Zobraziť ostatné kategórie sprievodcu

Ako vybrať darčeky pre brata alebo kamaráta - Vianočný sprievodca 2020

Darček pre brata alebo kamaráta, teda pre blízku osobu, s ktorou trávite či ste trávili mnoho času, vyberiete ľahko. Stačí popremýšľať nad tým, aké záľuby a aktivity má rád. Je hráč, športovec alebo rád varí? Ideálny darček je taký, ktorý dáte zo srdca, ak sa však obávate, že by ste mohli spraviť krok vedľa, inšpirujte sa našou darčekovou ponukou.

V prvej časti nájdete zoznam obľúbených kategórií, ktoré postupne dopĺňame o novinky. V druhej časti vám ponúkame konkrétne tipy na darčeky pre brata/kamaráta športovca, milovníka varenia či muža, ktorý chce vyzerať chic.

  • ✔   NAJPREDÁVANEJŠIE

Veselé ponožky

Veselé ponožky
  • ✔   PRE NÁROČNÝCH

Športtestery

Športtestery
Porovnanie produktov
  • ✔   Milovníci športu

Posilňovacie stroje

Posilňovacie stroje
Porovnanie produktov
  • ✔   NÁŠ TIP

Powerbanky

Powerbanky

 

Ako vybrať darček pre brata alebo kamaráta

Napriek tomu, že výber pre brata či kamaráta by mal byť jednoduchý, nie vždy to tak je. Ak niekoho poznáte dlhé roky, dostáva vaša kreativita postupom času poriadne zabrať. V tej chvíli je vymýšľanie darčekov pre najbližších najťažšie.

Ako vybrať darček pre brata alebo kamaráta

Aby ste nemuseli dávať darčeky, ktoré nerobia radosť ľuďom, ktorí ich dostanú, darčekov "len aby boli", vybrali sme pre vás niekoľko tipov, ako pri výbere darčekov postupovať a čím ich prekvapiť.

Či už vyberáte darček pre brata alebo kamaráta, skúste si predstaviť, čo by sa páčilo vám od neho. Do výberu či výroby darčeka zapojte svoju fantáziu, hneď to pôjde ľahšie.

Urobte si prieskum

Napriek tomu, že brat či kamarát sa radia k vašim blízkym osobám, popri práci a rodinných povinnostiach už nemáte na stretávanie sa s nimi veľa času a rozprávate sa zriedkavo? V tom prípade nie je prekvapením, že strácate prehľad o tom, čo ich zaujíma. Skúste o bratovi/kamarátovi získať viac informácií. Iniciujte osobné stretnutie, kde môžete nenápadne prebrať, o čo sa v súčasnosti zaujímajú. Ak to nepomôže, dobrým zdrojom informácií môže byť priateľka, partnerka, ale aj sociálne siete. Tam sa dokonca často dozviete viac ako od spovedanej osoby.

Darček pre kamaráta

Pre športového nadšenca

Ak máte vo svojej blízkosti človeka, ktorý miluje šport, máte vyhrané. Možno sa to nezdá, ale pre športového nadšenca sa vyberajú darčeky pomerne ľahko. Má brat/kamarát rád posilňovanie? Potom mu pomôžte zariadiť domácu posilňovňu a zakúpte mu posilňovací stroj či činkové sety. Pre milovníkov korčuľovania sú vhodnou voľbou kolieskové korčule, prípadne náhradné kolieska, ak už nové korčule má. Pre bežcov sa hodia bežecké tenisky, mikiny, ale napr. aj športtestery, vďaka ktorým môžu sledovať svoj progres. Ak váš brat, kamarát cvičí skôr pasívne, elektrokolobežka mu urobí radosť.

Pozrite si aj pravidelne aktualizované rebríčky a hodnotenia produktov, ktoré vám určite pomôžu vybrať kvalitný a overený produkt. Pozrieť testy

Pre milovníka varenia

Muži nielen jedlo radi konzumujú, ale čoraz častejšie sa zapájajú do varenia a považujú ho za svoju záľubu. Vhodnou voľbou je v tomto prípade gril, ale aj sada kvalitných hrncov a panvíc či parný hrniec, ak obdarovávaná osoba uprednostňuje zdravé varenie.

Darčeky pre muža milujúceho varenie

Nemusíte sa obávať ani kúpy nástrojov na krájanie, sady kuchynských nožov alebo dosky na krájanie. Aby bol darček osobnejší, zvoľte si personalizovanú dosku na krájanie, teda takú, ktorá bude mať vyrezaný nejaký nápis.

Pre hráča

Herná konzola a k nej hry, dron alebo sadu na poker. Vyberajte podľa toho, čo váš brat/kamarát uprednostňuje. Ak viete, že si nevie týždeň predstaviť bez futbalu na PlayStation, skúste mu darovať novú FIFA hru. Pokiaľ sú jeho záľubou PC hry, mohol by ho potešiť nový herný monitor. Pokiaľ sa rád hrá, ale chce čas tráviť vonku, vhodnou voľbou bude dron či RC model. Pre muža, ktorý pravidelne hrá poker, bude ideálnym darčekom sada na poker.

Pre muža s dobrodružným duchom

Muži milujúci dobrodružstvo ocenia zážitkové darčeky. V prípade, že chcete vyberať z lacnejšej kategórie, dajte im vybavenie, ktoré potrebujú pri túrach v lese, kde môžu zažiť taktiež množstvo nových vecí. Naším tipom je vreckový nožík, ktorý by nemal chýbať vo výbave žiadneho dobrodruha. Zvoliť si môžete napr. aj čelovkuakčnú kameru alebo batoh na vybavenie.

Darček pre dobrodruha

Pre chlapa, ktorý chce vyzerať chic

Nič nepokazíte ani správnym výberom oblečenia, kozmetiky či parfumu. Ponožky sa už roky držia na čele rebríčka obľúbenosti, nikdy ich totiž nie je dosť. Ak má váš brat/kamarát rád farby a rád experimentuje, vyberte mu také, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad. Pre mužov obľubujúcich aktuálne trendy sú vhodnou voľbou motýliky rôznych materiálov či vzorov. Nič nepokazíte ani parfumom, tu však opatrne, radšej si overte, aké vône daný človek uprednostňuje.

Každý muž sa poteší holiacemu strojčeku alebo vode po holení, prípadne, ak si pestuje briadku, špeciálnej sade na starostlivosť o ňu.


Pridať komentár