Miele W 667

Miele W 667 automatická práčka

Práčka s horným plnením Miele W 667 v en . triede A +++ je určená pre 6kg bielizne. Patentovaný voštinový bubón zaistí jemnú starostlivosť o vašu bielizeň. Je vybavená 10...

od 1298 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Práčka s horným plnením Miele W 667 v en . triede A +++ je určená pre 6kg bielizne. Patentovaný voštinový bubón zaistí jemnú starostlivosť o vašu bielizeň.

Je vybavená 10 programami prania vr. rýchleho 20-minútového programu pre osvieženie mierne zašpinenej bielizne. Program košele redukuje záhyby a citeľne uľahčuje žehleni . S patentovaným systémom Comfort - Lift otvoríte práčku Miele W 667 jedným pohybom ruky.

Popis

Po skončení programu sa bubon vždy nastaví automaticky plniacim otvorom smerom nahor a aretuje sa. Práčka analizuje naplnenie bielizňou a použije len toľko vody a elektrickej energie, koľko je potrebné k optimálnemu výsledku prania a plákania. Pri predávkovaní je tvorba peny regulovaná tak, aby boli dosiahnuté optimálne výsledky prania i plákania. Systém WCS kontroluje napúšťanie vody, rozpozná únik vody a tiež vodu vo vnútri prístroja. Emailová predná stena je odolná proti poškriabaniu, kyselinám a korózii a umožňuje jednoduché čistenie. Miele ponúka vďaka náročnému testovaniu dlhú životnosť až 20 rokov.

Konštrukcia vane GlaronK

Dôležité charakteristiky kvality práčky Miele W 667 sa skrývajú vo vnútri, napr. pracia vaňa v práčke s horným plnením. Vďaka prepracovanej konštrukcii a kvalitným materiálom, ako je potrebný ložiskový kríž z liatiny, kladie nové meradlá v spoľahlivosti funkcií a životnosti. Kvalita, ktorá sa vyplatí po niekoľkých rokov.

Patentovaný voštinový bubón

Vďaka voštinovej štruktúre bubna Miele sa medzi stenou bubna a textíliami tvorí jemný vodný film. Po ňom bielizeň ľahko kĺže a je o ňu šetrne postarané. Vďaka zmenšeným a na okrajoch zaleštěným prieduchom sú vaše textílie chránené pred žmolkami a vyťahanými nitkami. Predmety ako kancelárske sponky alebo kostice z podprsenky sa už nemajú šancu dostať do čerpadla.

Množstevná automatika

Všetky práčky Miele disponujú inteligentnou množstevnou automatikou. Analyzujú aktuálne naplnenie a použijú len toľko vody a elektrickej energie, koľko je potrebné k optimálnemu výsledku prania a plákania.Živ

Životnosť 20 rokov

Nezávislý inštitút "WFK" pre aplikovaný výskum v Krefelde testoval práčky 6 výrobcov. Výsledok: iba tri prístroje Miele v teste obstáli. Na splnenie najvyšších požiadaviek na kvalitu kontroluje Miele svoje prístroje v prísnych záťažových testoch. Doba testovania práčok Miele je 10 000 prevádzkových hodín, to zodpovedá 20 rokom. Žiadny iný výrobca netestuje tak prísne ako Miele.

Systém Watercontrol

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje pomocou senzora hladiny vody prítok vody. Ak sa nedosiahne normálna hladina vody, prítok sa zastaví. Ak by vo vnútri prístroja unikala voda, prietokový ventil sa v prístroji uzavrie a voda sa odčerpá. Plavák v pracej vani navyše rozpozná unikajúcu vodu.

Profesionálny Balance systém

Práčka Miele pri odstreďovaní rozpozná, keď rozloženie bielizne v bubne nie je rovnomerné. Potom sa textílie vrátane veľkých kusov bielizne optimálne rozložia v bubne práčky obratnými pohyby bubna. To zaručuje pokojný chod pri odstreďovaní a najlepšie výsledky odstreďovania.

Programy

 • automatika
 • bavlna
 • jemné prádlo
 • ľahko ošetrovateľné
 • Košele - minimálne pokrčenie košieľ, blúzok
 • Vlna - obzvlášť šetrná starostlivosť o vlnené textílie, bez toho aby sa zrazili, bez žmolkov
 • Expres 20 - rýchle osvieženie - ľahko znečistené textílie a menšie množstvo bielizne máte za pár minút k dispozícii
 • Tmavé prádlo / Jeans
 • Odčerpanie, odstreďovanie
 • Plákanie navyše, škrobenie

Prídavné funkcie

 • Krátka
 • Namáčanie
 • Predpranie
 • Viac vody

Dôležité informácie

 • Náplň: 6kg
 • Maximálne otáčky: 1200ot./min.
 • Energetická trieda: A +++
 • Spotreba vody: 48l / rok
 • Spotreba el. energie: 0,85kWh/ rok
 • Trieda účinnosti prania: A
 • Rozmery: 90 × 45,6 × 60cm (VxŠxH)

Ďalšie informácie

 • Voštinový bubon - šetrné pranie, menšia tvorba záhybov
 • Comfort- Lift - patentovaný systém otvárania práčky jediným pohybom ruky
 • Nastavenie polohy a aretácia bubna - zostane stáť vždy plniacim otvorom smerom nahor
 • Množstevná automatika - analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a energie, koľko je potrebné
 • Regulácia penivosti - redukcia nadmernej penivosti
 • Emailová čelná stena - odolná proti poškriabaniu, ľahké čistenie
 • Systém Watercontrol - kontroluje pomocou senzora hladiny vody prítok vody. Ak sa nedosiahne normálna hladina vody, prítok sa zastaví.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na práčky a redakčný výber najlepšie práčky

