chcú dostať do dobrej formy, prípadne si ju udržať. inSPORTline to vie, preto ponúka bežecké pásy vhodné pre všetky vekové kategórie (zacvičiť si môžu deti aj seniori) a rôzne podmienky použitia. Vyberať si môžete z domácich bežeckých pásov, klubových i profesionálnych bežeckých pásov.

Bežecký pás inSPORTline Bajamo 3v1

Mnohoročné skúsenosti

Výrobca inSPORTline za zaoberá výrobou a predajom bežeckých pásov už viac ako 20 rokov, preto vie, čo športovec od stroja očakáva. Bežecké pásy tejto značky sa preto môžu pochváliť moderným dizajnom, vysokou odolnosťou, dobrým odpružením i množstvom funkcií. Výrobca si je svojimi produktmi natoľko istý, že na ne ponúka predĺženú záruku 10 rokov.

Bežecké pásy inSPORTline – recenzie

Pri výbere sú dôležité nielen parametre produktu, ale aj skúsenosti ľudí, ktorí ich vyskúšali. Niekedy sa stane, že hoci produkt vyzerá podľa parametrov ukážkovo, používatelia s ním nie sú spokojní a naopak. Pripravili sme pre vás recenzie bežeckých pásov inSPORTline, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní. V prípade, že už máte niektoré z produktov odskúšané, môžete sa o svoje poznatky podeliť v komentároch.

Staršie modely, ktoré už nie sú dostupné

Vaše hodnotenie:
(91.2%)
Dátum publikovania: 07.08.2018
Dátum poslednej aktualizácie: 02.03.2021
Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

08/10/2019 14:50
Rudko

Mám doma inSPORTline Mystral a funguje naozaj spoľahlivo. Ovládanie jednoduché, stroj tichý. Má len jedno mínus, nemá na ňom kto za mňa behať.

Pridať komentár