Halens.sk – skúsenosti a recenzia

Švédska značka Halens bola svetu predstavená v roku 1949. V súčasnej dobe je členom skupiny Consortio Fashion Group AB a má zastúpenie v 12. krajinách sveta. Spoločnosť sídli v meste Borås, kde zamestnáva viac než 300 ľudí.

Bohatú ponuku tovaru pre ženy, mužov aj deti tvorí módne oblečenie, obuv a doplnky známych svetových značiek. Kolekciu dopĺňa tovar pre bývanie - bytový textil, potreby pre domácnosť, osvetlenie a interierové doplnky. 

Zákazníci môžu nakupovať cez internetový obchod halens.sk alebo klasickým spôsobom - objednávkou z prehľadného tlačeného katalógu. 

Family klub pre verných zákazníkov

Zákazníci, ktorí na halens.sk nakupujú pravidelne, získavajú darčekové poukážky a vernostné zľavy na ďalší nákup - pri nákupe nad 100€ získava klient poukážku na 6 €.

Ak hodnota nákupov presiahne hranicu 800 €, zákazník získava 10% zľavu na celú sezónu a darčekovú poukážku na 40 €. 

Nákupná karta halens

V eshope halens.sk možno požiadať o vydanie kreditky Halens, vďaka ktorej je nakupovanie ešte výhodnejšie. Za každých 10 € zaplatených touto kartou získa zákazník vernostné body.

Po nazbieraní 3000 vernostných bodov je zákazníkovi zaslaná 10 € darčeková poukážka na nákup.

Kartou možno navyše využiť aj na nákup na webe cellbes.sk, či v ktorejkoľvek kamennej predajni, označenej logom MasterCard.

Pravidelné výpredaje a víkendové zľavy

Všetky potrebné informácie o akciových ponukách (zľavový kód, jeho platnosť a obmedzenia) možno nájsť nielen na webe, ale aj na Faceboku. Fan page halens.sk má aktuálne viac než 42 tisíc lajkov, čo svedčí o popularite tohto zásielkového obchodu.

Hodnotenie článku:
(80.6%)

Pridať komentár