Test olejových radiátorov - Najlepšie olejové radiátory 2017

Ak ste sa rozhodli, že vašim výhrevným telesom bude olejový radiátorom, pomôžeme vám s výberom. Ponúkneme vám výber toho najlepšieho, čo je momentálne dostupné na našom trhu. Zostavili sme pre váš porovnávací test olejových radiátorov, ktorý reflektuje výsledky testov, recenzií, vašich hodnotení a skúseností. Jedným z faktorov je aj cena výhrevného telesa, ktorá nám pomáha lepšie stanoviť pomer ceny a kvality. Je zbytočné dať na prvé miesto najvýkonnejší produkt, ktorý je nepomerne drahší ako jeho o niečo slabší konkurent s podobným výkonom.

 

Test - najlepšie olejové radiátory

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. DeLonghi TRD4 0820 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Sencor SOH 3109BK Najlepšie Zobraziť produkt
3. Concept RO3111 Najlepšie Zobraziť produkt
4. DeLonghi TRRS1225 Najlepšie Zobraziť produkt
5. ARDES 472 Najlepšie Zobraziť produkt

 

DeLonghi TRRS1225

Vyhrejte svoju miestnosť kvalitným a naozaj výkonným olejovým radiátorom DeLonghi TRRS1225C. Bez problémov ho možno umiestniť či už do Vašej domácnosti, na chatu či kancelárie s maximálnou rozlohou do 75 m3. Vyznačuje sa tromi nastaveniami výkonu, bezpečnostným termostatom a výkonom 2 500 wattov. Bielym elegantným prevedením dokonale zapadne do každého interiéru. Kábel možno uložiť na presne vymedzené miesto.

DeLonghi TRRS1225

Sencor SOH 3109BK

Elektrický olejový radiátor s 9 rebrami. Špeciálna konštrukcia vykurovacích článkov so zaoblenými hranami výrazne obmedzuje riziko detských úrazov. 4 pojazdové kolieska a madlo pre ľahkú manipuláciu. 9 vykurovacích rebier a maximálny výkon 2000 W sa postarajú o účinné vyhriatie miestností s plochou 30 m2 tak, aby ste si mohli užiť príjemného tepla domova. Plynulo si nastavte teplotu na otočnom regulátore, ako vám to vyhovuje. Aj dlho po vypnutí prístroj vyhrieva, čím sa ušetrí na spotrebe. Poteší tichý chod, preto sa zariadenie hodí aj do spální alebo detských izieb, kde nebude nikoho rušiť. 

Sencor SOH 3109BK

 

Concept RO3111

Je vám stále zima? Skúste olejový radiátor Concept RO 3111. Radiátor nielen, že disponuje 3 výkonnostnými stupňami a 11 výhrevnými telesami, ktoré zaistia rýchle a príjemné vyhriatie akejkoľvek miestnosti. Tiež sa môže chváliť izbovým termostatom, vďaka ktorému nebudete musieť dumať nad kolieskami a tlačidlami.

Concept RO3111

 

 

Vaše hodnotenie:
(89.2%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár