Snowboard-online.sk – skúsenosti a recenzia

Internetový športový obchod snowboard-online.sk funguje už od roku 2004 a ponúka široký sortiment zimného i letného oblečenia, spodného prádla, termobielizne, kozmetiky a najrôznejších doplnkov. Sortiment dopĺňa aj veľká ponuka lyží, snowboardov, korčúľ či skateboardov.

Snowboard-online.sk hodnotenie

Eshop patril medzi finalistov súťaže ShopRoku 2013 (kategória Šport), v roku 2015 sa mu podarilo v rovnakej súťaži získať prvú cenu v kategórií Cena kvality - Šport a fitness. Tretím významným míľnikom je udelenie ocenenia Overené zákazníkmi od Heureka.sk.

Hodnotenia zákazníkov eshopu

Na portáli heureka.sk nájdeme pozitívne hodnotenia sortimentu tovaru, prehľadnosti webu, cien, rýchlosti dodania objednávky či výbornej komunikácie eshopu. Zákaznici oceňujú aj veľké množstvo tovaru na sklade, rôzne akcie a zľavy, kvalitu produktov, darčeky za nákup a garanciu najnižšej ceny.

Nájdu sa však aj negatívne hodnotenia – napríklad drahé poštovné a doprava zdarma až nad 80 €, neprehľadnosť a zlá funkcionalita webu či vyššia cena tovaru v porovnaní s konkurenciou.

Garancia najnižšej ceny

Výborná služba pre tých, ktorí chcú nakupovať čo najlacnejšie. Eshop snowboard-online.sk výjde v ústrety zákazníkom, ktorí nájdu rovnaký produkt (v totožnej farbe aj veľkosti) za nižšiu cenu v konkurenčnom obchode. Sídlo predajcu musí byť výhradne v SR alebo ČR a tovar musí byť u konkurencie skladom. 

Link na produkt s nižšou cenou je nutné vložiť do poznámky objednávky alebo ho poslať mailom v deň jej odoslania. Garancia sa nevzťahuje na kamery a tie produkty, ktorých nižšia cena vznikla uplatnením si zľavy, vyplývajúcej z preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 a pod.

Poštovné zdarma a rôzne zľavy

Ak hodnota objednávky presiahne 80 €, tak zákazník získava poštovné zdarma. V opačnom prípade je poštovné spoplatnené sumou od 3 € (výška závisí od spôsobu úhrady a vybraného prepravcu). Doručenie tovaru trvá v priemere 2 až 3 pracovné dni.

Držitelia karty ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE alebo EURO<26 automaticky získavajú 12% zľavu na nákup akéhokoľvek tovaru z eshopu. Zľava sa nevzťahuje na nákup darčekových poukazov a tak isto ju nemožno uplatniť na tovar, ktorý je už zľavnený o viac než 12 %. Meno držiteľa karty musí byť totožné s kontaktnou osobou v objednávke.

Hodnotenie článku:
(79%)

Komentáre

09/09/2023 11:45
Ján

Dodaný tovar, bol zle zošity a poškodený, vyradený tovar by to mal byť

27/01/2022 22:15
Patrícia Dadejová

Mám len pozitívnu skúsenosť, pri nesprávnej veľkosti bundy mi hned promtne odpísali, navrhli rychle riešenie. Som veľmi spokojná s prístupom, komunikáciou a tovar bol samozrejme perfektný, presne ako uviedli na stránke.
Určite obchod navštívim znova

Pridať komentár