Najlepšie slúchadlá 2024 – recenzie, test, porovnanie

Keď kupujete slúchadlá podľa popiskov v obchode a spoliehate sa na rady od predavača, je to vždy ako lotéria. Máte 50% šancu, že kúpite kvalitný model a 50 % šancu, že si zvolíte zle hrajúci produkt. Práve preto sme pre vás pripravili výber toho najlepšieho, čo v oblasti slúchadiel v momentálne dobe na trhu nájdete.

Slúchadlá na šport

Ak si vyberiete ktorýkoľvek z týchto modelov, na 100% si zvolíte vynikajúco hrajúce slúchadlá. Rebríček je zostavený na základe rôznych testov, ktoré sú dostupné na internete. Do úvahy sme brali interné aj externé recenzie, hodnotenia a vaše skúsenosti.

Najlepšie bluetooth slúchadlá do uší

Názov Hodnotenie Detail
Sony WF-C700N   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt
Creative Outlier Pro   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
QCY T1C BK   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt
Apple MME73ZM/A   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
Marshall Minor III   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt

Najlepšie bluetooth slúchadlá cez hlavu

Názov Hodnotenie Detail
JBL Tune 520BT   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIEZobraziť produkt
Beats Solo3 Wireless   ✔   NÁŠ TIPZobraziť produkt
Buxton BHP 7300   ✔   DNES V AKCIIZobraziť produkt
QCY H4 Black   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
Sony WH-XB910N   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt

Najlepšie slúchadlá cez hlavu káblové

Názov Hodnotenie Detail
Beyerdynamic DT 990 PRO   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
Koss Porta Pro   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt
JBL Tune 500   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
Plantronics Blackwire 3220   ✔   DNES V AKCIIZobraziť produkt
Sony MDR-ZX110   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt

Slúchadlá – recenzie

Bez slúchadiel sa milovníci hudby jednoducho nezaobídu. Môžu vďaka nim nerušene počúvať hudbu kdekoľvek sa im zachce. Cez telefón, mp3 prehrávač či počítač. Slúchadlá do uší, cez hlavu, bezdrôtové, káblové alebo s mikrofónom? Výber je bohatý nielen čo sa týka typov, ale aj značiek. Obľúbené sú napr. slúchadlá JBL, Xiaomi, Huawei, Apple či Sony. Vyskúšať všetky nie je, prirodzene, možné. Aby sme vám pri výbere pomohli čo najviac, pripravili sme pre vás recenzie obľúbených modelov slúchadiel. O svoje osobné skúsenosti sa môžete podeliť v komentároch pod článkom.

Ako si vybrať slúchadlá

Výber slúchadiel nie je taký jednoduchý, ako by sa mohlo zdať. Stačí sa len pozrieť na to, koľko typov slúchadiel je v ponuke, či na to, koľko typov konektorov majú. V prvom rade si pred výberom treba ujasniť, načo by ste ich radi využili, pretože ak budete počúvať hudbu iba 15-minút denne počas cesty do práce či školy, "štúdiovky" potrebovať nebudete. Ak chcete slúchadlá na behanie, pravdepodobne budete spokojnejší so štupľami, aby ste počuli aj zvuky zo svojho okolia. Ako si teda vybrať to, čo potrebujete?

Postup pri výbere slúchadiel

Ako prvé si podľa účelu využitia treba ujasniť, aké slúchadlá chcete. Potrebujete väčšie štúdiové, teda profi slúchadlá, postačia vám aj malé štuple do uší alebo chcete strednú triedu na každodenné počúvanie?

Dôležitým faktorom výberu je cena. Kvalitné slúchadlá stoja aj niekoľko stoviek eur, preto ak ich nepotrebujete na prácu (napríklad na počúvanie hudby na profesionálnej úrovni), takúto investíciu nepotrebujete.

Bezdrôtové i káblové slúchadlá sú vybavené rôznymi technológiami. Čo sa starostlivosti týka, s káblovými slúchadlami nebudete mať veľa starostí, netreba ich dobíjať. Obmedzujúcou je však dĺžka kábla, ktorá by mala byť minimálne 1,2 metra. Bezdrôtové slúchadlá sú vybavené Bluetooth či bezdrôtovou technológiou NFC - komunikáciu blízkych polí.

Káblové slúchadlá

Pri výbere sa zaujímajte aj o konektor, keďže existujú viaceré veľkosti (2,5 mm, 3,5 mm, 6,3 mm). Na dosiahnutie správnej veľkosti sa zvyčajne dajú použiť redukcie. Dôležitá je kompatibilita s daným zariadením.

Zaujímať sa môžete aj o most, spájajúci dva náušníky, ktorý spravidla vedie vrchom hlavy. Mal by byť z odolného materiálu.

Ak hľadáte slúchadlá na bežné počúvanie, postačia vám tie s rozsahom od 50 Hz do 16 Khz. Parametre v podobe frekvenčného rozsahu, odporu a citlivosti patria pri výbere k najdôležitejším.

Rozdelenie slúchadiel

Slúchadlá sa delia podľa konštrukcie, usadenia a prevedenia mušle. Vybrať si môžete z uzavretých i otvorených slúchadiel, z circumaurálnych slúchadiel či štuplov, prípadne aj zo slúchadiel s hlavovým či zátylkovým mostom.

Rozdelenie podľa prevedenia mušle

V tejto kategórii sa nachádzajú tri typy slúchadiel - otvorené, uzavreté a polootvorené slúchadlá.

  • Uzavreté slúchadlá: Mušle takých slúchadiel sú zvonku úplne akusticky oddelené od okolia. Mušľa by mala pokryť celé ucho a akusticky ho uzavrieť. Redukcia hluku závisí od konkrétneho vyhotovenia i priľnavosti k hlave. Izolácia je v prípade circumaurálnych slúchadiel takmer perfektná, u supraaurálnych je obstojná.
  • Otvorené slúchadlá: Mušľa je otvorená, tým pádom prepúšťa k používateľovi aj okolité zvuky. Keďže to platí aj opačne a slúchadlá hrajú nielen smerom do uší, ale čiastočne aj smerom von, nie sú napríklad vhodné do MHD či na počúvanie v práci.
  • Polootvorené slúchadlá: Ide o medzistupeň medzi otvorenými a uzavretými slúchadlami, vonkajšia časť mušle je perforovaná len čiastočne. Zvuk je podobný otvoreným slúchadlám, poskytujú však bariéru proti prenikaniu okolitého hluku z okolia, ale aj únik hudby do okolia.

Rozdelenie podľa konštrukcie

Podľa konštrukcie sa slúchadlá delia do niekoľkých kategórií. Ťažko určiť, ktorá z nich je najlepšia, ide o záležitosť preferencií jednotlivých používateľov.

  • Slúchadlá s hlavovým mostom: Ide o slúchadlá spojené mostom vedeným cez hornú časť hlavy. Takéto slúchadlá sa síce pohodlne nosia, pri dlhšom počúvaní však môžu nepríjemne otlačiť uši. Spojovacia konštrukcia má u lacnejších modelov tendenciu odchádzať, keďže je často namáhaná.
  • Slúchadlá so zátylkovým mostom: Túto konštrukciu často používajú športové slúchadlá, keďže slúchadlá so zátylkovým mostom majú najstabilnejšiu možnosť nosenia. Na rozdiel od hlavového, zátylkový most nie je tak namáhaný, preto nenastáva často problém so životnosťou.
  • Intraaurálne slúchadlá: Tieto slúchadlá sa priamo vkladajú do uší, čiže ponúkajú dobrú izoláciu od okolitých ruchov. Výhodou intraaurálnych slúchadiel je predovšetkým ich ľahká a skladná konštrukcia. Ak hľadáte práve tento typ, zaujímajte sa o prevedenie kábla. Niektoré slúchadlá majú od rozdelenia k jednotlivým slúchadlám rovnakú vzdialenosť, iné zas majú k jednému zo slúchadiel kábel dlhší. Sú určené na nosenie za krkom, vďaka čomu lepšie držia.

Rozdelenie podľa usadenia

V tomto prípade je na výber zo štyroch možností. Nájdete medzi nimi slúchadlá, ktoré úplne potláčajú okolité ruchy, iné zas zvuky z okolia prepúšťajú.

