Najlepšie bazény 2019 - Veľký test a porovnanie

Vyberte si bazén, aký vám vyhovuje. Chcete veľký alebo malý? S filtráciou alebo bez? Do toho vám nebudeme mudrovať. Poradíme vám ale, ktoré bazény sú kvalitné a ktoré nie, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu a ktoré nevydržia ani jednu sezónu. Samozrejme, všetky bazény sme osobne nevyskúšali. Zozbierali sme ale všetky dostupné informácie od vás, z domácich aj zahraničných testov a pekne sme ich roztriedili. Vytvorili sme výber najlepších a najkvalitnejších bazénov, ktoré sú momentálne k dispozícii. Tabuľku pravideľne aktualizujeme aj na základe vašich pripomienok a dodatočne získaných informácií. 

Najlepšie nadzemné bazény nafukovacie

Najlepšie nadzemné bazény pevné

Krátke recenzie

Marimex Orlando 4,57

Doprajte si veľký a dostatočne hlboký bazén na každodenné osvieženie. Orlando je kruhový bazén s vnútorným objemom 15 000 l, do ktorého sa naraz zmestí celá rodina. Bazén nie je nutné rozoberať a na zimu ho postačí zazimovať. A to najmä vďaka vysokej odolnosti materiálov, z ktorých je vyrobený. Antikorózna úprava stien v kombinácií s mrazuvzdornou bazénovou fóliou je zárukou toho, že vám bude slúžiť naozaj dlho. K bazénu dostanete aj výkonnú pieskovú filtráciu s kompletným inštalačným materiálom a skimmer. Kúpou tohto cenovo zvýhodneného setu získate jeden z najlepších bazénov na trhu.

Marimex Florida 3,66

Priestranný bazén s trojvrstvovou laminátovanou fóliou a veľmi odolnou konštrukciou od osvedčeného výrobcu Marimex. Model je po ukončení letnej sezóny nutné zložiť a uskladniť na miesto mimo dosahu mrazu. Tento nenáročný úkon však prispeje k predĺženiu jeho životnosti. Súčasťou balenia je piesková filtrácia s výkonom 3,8 m3/ hod. a bezpečnostné schodíky.

Marimex Orlando 3,66

Kruhový bazén s vnútorným objemom 8000 l. Ide o model s pevnou mrazuvzdornou 3-vrstvovou fóliou, ktorá je vystužená polyesterovou tkaninou, a výnimočne odolnou konštrukciou. Galvanizovaná bazénová stena je vyrobená z oceľového plechu, ktorý je rezistentný voči korózií. Tento nadpriemerne kvalitne spracovaný bazén zakúpite za výnimočne dobrú cenu. Súčasťou balenia nie je žiadne príslušenstvo – to si však možno dokúpiť. Prípadne si možno zaobstarať cenovo zvýhodnený bazénový set.

Marimex Florida 3,66

Výborná kvalita spracovania a k tomu aj prijateľná cena. Bazén Marimex Florida sa totiž dodáva nielen s pieskovou, ale aj lacnejšou kartušovou filtráciou. Kúpou setu tak získate rodinný nadzemný bazén s kovovým rámom, dostatočne výkonnou filtráciou a bezpečnostnými schodíkmi. V prípade tohto setu ide o výnimočne dobre nastavený pomer kvality spracovania vs. ceny.

Marimex Tampa 3,66

Nadzemný bazén (bez kovovej konštrukcie) sa dá sprevádzkovať úplne jednoducho – nafúknutím horného goliera. O zvyšok sa postará stúpajúca hladina vody, ktorá bazén sama postaví. Za veľmi výhodnú cenu tak získate veľký rodinný bazén, vyrobený z odolného 3-vrstvového PVC, s kapacitou až 6,7 m3 vody. Tento model sa dodáva bez príslušenstva.

Intex Frame Set Rondo 3,05

Rozmerovo menší nadzemný bazén je dodávaný s kovovým rámom, ktorý zabezpečuje jeho výbornú stabilitu. Je vhodný pre menšie deti a nenáročných dospelých.  Model Rondo zakúpite za skvelú cenu, rýchlo ho zmontujete a napustíte za približne pol hodinu. Vďaka kompaktným rozmerom bazén nezaberá príliš veľa miesta ani počas zimovania. Príslušenstvo je nutné dokúpiť zvlášť, jeho ponuka je však naozaj bohatá.

Intex Frame Set Ultra Quadra I

Tento nadštandardne veľký bazén (5,49 x 2,74 x 1,32 m) je zárukou naozajstnej letnej zábavy. Bazén je však dosť drahý a preto si ho priemerne zarábajúca rodina pravdepodobne nekúpi. Tých, ktorých osloví, však určite poteší jeho dokonalá stabilita, 100% pevnosť materiálov a aj to, že za svoje peniaze získajú set bazénu, filtrácie, schodíkov ale aj zemnej a krycej plachty.

Vaše hodnotenie:
(89%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár