Parfemy-elnino.sk - skúsenosti a recenzia

438 000 parfémov, 1500 kategórií, 100% originál... internetová parfuméria parfemy-elnino.sk patrí k najznámejším voňavým eshopom. Zákazníci si môžu vyberať zo stoviek najobľúbenejších svetových značiek. Okrem kvalitných vôní si na eshope možno doplniť aj zásobu kozmetiky. 

Eshop je držiteľom množstva významných certifikátov - Overené zákazníkmi od heureka.sk, Obchod odporúčaný zákazníkmi od najnakup.sk a Overený obchod od pricemania.sk. V súťaži ShopRoku 2012 a 2014 sa parfuméria umiestnila medzi top 5 najlepšie hodnotenými eshopmi. Českej verzií eshopu sa túto súťaž podarilo vyhrať a to dokonca 5x po sebe! 

Skvelé hodnotenia zákazníkov

Eshop je obľúbený najmä vďaka nízkym cenám, širokej ponuke parfémov, prehľadnej stránke a komunikácií obchodu o priebehu vybavenia objednávky. Klienti si cenia aj veľmi rýchle dodanie a kvalitu tovaru, spoľahlivosť a zľavy pre stálych zákazníkov.

Záporných hodnotení je veľmi málo a týkajú sa najmä kuriérskej služby a nedostatočnej ponuky parfémov konkrétnej značky. Niektorí by privítali aj poštovné zdarma pri nákupe nad určitú hodnotu.

Motivujúci vernostný program

Zákazníci, ktorí sú zvyknutí nakupovať svoje obľúbené vône práve na parfemy-elnino.sk, sa určite tešia z výhodného vernostného programu. Členstvo v ňom získava automaticky každý zaregistovaný klient, ktorý zároveň odoberá newsletter.

Čerpanie zliav začína druhým nákupom - zákazník získava 2% zľavu na celý sortiment. V momente prekročenia kumulovanej hodnoty nákupov nad 240 € sa zľava zvyšuje na 3%.

Výšku zľavy a kompletnú históriu objednávky možno vidieť po prihlásení sa do svojho profilu.

Veľký výber testerov a darčeky k nákupu

V eshope si možno vybrať aj zo stoviek cenovo zvýhodnených testerov, aké sa nedajú kúpiť nikde inde. Ich zloženie a vôňa 100% korešponduje s originálnym parfemom, líšia sa však balením (zvyčajne sú balené v bielej krabičke) a niektoré z nich nemajú vrchnák. 

Elnino do balíčkov pravideľne pribaľuje vzorky rôznych vôní. Na webe však možno naraziť aj na ďalšie zľavy a akcie, počas ktorých možno získať darčeky ku nákupu vybraného sortimentu.

Hodnotenie článku:
(78.4%)

Pridať komentár