  • Circumaurálne slúchadlá: Takéto slúchadlá plne uzatvárajú ušnicu, čím potláčajú okolité ruchy. V niektorých modeloch je dutina v slúchadlách veľká, iné ju majú menšiu. Pri dlhšom používaní sa uší začnú potiť, konštrukcia je neskladná.
  • Supraaurálne slúchadlá: Ide o slúchadlá, ktoré priliehajú priamo k ušnici. Ich mušľa má menší rozmer. Izolácia od okolitých zvukov je slabšia, často býva problém s otlačenými ušami pri dlhšom počúvaní. Takéto modely sú určené na bežné používanie.
  • Slúchadlá do uší: Väčšina takýchto slúchadiel sa nevyznačuje vysokou kvalitou, ide o produkty, ktoré nájdete často pribalené k mobilnému telefónu. Nosia sa vo vyústení zvukovodu, kvôli rôznym tvarom ušnice však nemusia každému sadnúť.
  • Štuple: Ide o frekventovaný typ slúchadiel. Väčšinou sú tvorené vystúpenou silikónovou gumou vo forme nadstavca s rôznymi veľkosťami.

Káblové, či bezdrôtové slúchadlá?

Základné rozdelenie slúchadiel je na bezdrôtové a drôtové. Každé z nich majú svoje výhody aj nevýhody.

Bezdrôtové slúchadlá

V súčasnosti sú takéto slúchadlá pomerne rozšírené a mnoho populárnych modelov zoženiete v oboch variantoch. Drôt je u slúchadiel do uší a u štupľových väčšinou prítomný, ale ide iba o vec spojenia slúchadiel k sebe. Často na ňom býva umiestnený ovládací panel s batériou, nájsť však môžete aj modely bez neho.

Bezdrôtové slúchadlá

Kvôli miniatúrnemu akumulátoru priamo v tele slúchadlá však ponúkajú pomerne slabú výdrž - maximálne okolo päť hodín. Veľké slúchadlá s batériou v jednej z mušlí dokážu hrať aj dvojnásobne dlhšie.

Káblové slúchadlá

Oproti porovnateľne kvalitným bezdrôtovým slúchadlám sú káblové lacnejšie a čo sa týka high-endových modelov, po stránke zvuku neporovnateľne lepšie. Nemusíte pri nich riešiť nabíjanie, ak sa o ne budete poriadne starať, vydržia vám dlho. Dôležitá je dĺžka kábla, ktorá sa štandardne pohybuje okolo 120 cm, v prípade niektorých modelov je však kratšia.

Materiály

Výber dobrého materiálu, nielen čo sa týka slúchadiel na každodenné nosenie, je dôležitý. Je zárukou dlhšej životnosti slúchadiel i kvalitného prevedenia.

Ak si chcete kúpiť drôtové slúchadlá, zamerajte sa na prevedenie kábla. Kábel je najnáchylnejší na poškodenie, predovšetkým v mieste, kde vyúsťuje do jednotlivých mušlí/štupľov a konektora. Slúchadlá by mali mať v daných miestach patrične zosilnenú ochranu.

Pri štupľových slúchadlách s nadstavcami sa najčastejšie stretnete s jednoduchými gumenými nadstavcami v troch až štyroch veľkostiach. Niektoré štuple sú dvojité alebo trojité, dajú sa zasunúť hlbšie do uší a poskytnú tak lepšiu izoláciu. Takúto možnosť máte pri väčšine slúchadiel. Na výber sú aj podlhovasté penové nadstavce, ktoré sa po zastrčení do zvukovodu mierne zväčšia, čím ho izolujú od okolitých ruchov.

Káblové slúchadlá do uší

Lacnejšie modely supraaurálnych slúchadiel využívajú väčšinou molitanové nadstavce, pri drahších modeloch sa môžete stretnúť napríklad s koženými, textilnými nadstavcami či s kombináciou týchto materiálov. Obopínajúca ušnica circumaurálnych slúchadiel býva najčastejšie vyrobená z umelej, výnimočne i pravej kože, vnútorné krytie meniča je zväčša vyhotovené z molitanu či textilu.

Najnáchylnejší na poškodenie je molitan, koža spôsobuje potenie uší, keďže veľmi zle znáša vzniknutú vlhkosť, je potrebné ju po dlhšom použití otrieť suchou handričkou.

Ďalšie dôležité funkcie a parametre slúchadiel

V prípade, že slúchadlá často používate s telefónom, vhodnejšie budú pre vás modely s mikrofónom a ovládaním na kábli. Dokážu pozastaviť/prehrať aktuálnu skladbu, prijať hovor, ale napríklad aj regulovať hlasitosť a prepínať skladby.

