Test mikrovlniek - Najlepšie mikrovlnné rúry 2017

Určite neurobíte chybu, ak si mikrovlnku vyberiete podľa výsledkov nestranných testov a recenzií. My sme si preštudovali viaceré svetové rebríčky a testy mikrovlniek a zostavili sme pre vás zoznam tých najlepších modelov pre rok 2016. Vyberte si podľa toho, čo vám vyhovuje. Vyhnite sa modelom, ktoré svojou kvalitou nedosahujú ani priemeru. Rebríček sme rozdelili na mikrovlnky vstavané a mikrovlnky volne stojace. Ak máte otázky alebo sa chcete zapojiť do diskusie, použite prosím komentáre v spodnej časti tejto stránky.

 

Test - najlepšie vstavané mikrovlnky

ModelHodnotenieCenaRecenzie

Whirlpool AMW 1401 IX

Najlepšie 128,- Pozrieť v eshope

Electrolux EMT 25207 OX

Najlepšie 269,- Pozrieť v eshope

Amica AMG 20 BF

Najlepšie 139,- Pozrieť v eshope

 

Test - najlepšie voľne stojace mikrovlnky

ModelHodnotenieCenaRecenzie

Samsung MS23F301TAS

Najlepšie 85,- Pozrieť v eshope

Gorenje MO 17 ME

Najlepšie 59,90 Pozrieť v eshope

Electrolux EMS 21400 S

Najlepšie 99,- Pozrieť v eshope

 

 

Rýchla navigácia

  1. Test vstavaných mikrovlniek
  2. Test voľne stojacich mikrovlniek

 

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

Whirlpool AMW 850 IXL

Moderná kompaktná zabudovateľná mikrovlnná rúra od overeného výrobcu s výbornými funkciami s veľkým vnútorným objemom 40 l. Okrem ohrevu potravín využijete varenie v pare, gril aj crisp, funkciu zapekania. Oceníte technológiu 6. Zmysela ľahké ovládanie na dotykovom paneli s prehľadným displejom.

Siemens BE 634LGS1

Štýlový dizajn tejto vstavanej mikrovlnnej rúry zapadne do každej kuchyne. Intuitívne ovládanie Touch Control vám uľahčí nastavovanie. Vnútorný priestor za presklenými dvierkami je osvetlený efektívnym LED svetlom. Samozrejme nechýba ani gril.

Electrolux EMS 26204 OX

V nižšej cene, ale s atraktívnym moderným čierno nerezovým dizajnom nájdete vstavanú mikrovlnnú rúru s pohodlným dotykovým ovládaním známeho výrobcu Electrolux. Ponúkne vám rýchly štart s plným výkonom, veľa užitočných funkcií vrátanegrilu.

 

Výborný pomer výkon/ cena

Whirlpool AMW 1401 IX

Jedna z najpredávanejších vstavaných mikrovlnných rúr z dielne kvalitného výrobcu. Okrem pekného nerezového dizajnu so zrkadlovým sklom, vám ponúka funkcie, ako sú Jet Defrost, veľmi rýchle rozmrazovanie a Jet Start, štart na plný výkon. Nechýba kvalitný gril3D prúdenie mikrovlnných vĺn. To všetko vo výbornom pomere výkon/ cena.

Samsung MC 28H5015AW

Za výbornú cenu získate inteligentnú mikrovlnnú rúru od overeného výrobcu s výbornými funkciami. Ide o prevedenie voľne stojacej mikrovlnky, ktorá sa vďaka svojím kompaktným rozmerom nezaberie veľa miesta a ľahko jej nájdete vhodné umiestnenie. Oceníte nielen ohrev, ale aj varenie horúcim vzduchom a šikovný gril. Pomer výkon/ cena ju radia medzi veľmi výhodný nákup a u užívateľov sa teší veľkej obľube.

 

Čierny Peter alebo dizajnový skvost

Čierneho Petra dávame nielen produktom, ktoré nie sú až tak výhodné v pomere výkon a cena, prípadne sú to výpredajové kusy, ktoré sú už parametrami zastaralé. Patrí aj modelom, ktoré určite stoja za povšimnutie, ale pre väčšinu z nás sú cenovo nedostupné, ako aj modelom s originálnym netradičným dizajnom.

Smeg SC 745MAO

Kompaktnámikrovlnná rúra s nezameniteľným dizajnom talianskeho výrobcu Smeg. Vysokú pozornosť okrem výkonu a funkcií venuje aj celkovému dizajnu.Je to dokonalá kombinácia technológie a krásneho štýlu.

Teka MWR 32 BI

Mikrovlnná rúra výrobcu Teka, ktorý je nemeckého pôvodu, vás môže rovnako zaujať originálnym dizajnom v dostupnej cene. Oceníte nielen pekný dizajn ale aj výborné funkcie a  gril.

Vaše hodnotenie:
(88.8%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár