Najlepšie zubné kefky 2018 - Veľký test a porovnanie

Pozrite si výsledky testu elektrických zubných kefiek. Zozbierali sme výsledky domácich a zahraničných odborných porovnaní, testov, hodnotení a recenzií a vytvorili sme pre vás tabuľku tých najlepších zubných kefiek. Keď si vyberiete niektorý z nasledovných modelov, určite budete spokojný. Ak máte otázku, návrh alebo pripomienku, zapojte sa prosím do diskusie v spodnej časti stránky.

 

Test - najlepšie sonické kefky

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Philips HX6762/43 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Philips  DiamondClean Najlepšie Zobraziť produkt
3. PHILIPS HX651150 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Philips HealthyWhite Najlepšie Zobraziť produkt

 

Test - najlepšie rotačné kefky

MiestoModelHodnotenieRecenzie
1. Oral B Pro 900 Najlepšie Zobraziť produkt
2. Oral-B Vitality Najlepšie Zobraziť produkt
3. Oral-B PRO 6000 Najlepšie Zobraziť produkt
4. Braun VitalityProExpert Najlepšie Zobraziť produkt

 

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04

Kvalitná sonická elektrická zubná kefka z limitovanej edície v čierno- zelenom prevedení je zaujímavá nielen moderným dizajnom, ale aj novými čistiacimi programami a inovatívnou hlavicou Diamond s kvalitnými jemnými a výborne usporiadanými vláknami pre maximálne vyčistenie všetkých plôch zubov. Tento model pracuje s výkonom 31 000 kmitov za minútu a efektívna odstráni aj nečistoty z medzizubných priestorov. Obsahuje 5 čistiacich programov, ktoré si môžete prepínať podľa potreby a zvukovou signalizáciou, vás upozorní na prechod na ďalšiu časť zubov. Jednoduché ovládanie, výborný výkon a overený kvalitný výrobca, radia túto sonickú elektrickú zubnú kefku medzi jednu z najlepších. Balenie navyše obsahuje dizajnový sklenený pohár s integrovanou nabíjačkou alebo pri cestovaní môžete využiť USB kábel, ktorým si kefku nabijete aj priamo z notebooku.

Oral-B PRO 6000 SmartSeries

Model rotačnej elektrickej zubnej kefky od jedného z najlepších výrobcov produktov pre ústnu hygienu Oral-B PRO 6000 SmartSeries, vám ponúka všetko, čo od kvalitnej kefky potrebujete. Pracuje na princípe kombinovanej 3D technológie s výkonom 8 800 rotačných pohybov a 40 000 pulzov. Kvalitné vlákna MicroPulse oscilujú smerom dovnútra a von, čim obklopia každý zub pre dôkladné vyčistenie. Na výber máte 5 čistiacich programov a funkciu kontrola tlaku so zvukovou signalizáciou. V bohatej výbave nájdete nabíjačku so stojanom, výborný displej Smart Guide s držiakom,cestovné púzdro a čo hodnotíme veľmi kladne je sada 5 rôznych náhradných hlavíc. Ako čerešnička na torte je konektivita s Bluetooth pre pripojenie s mobilným telefónom a sledovanie štatistiky cez aplikáciu. Túto zubnú kefku odporúčame aj tým najnáročnejším užívateľom.

 

Výborný pomer výkon/ cena

Oral-B Vitality Plus Cross action

Vo výbornom pomere výkon a cena je na trhu model Oral-B Vitality Plus Cross action overeného výrobcu Oral-B. Ide o jednoduchú rotačnú kefku s kvalitnou hlavicou a možnosťou používať kefky aj s inými rotačnými nadstavcami značky Oral-B alebo s nadstavcami Trizone. Výkon 7 600 rotačných pohybov technológiou 2D je dostačujúci a za cenu, za akú sa táto zubná elektrická kefka predáva vám ju odporúčame, ako výhodný nákup.