Konektory, tzv. jacky, sú káblové spojenia, ktoré zabezpečujú prepojenie so zdrojom zvuku. Môžu mať tri veľkosti – 2,5, 3,5 a 6,3 mm. Všetky klasické slúchadlá disponujú 3,5 mm konektorom. Veľkosť 2,5 mm sa využíva pri veľmi malých zariadeniach. Veľkosť 6,3 mm zas obsahujú skôr profesionálnejšie slúchadlá (na prácu v štúdiu či použitie doma pri HiFi súpravách). Na konektory si môžete zaobstarať aj redukcie, teda koncovky, ktoré majú vstup na daný konektor a výstup na iný konektor.

Nežiaduci hluk z okolia dokáže redukovať technológia NoiseCancelling. Hluk z okolia "vyčistí" tak, že prichádzajúce zvukové vlny, ktoré prijíma pomocou mikrofónov umiestnených v slúchadlách, posiela reproduktormi späť vo fázovom posunutí o 180 stupňov.

Najčastejšie otázky a odpovede (FAQ)

Slúchadlá nie sú najdrahšou záležitosťou. Kvalitné kúsky viete kúpiť už do 150 eur. Pokiaľ sa aj napriek tomu, že poznáte parametre a viete, aký typ slúchadiel chcete, neviete rozhodnúť pre správny model, asi potrebujete odpovede na ďalšie otázky. Chceme vám s výberom pomôcť čo najviac, preto sme sa rozhodli na najčastejšie otázky ohľadom slúchadiel odpovedať. Pýtať sa môžete aj ďalej, stačí nám napísať do komentárov.

Chcem hudbu počúvať v práci, v MHD, ale aj doma, aké slúchadlá si mám zvoliť?

Ak plánujete hudbu počúvať na rôznych miestach a záleží vám na kvalite prijímaného zvuku, mali by ste porozmýšľať nad uzavretými, alebo aspoň polootvorenými slúchadlami. Mušle uzavretých slúchadiel sú totiž akustický oddelené od okolia, preto nepočujete pri počúvaní hudby zvuky z okolia a okolie nepočuje, čo počúvate vy. Nikoho nerušíte a môžete si plne vychutnať všetko, čo počúvate.

Ako sú na tom bezdrôtové slúchadlá s kvalitou zvuku?

Hovorí sa, že bezdrôtové slúchadlá majú horšiu kvalitu zvuku ako káblové. Je pravda, že medzi zariadením, ktoré hudbu púšťa a slúchadlami, ktoré signál prijímajú, nie je priame spojenie. Dátový tok nie je dostatočne rýchly, aby dokázali bezdrôtové slúchadla prehrať hudbu tak kvalitne, avšak bežný používateľ si rozdiel pravdepodobne ani nevšimne, resp. je s ňou zmierený, keďže bezdrôtové slúchadlá majú ďalšie výhody.

Hľadám kvalitnú značku slúchadiel. Viete mi nejakú odporučiť?

Ku kvalitným výrobcom slúchadiel sa radí viacero značiek. Svedčia o tom nielen recenzie používateľov, ale aj predajnosť. K obľúbeným sa radia značky Apple, Samsung, Sony, JBL, HyperX, Beats by Dr. Dre, NiceBoy, ale napr, aj Koss, Marshall Major či Xiaomi. Samozrejme, niektoré modely sú lepšie ako iné, treba sa rozhodovať podľa toho, aký máte rozpočet, aký typ slúchadiel uprednostňujete i podľa toho, čo presne od slúchadiel očakávate.

Staršie modely, ktoré už nie sú dostupné

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2023 – Čierny piatok 24.11.2023

Black Friday Slovensko 2023 – Čierny piatok 24.11.2023

Zľavy a výpredaje počas Black Friday alebo Cyber Monday sa udomácnili aj v našich končinách. Tieto obdobia výpredajov a akciových ponúk sú aktuálne počas jesennej – zimnej nákupnej sezóny. Dokáže spotrebiteľ ušetriť nakupovaním v tomto období? Sú ceny naozaj výhodnejšie? Ako postupovať pri... Prečítať článok

Ako sa starať o bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, herné slúchadlá s mikrofónom, bezkáblové slúchadlá do uší

