Apple iPhone 7 32 GB recenzia

Apple iPhone 7 32 GB recenzia a skúsenosti

Úplne nová fotografická sústava. Vôbec najjasnejšií a najfarebnejší displej iPhonu. Najvyšší výkon a najdlhšia výdrž batérie zo všetkých iPhonov. Odolnosť proti vode a...

od 246.03 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Apple iPhone 7 mám doma ešte len pár dní ale už môžem triezvo zhodnotiť jeho funkcie. Môj predchádzajúci telefón bol iPhone 6. V tejto recenzii sa zameriam na ich vzájomné porovnanie, nakoľko nemôžem porovnávať s Androidom, ktorého som nikdy nevlastnil.

Ideálny rozmer presne do ruky

Na prvý pohľad vyzerá sedmička rovnako ako jeho predchodca. Na tvar a veľkosť telefónu som bol zvyknutý, takže super. Je to ideálny rozmer, ktorý padne do ruky. Na začiatku používania sa mi iPhone 6 zdal síce priveľký ale verte tomu, určite si na to rýchlo zvyknete a už inú veľkosť chcieť nebudete. Takže čo sa týka vzhľadu, tak dávam 10/10.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Keď oprší, prežije

Výhodou pre mňa je aj odolnosť voči striekajúcej vode. Nestáva sa mi síce, že mi telefón padne do záchoda alebo že by som ho oblial kávou, ale túto vlastnosť hodnotím ako veľmi užitočnú. Často totiž telefón používam pri daždi alebo snežení (či už si čítam cestou do mesta, fotím v daždi, telefonujem) . Vode-dolnosť je už pri mobilných telefónoch pomaly štandardom a som rád, že na to Apple nezabudol.

Rýchly ako blesk

Na rýchlosť som bol zvyknutý aj pri predchádzajúcom modely, iPhone 7 ale ide ešte rýchlejšie. Žiadne oneskorenia, sekania. Aplikácie sa otvárajú v zlomku sekundy, fotoaparát fotí okamžite po kliknutí na aktivovanie. Myslím si, že toto je jednoznačne najrýchlejší telefón na trhu. A keďže je aj trvale stabilný, tak je to podľa mňa jediná rozumná voľba pre náročných. Videl som, ako kamošom sekajú ich androidy a poviem vám, na to by som asi nemal trpezlivosť.

Fotí ako zrkadlovka

Fotoaparát iPhonu 7 je geniálny. Kvalita fotiek prekoná 90% kompaktných fotoaparátov na našom trhu. Fotí úplne úžasne aj keď je šero. 

thumb_up

Najrýchlejší telefón na trhu
Super displej
Fotí ako zrkadlovka
Kvalita prevedenia
Vodeodolnosť
Kvalita videozáznamu
Výborné stereo reproduktory

thumb_down

Málo inovácií oproti predchádzajúcemu modelu
Batéria vydrží iba 2 dni

Zoznam článkov

3 najlepšie dual SIM telefóny na trhu

3 najlepšie dual SIM telefóny na trhu

Telefóny, ktoré umožňujú používanie dvoch SIM kariet súčasne, sú medzi niektorými používateľmi veľmi obľúbené. V súčasnosti je už týchto telefónov na trhu dostatok a v ponuke najznámejších, či menej známych čínskych výrobcov tieto Dual SIM modely nájdeme pravidelne každý rok. Medzi hlavné... Prečítať článok

Najlepšie vodotesné mobily má Samsung a Huawei

Najlepšie vodotesné mobily má Samsung a Huawei

Vodoodolné alebo ak chcete vodotesné smartfóny sú veľmi populárne medzi ľuďmi, ktorí prichádzajú do styku s vodou pomerne často. V letnom období a období dovoleniek, kedy trávi väčšina z nás čas pri vode, by sme takýto telefón ocenili asi všetci. Vodoodolnosť telefónu však neznamená, že si ho... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Apple iPhone 7 32 GB

Recenzie

iPhone XS

iPhone XS

iPhone XS sa pýši priestorným  displejom so širokým spektrom verne zobrazených farieb. Jeho telo tvorí pevná chirurgická oceľ a to najtvrdšie... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Telefóny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

16/06/2017 17:34
m.p
Hodnotenie

Verzia silver 32 gb, som spojoný. Zvažoval som black matnú, ale odradili ma videá na ktorých užívatelia ukazujú svoje oškrabané matné verzie v čiernej. Som spokojný, dizajn, kvalita spracovania aj odladený systém. Chvíľu používam betu iOS 11 a ak sa vychytajú muchy bude to super.

thumb_up

všetko ak to funguje

thumb_down

cena

20/10/2016 12:30
Milo
Hodnotenie

Mám ho len pár dni verziu 32 Gb a moje prvotné nadšenie vystriedalo sklamanie, verzia 32 GB z neznámeho dôvodu je celkove pomalšia na prácu s uloženými dátami, ako 128 GB ktorú máme tiež v rodine. Prejavuje sa to načítaním celkove. Mám verziu matnú čiernu a hoci všetci tvrdili, že lesklá čierna bude plná odtlačkov, ani pri matnej verzii sa im nevyhnete. S rýchlosťou systému ako takým som spokojný a foťak je tiež super. Že to nemá audio jack som prijal, že OK bude to mať zmysel ohľadom kvality, ale veľký prd. Odskúšaná najlepšia nahrávka cez redukciu jack cez slúchadlá Apple priamo do Lightning konektoru a s bezdrôtovými slúchadlami a nie som hluchý a možno ani audiofil, ale bežný užívateľ a rozdiel som tam nezacítil. Že som investoval do iPhonu 7 neľutujem, ale ľutujem že som si vybral 32 Gb verziu a keby vidím tie packy na zadnej strane tak idem kľudne aj do lesklej verzie s 128 Gb. No a baterka mi teda 2 dni nevydrží :) maximum s používaním ako som bol vždy zvyknutý idem celý deň a neskoro večer mi síce pár % ostane, ale nabíjať musím dať. Každopádne jeden z najlepších mobilov v súčastnosti na trhu.

thumb_up

kvalitné spracovanie,
odladený systém,
pekný dizajn,
dobrý výkon, super foťák

thumb_down

odtlačky vidieť aj pri matnej verzii čiernej,
výdrž batérie klasika žiadna prevratná výdrž,
32 Gb na úkor absencie 64 Gb verzie mi nepríde pri tak drahom mobile od Apple fér
cena

Pridať komentár