3 najlepšie dual SIM telefóny na trhu

Telefóny, ktoré umožňujú používanie dvoch SIM kariet súčasne, sú medzi niektorými používateľmi veľmi obľúbené. V súčasnosti je už týchto telefónov na trhu dostatok a v ponuke najznámejších, či menej známych čínskych výrobcov tieto Dual SIM modely nájdeme pravidelne každý rok. Medzi hlavné dôvody používania Dual SIM telefónov patria najmä ceny operátorov. Niektorí majú lacnejšie hovory a SMS, pričom iní zas majú výhodnejšie dáta.

Dual SIM telefón

Dôvodom pre voľbu Dual SIM telefónu je taktiež fakt, že ste nútení používať pracovný telefón popri vašom súkromnom čísle, no nechcete používať 2 fyzické zariadenia naraz. V tom prípade je pre vás Dual SIM tou pravou voľbou. Ak teda patríte medzi používateľov, ktorí preferujú používanie dvoch simiek súčasne, určite by ste si nemali nechať ujsť nasledujúci odporúčania.

Najlepšie Dual SIM telefóny

Názov Hodnotenie Detail
Apple iPhone 15   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIEZobraziť produkt
Xiaomi Redmi Note 13 Pro   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
Samsung Galaxy S23   ✔   NÁŠ TIPZobraziť produkt
Samsung Galaxy S24 Ultra   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
Xiaomi Redmi 13C   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt

Široký výber Dual SIM telefónov

Výber dual SIM smartfónov je pomerne široký a dokáže splniť požiadavky každého používateľa. Ak máte svoju obľúbenú značku na ktorú nedáte dopustiť, určite má v ponuke model s podporou dvoch SIM kariet, ktorý Vám bude vyhovovať. V prípade, že chcete naozaj odolný dualSIM odporúčame napríklad Catellpilar CAT S60 s vysokou odolnosťou, 4,7“ displejom, Androidom 6.0 a 3GB RAM. V prípade väčšej uhlopriečky je zas vhodným kandidátom Huawei P8 Max Dual SIM, ktorý ponúkne až 6,8 palcový displej. Ak by ste chceli skúsiť iný operačný systém za pokus určite stojí Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM s 5,7“ QHD displejom, 3GB RAM, 20Mpx fotoaparátom a najnovšou verziou operačného systému Windows. Priaznivcov vody potom poteší Sony Xperia Z5 Dual SIM, ktorý okrem 5,2“ fullHD displeja, nahrávania 4K videa a 3GB RAM prináša aj zvýšenú odolnosť voči vode.

Staršie modely, ktoré už nie sú dostupné

Hodnotenie článku:
(81.4%)

Pulbikované dňa: 01.09.2018

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Komentáre

06/01/2023 14:24
Zdeno K.

Z mojej strany maximálna spokojnosť s mobilom Samsung Galaxy A52. Je kvalitný a za rozumnú cenu. Má šikovné funkcie vrátane možnosti používať dve SIM karty či fajn vodeodolnosť. Páči sa mi aj hmotnosť, nie je príliš ťažký, má prehľadné menu, dostatočnú hlasitosť a zatiaľ svižný systém. Slabšia je len výdrž batérie pri aktívnom používaní vydrží deň, maximálne dva. Za tú cenu som však milo prekvapený výkonom, zvláda aj nejaké tie mobilné hry. Hoci ide o starší model, myslím si, že jeho kúpa sa ešte aj teraz oplatí.

16/02/2020 15:21
Jennifer

Nuda setko drahé

Pridať komentár