Ako sa starať o bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, herné slúchadlá s mikrofónom, bezkáblové slúchadlá do uší

Slúchadlá patria k predmetom, ktoré dennodenne používame, podobne ako napr. telefón, no príliš málo času venujeme ich údržbe. Pri dennom používaní sa však na slúchadlách zachytáva množstvo špiny a baktérií. Preto by sme mali dbať na ich čistotu, rovnako ako dbáme na čistotu svojho oblečenia.... Prečítať článok

Vaše hodnotenie:
(88.4%)
Dátum publikovania: 27.12.2016
Dátum poslednej aktualizácie: 18.04.2024

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

27/11/2022 20:07
Jana

Kúpila som si nedávno JBL Tune 500BT a neviem, či bol zlý kus, ale zvuk bol otrasný plechový žiadne basy.. proste úplná katastrofa. Už sú späť v obchode.

24/08/2022 21:16
Anton

Koss Sporta Pro majú kvalitný zvuk a sú vhodné na počúvanie hudby aj hovoreného slova. Koss som mal aj predtým a spoľahlivo mi slúžili roky, verím, že tieto tiež dlho vydržia. Dobre sedia na hlave aj na ušiach. Sú skladacie, takže keď ich nepoužívam, môžem ich ľahko skladovať. Za tú cenu im nemám čo vyčítať.

05/07/2022 09:48
Tomáš V.

Slúchadlá Audio-Technica ATH-M50x som si kúpil na základe dobrých hodnotení od zákazníkov. A zatiaľ ma nesklamali. Hrajú úžasne a majú vyvážené stredy aj basy. Super sú aj stereo detaily. Myslím si, že v tejto cenovej kategórii som si lepšie ani nemohol vybrať. Zatiaľ ich mám mesiac a som zvedavý, ako budú slúžiť ďalej. Treba dodať, že náušníky slúchadiel sú zo syntetickej kože a teda pri dlhšom počúvaní tlačia, ale ja som ich vymenil za velúrové a teraz je všetko v poriadku. Môžem ich využívať naplno.

07/10/2021 08:10
Marek

Pri športe aktívne používam slúchadlá Sony a síce majú svoje drobné chyby, som s nimi spokojný, Páči sa mi dlhá výdrž batérie, pohodlné držanie v ušiach, príjemný ANC aj dobrý zvuk. Funkcia zvýraznenia okolitého hluku pri fúkaní vetra alebo jazde na bicykli však nie je ideálna. Vietor je dosť počuteľný.

05/09/2021 09:09
Jakub

Za mňa sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro, ktoré skutočne stoja za tie peniaze, za ktoré sa predávajú. Nie sú lacné, no kúpu neľutujem. Slúchadlá veľmi dobre tlmia okolité zvuky, a preto môžem počúvať hudbu aj vo väčšom hluku. Zároveň, keď chcem počuť, čo sa okolo mňa deje, viem si zapnúť počúvanie okolia. Slúchadlá sú veľmi pohodlné, dobre sa nosia, v ušiach ma netlačia a neprekáža mi ani dlhodobejšie nosenie. Zvuk je kvalitný, samozrejme, nechýba tu ani integrovaný mikrofón, cez ktorý si môžem vybaviť telefonické hovory. Párovanie s mobilom bolo rýchle a bezproblémové. Oceňujem funkciu auto pauza, kvalitné a elegantne vyzerajúce prevedenie či veľmi dobrú výdrž batérie na jedno nabitie a rýchle nabíjanie. Slúchadlá sú navyše vodeodolné, preto im neublíži ani dážď. Ak vlastníte Apple produkty, určite nebudete sklamaní. Zo zaujímavých a praktických funkcií slúchadiel spomeniem napríklad Noise Cancelation a Transparency, Spatial audio, možnosť nastavenia funkcie tlačidiel, vlastné meno, Ear tip fit test, automatická ekvalizácia, Automatic ear detection, Optimized battery charging a ďalšie. Výrobca slúchadlám poskytuje stále nové aktualizácie softvéru a tým pribúdajú aj nové funkcie. Ak vás neodradí vysoká cena, určite choďte do toho. :-)

21/03/2020 20:13
ewa

Mňa dostali slúchatka rollingsquare - priazniva cena podla mna za vyssiu kvalitu - bezdrotove, lahke, anatomicky mi perfektne sadli do ucha a su vyrazne vodeodolne takze uz s nimi behavam aj ked prsi silnejsie a zvuk je lepsi nez pri spominanych prvych - za mna najlepsie na trhu ake som skusila

10/03/2020 12:14
Ľubomír

A čo takto Bayerdynamics Amiron Home? Ale samozrejme iba na domáce Hifi. Sú fantastické.

