Zobraziť ostatné kategórie sprievodcu

Ako vybrať darčeky pre dievčatá - Vianočný sprievodca 2020

Potrebujete inšpiráciu na darček pre dievčatko? Výber darčeka nie je väčšinou jednoduchý, dievčatá bývajú svojské, majú svoj vkus, vedia, čo chcú, páči sa im to, čo je v móde. Najosvedčenejším darčekom pre dievča je bábika, nemusí to však skončiť len pri nej. Široká ponuka hračiek a darčekov pre dievčatá každého veku dá pri výbere poriadne zabrať. Nechajte sa inšpirovať naším zoznamom a vyčarte úsmev na detskej tvári.

Pripravili sme pre vás zoznam obľúbených kategórií, ktoré postupne dopĺňame o novinky, ale aj návod, ako postupovať pri výbere darčeka a tipy na konkrétne produkty.

Najpredávanejšie na Aliexpresse – Darčeky pre deti

Najpredávanejšie na Aliexpresse – Darčeky pre deti

Hľadanie darčekov ⭐ pre dieťa samo osebe je pomerne náročné. Keď konečne nájdete vhodný dar môžete zistiť, že je trochu drahý a nemôžete si ho dovoliť. Potom sa tortúra s hľadaním darčeka opakuje, kým nenájdete niečo v rozumnej cenovej hladine, čo by sa pritom vášmu dieťaťu páčilo. Čo tak... Prečítať článok

 

Ako vybrať darček pre dievča

Na otázku, čím obdarovať dievčatko, by 90 % rodiny a priateľov odpovedalo bábikou. Potom sa stáva to, že dieťa má izbu plnú bábik, pričom väčšinu z nich držalo v ruke iba raz či dvakrát. Je pravda, že na prvú bábiku zostanú väčšine dievčat spomienky až do dospelosti, nie je to však jediná možnosť, čím mladú slečnu obdarovať.

Ako vybrať darček pre dievča

Na trhu nájdete širokú ponuku hračiek a darčekov pre dievčatá každého veku, zorientovať sa medzi nimi môže byť poriadne náročné. Pripravili sme pre vás preto malý návod, ako si výber darčeka uľahčiť.

Priania a záľuby sú rozhodujúce

Každá malá slečna má svoje priania a záujmy, pri výbere darčeka by ste na ne mali brať ohľad. Uľahčí vám to rozhodovanie a obdarovanú darček poteší. Dievčatá sa o niečo viac ako chlapci zaujímajú o estetickú stránku darovaných vecí, vyberajte preto nielen funkčné, tvorivé darčeky, ale aj na pohľad krásne. Nezabúdajte sa pri výbere, aspoň v prípade, že nevyberáte darček pre svoje dieťa, poradiť s rodičmi. Oni najlepšie vedia, čo dieťa práve zaujíma.

Pre malú športovkyňu

Dievčaťu, ktoré miluje pohybové a športové aktivity, urobíte najväčšiu radosť darčekom súvisiacim s aktivitou, o ktorú sa zaujíma. Kolobežka, bicykel, kolieskové korčule, helma, chrániče či fitness náramok potešia každú malú športovkyňu. Ak sa dievčina rada bicykluje, ale bicykel aj prilbu už má, darujte jej zvonček či košík na bicykel.

Dievčatko na ružovom bicykli

Domček pre bábiky

Jedným z najobľúbenejších darčekov ideálnym pre malé slečny je domček pre bábiky. Obľube sa teší najmú preto, že ponúka nekonečné možnosti pre hru osamote i s kamarátkami. Dieťa si rozvíja fantáziu, kreativitu, hra má terapeutické účinky. Dieťa má možnosť si ventilovať emócie, ktoré práve prežíva, vkladať do neživých bábik svoje radosti i starosti. Pokiaľ už dieťa domček má, skúste doň nájsť ďalšie vybavenie.

Krok vedľa neurobíte ani kúpou detskej kuchynky. Platí to isté, čo pri domčeku. Dieťa sa môže hrať, rozvíjať svoju fantáziu, a pritom sa odreagovať.

Pre dievča obľubujúce čítanie

Čítanie, v prípade, že malá slečna ešte nevie čítať, počúvanie príbehov pomáha rozvíjať jej fantáziu, podnecuje snívanie, ale tiež rozširuje slovnú zásobu. Dievčatá majú rady knižky, ktoré rozprávajú príbehy im podobných detí, o hrdinkách, s ktorými sa môžu stotožniť, ktoré prekonávajú podobné ťažkosti ako ony samy.

Dievčatko s knihou

Hravé učenie

Knižky určené pre predškolákov, ktoré pomáhajú spoznávať písmená, tvary, farby, číslice, zvieratá atď. Súčasťou kníh sú edukačné hry, pomocou ktorých sa nenásilnou formou učia nové informácie. Vďaka špeciálnej technológii sa aj deti, ktoré ešte nevedia čítať, môžu samy vzdelávať.

Pre hudobníčku

Detské hudobné nástroje sú úžasným prostriedkom, ako deti zabaviť, a pritom rozvinúť ich hudobný sluch. K osvedčeným darčekom tohto typu patrí xylofón, trúbka a flauta. Pre staršiu slečnu môžete zvoliť detskú gitaru alebo piano. Pre dievča, ktoré rado spieva, vyberte mikrofón alebo karaoke súpravu.

Spievajúce dievčatko

Pre slečnu, ktorá sa chce páčiť

Páčiť sa chcú mladšie i staršie dievčatá. Líčidlá a detská kozmetika urobia radosť každej slečne. Mnohé dievčatká chcú byť veľké, mať vlastný rúž, očné tiene, kozmetické zrkadielko, fén. Podarujte im detský kozmetický kufrík a toto všetko v ňom nájdu.

Hry a stavebnice

Spoločenské hry, puzzle, hlavolamy, lego pomáhajú rozvíjať sociálne zručnosti i logiku, sú vhodnou voľbou pre dievčatá rôzneho veku. Ak viete, že dieťa túto aktivitu obľubuje, môžete mu darovať puzzle zobrazujúce jeho obľúbenú animovanú postavičku, lego s obľúbenou komiksovou postavičkou či spoločenskú hru, vďaka ktorej môže objavovať abecedu, učiť sa angličtinu či objavovať svet zvierat.

Najpredávanejšie na Aliexpresse – Darčeky pre deti

Najpredávanejšie na Aliexpresse – Darčeky pre deti

Hľadanie darčekov ⭐ pre dieťa samo osebe je pomerne náročné. Keď konečne nájdete vhodný dar môžete zistiť, že je trochu drahý a nemôžete si ho dovoliť. Potom sa tortúra s hľadaním darčeka opakuje, kým nenájdete niečo v rozumnej cenovej hladine, čo by sa pritom vášmu dieťaťu páčilo. Čo tak... Prečítať článok


Pridať komentár