Philips HX6762/43

Kvalitná sonická elektrická zubná kefka výrobcu Philips vo výbornom pomere výkon a cena je veľmi obľúbenou kefkou medzi užívateľmi. Hlavne cenou boduje, keďže nákup sonických kefiek je oproti rotačným vyššou investíciou. Dynamický výkon 31 000 kmitov za minútu, ktorý táto kefka má vám zaručí dôkladné vyčistenie zubov aj medzizubného priestoru. Ako plus hodnotíme časovač, ktorý vás upozorní na čas čistenia a po 2 minútach sa kefka vypne. Signalizácia vás upozorní každých 30 sekúnd na prechod na ďalšiu časť zubov. Obsahuje dva čistiace programy a čistenie s tuto kefkou je ľahké a jednoduché. V balení nájdete okrem kefky dve čistiace hlavice, nabíjačku a cestovný kryt na hlavicu. Menším mínusom je, že namiesto krytu nedodáva výrobca priamo cestovné púzdro, ktoré by sa pri cestovaní viac hodilo. Za veľmi dobrú cenu však získate kvalitnú sonickú elektrickú zubnú kefku.

 

Špeciálny tip

Oral-B Vitality Kids D12K Frozen

Našim špeciálnym tipom je elektrická zubná kefka pre deti.Je špeciálne vyvinutá pre detský chrup a šetrná pri čistení k sklovine. Ide o rotačnú kefku s extra jemnými štetinkami. Nechýba jej časovač a dostatočný výkon 7 600 rotačných pohybov. V balení nájdete nabíjací stojan a čistiacu hlavu s rozprávkovým motívom. Kefka je vhodná pre deti už od 3 rokov a okrem krásneho motívu Frozen má výrobca Oral-Btento model aj v rozprávkovom motíve Avengers a obľúbenom motíve pre chlapcov Autá. Vďaka takejto peknej zubnej kefke sa deti budú na čistenie zúbkov tešiť a bez väčšej námahy si ich dôkladne vyčistia.

 

Nákupný poradca

Rotačné elektrické zubné kefky

Tieto zubné kefky majú okrúhlu hlavicu, otáčajú sa, ale nie úplne, ako sa často mnohí domnievajú. Ide iba o mierne pootočenie hlavice z jednej do druhej strany, ale nepretáča sa úplne do celokruhového pohybu. Sú na trhu už dostatočne dlho a užívatelia majú s nimi bohaté skúsenosti. Medzi výhody patrí, že pre tieto kefky existuje množstvo rôznych nadstavcov a vysoká intenzita pohybov pri čistení. Sú lacnejšie a vo výborných cenách sú aj náhradne nadstavce. Nevýhodou, že práve vysoká intenzita nemusí vyhovovať užívateľom s väčšou citlivosťou ďasien.

Sonické elektrické zubné kefky

Je to novší systém pri elektrických kefkách, kde sa hlavica kefky mierne ale rýchlo kyve do strán. Nečistoty a povlak sa odstraňujú nie štetinami, ale zmesou zubnej pasty, vody a slín, ktoré sa rozvibrujú veľkou rýchlosťou a vďaka ktorej sa nečistoty odstránia. Výhodou je, že tieto kefky viac simulujú pohyby klasickej zubnej kefky. Oveľa účinnejšie odstraňujú povlak a nečistoty od kávy a pod. Sú šetrnejšie k ďasnám. Nevýhodou menší výber hlavíc a vyššia cena.

Ďalšími parametrami s ktorými sa pri elektrických kefkách stretnete sú výkon, senzor tlaku a technológia čistenia, ktorá je pri rotačných buď čisto rotácie alebo kombinácia rotáciípulzov takzvaná 3D technológia. Zamerajte sa tiež na čistiace programykefky a ich počet, ako aj možnosť výberu stupňa intenzity čistenia. Nepodceňujte ani výdrž batérie a obsah balenia. Niektoré modely majú bohatú výbavu s viacerými nadstavcami a pri sonických kefkách sa môžete vo výbave stretnúť aj s UV sanitizérom na odstránenie až 99% baktérií pomocou UV svetla.

 

Vaše hodnotenie:
(86.8%)

Obľúbené produkty


Pridať komentár