06/05/2019 17:51
igor pincak

tak dnes som skusal beyerdynamic dt 880 pro velmi ma sklamaly slaby pritlak na usi zvuk no cakal som viac ze je to supr znacka kulate nausniky su male tak tak zakriju usi chcem este vyskusat dt 770 su uzatvorene tak uvidim

06/05/2019 17:48
igor pincak

sorry za chyby

26/12/2018 12:49
koala lumpur

Za mna jednoznacne Beyerdynamic DT770 M

06/12/2018 11:01
miloš

Mám Marschall Major II a som celkom spokojný, za tú cenu ok. Zo začiatku boli trochu tuhšie na ušiach. Hrať hrajú slušne, ale keby kupujem dnes asi idem do iných.
Čo sa týka toho, že tu nie sú audiofilské slúchadlá za niekoľko 100 € je podľa mňa ok. Tu je test bežných spotrebiteľov, nie odborný test tých najkvalitnejjších slúchadiel. Oosbne by som privítal keby tu ľudia viac písali svoje skúsenosti s určitým modelom, ako len kritiku na to, čo si v podstate vyberajú samotní užívatelia podľa vlastnej penaženky. Mne by asi tak bolo na prd keby tu bola receznia slúchadiel so všetkými paramterami za 500 € ked moj rozpočet je tak 50 € :)))

06/12/2018 09:57
Miroslav

preboha co som to čítal ach jaj, kam sme to sa to dostali.

31/10/2018 09:33
kexo

Toto je velmi velmi zle, co tuto ludom ukazujete. Velmi zle...

24/11/2017 20:50
Zuzana Martinkovie

Marshall sluchadla su ozaj dobre. Bez debaty. Cisty zvuk a prijemne basy. Ja mám typ Major MKII Brown za cca 70ecok a lepsie sluchadka na pocuvanie hudby som nemala

16/06/2017 17:14
m.p.

Beats určite nie, Marshall Majory komu, ako. Ak Koss, tak Porta, sú to referenčné slúchadlá. Síce dizajn skôr retro, ale kvalitou za nízku cenu nič nepokazíte. Pozeral by som sa po Sennheiseroch, prípadne AKG, aj keď chápem, že bežný spotrebiteľ hľadá nízku cenu a akú takú kvalitu. JBL má aj lepšie modely. Ak človek potrebuje špunty za nízku cenu, veľmi dobre sa mi osvedčili aj Xiaomi Priston 3. Určite to nie je výber naj slúchadiel pre audiofilov, ale so všetkými, ktoré som spomenul mám dobré skúsenosti a cenovo vás nezruinujú.

16/06/2017 15:15
ochab

Dobry den, tie sluchadla vam vyberal nahluchly orangutan? to ozaj myslite vazne s tymto vyberom? Ludia, neriadte sa touto recenziou, zbytocne utratite peniaze!

Pridať komentár


Posledné články
Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Značka Remington: Dokonalá starostlivosť o vaše vlasy

Vlasy sú mnohými považované za korunu krásy a preto by ste im mali venovať náležitú starostlivosť. Či už túžite po rovných... Prečítať článok

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Sortiment murovacích mált Ytong je šitý na mieru materiálu aj účelu murovania

Okrem  murovacej malty Ytong ponúka spoločnosť Xella na murovanie pórobetónových stien a priečok tiež zakladaciu... Prečítať článok

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Kotly na biomasu zaistia moderné, ekologické a výhodné vykurovanie

Drevo nie je jediné palivo, ktoré ponúka cenovo prijateľný spôsob vykurovania. Jednoduchšiu a komfortnejšiu obsluhu zaisťujú... Prečítať článok

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Ako vybrať tapety na stenu, ktoré sa budú vynímať v každom interiéri?

Rozmýšľate nad tým, že si vymaľujete steny vo vašej domácnosti, aby ste trochu zmenili jej charakter? Na to, aby ste vášmu... Prečítať článok