Parametre

Energetická trieda A+++  
Účinnosť odstreďovania B  
Spotreba vody (bavlna, 60°C) 48 l  
Spotreba (Spotreba energie Bavlna 60°C) 0,85 kWh/cyklus  
Kapacita prania 6 kg  
Rýchlosť odstreďovania 1200 ot/min.  
Hlučnosť pri praní 49 dB  
Hlučnosť pri odstreďovaní 72 dB  
Programy prania Automatika
Bavlna
Ľahko ošetrovateľné
Jemná bielizeň
Košele
Vlna (pranie v rukách)
Expres 20
Tmavé/jeans
Čerpanie/odstreďovanie
 
Prídavné možnosti Krátky
Namáčanie
Predpranie
Viac vody
Dodatočné plákanie

Ukazovateľ priebehu programu
ComfortLift
Info hygiena
Automatické polohovanie a aretácia bubna
 
Prevedenie Zhora plnená  
Čistá hmotnosť 94 kg  
Rozmery - výška 90 cm  
Rozmery - šírka 45,4 cm  
Rozmery - hĺbka 60 cm  
Ďalšie parametre Perfektné výsledky
Ak dôjde k predávkovaniu pracieho prostriedku, prejaví sa to nadmerne silnou tvorbou peny. Práčky Miele toto automaticky vyrovnajú v programových fázach prania, odstreďovania alebo plákania. To vám zaručuje v každom čase optimálne výsledky prania a plákania.

Bezpečnosť vďaka doplnkovému snímaču
Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedným snímačom stav prítoku vody. Ak sa nedosiahne normálny stav vody, zastaví sa prítok. Ak by zvnútra prístroja vytekala voda, zatvorí sa prítokový ventil v prístroji a odčerpá sa voda z pracej vane. Plavákový spínač v pracej vani navyše rozpozná vytekajúcu vodu.

Práčky Miele sú ekologické a používajú len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné. Najúspornejšie z nich perú dokonca ešte o 20 % hospodárnejšie, než je to pre najvyššiu triedu energetickej účinnosti A+++ predpísané.

Vďaka pokrokovej vysoko efektívnej technológii prania od Miele sa dá pri väčšine programov znížiť teplota prania na 20 °C alebo dokonca na "studené". Pri ľahko znečistenej bielizni môžete tým dokonca merateľne ušetriť energiu.

Všetky práčky Miele majú inteligentnú množstvovú automatiku. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok čistenia a plákania.

Všetky programy sú individuálne nastavené pre rôzne druhy textilu a ponúkajú krátke doby chodu podľa potreby. Tepelné odstreďovanie ešte viac zníži dobu trvania programu. V programe Express napr. potrebuje práčka so sušičkou Miele len 90 minút až po hotový vysušený textil.

Pri odstreďovaní práčka Miele rozpozná, ak rozdelenie vody v bubne nie je rovnomerné. Potom sa textil aj väčšie kusy bielizne šikovnými pohybmi optimálne rozložia v bubne. Zaručuje to pokojný priebeh odstreďovania a výsledky odstredenia.

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele emailuje prevedenie čelnej steny všetkých práčok, sušičiek bielizne a práčok so sušičkou. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.

Vďaka povrchovej štruktúre voštinového bubna Miele sa vytvorí jemný vodný film medzi textilom a stenou bubna. Po ňom bielizeň úplne jemne kĺže a je tak optimálne chránená.

"wfk-Výskumný inštitút pre čistiace technológie" v Krefelde potvrdzuje optimálnu šetrnosť voštinového bubna Miele voči bielizni.

Vytiahnuté vlákna a tvorba uzlíkov sú zreteľné náznaky silného namáhania textilu. Voštinový bubon Miele preukázateľne zabraňuje vzniku takýchto efektov.
 

Zoznam článkov

Akú práčku kúpiť? Sledujte recenzie, testy, porovnania

Akú práčku kúpiť? Sledujte recenzie, testy, porovnania

Plánujete nákup novej práčky, ale nie ste si úplne istý, čo pri výbere zvážiť? Potom ste na správnej adrese. V článku sa dozviete, aké parametre sú pre výber práčky dôležité, ale i to, aké technológie dnešné práčky používajú či to, aká kapacita bubna práčky je ideálna. Obľúbené... Prečítať článok

Týchto 8 práčok nežerie ponožky

Týchto 8 práčok nežerie ponožky

Určite aj vám už práčka zožrala aspoň jednu ponožku. Ponožky nosí väčšina z nás a preto je smutné, keď nám takto miznú. Prečo je to ale tak ? Existujú totiž dohody medzi výrobcami práčok a výrobcami ponožiek . Výrobcovia práčok inštalujú do svojich produktov zariadenia, ktoré si náhodne z... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Najmenej poruchové práčky? Recenzie chvália Samsung, Bosch, AEG a Miele

Najmenej poruchové práčky? Recenzie chvália Samsung, Bosch, AEG a Miele

Predstava, že by sme dnes mali ísť k rieke alebo potoku a ručne pláchať bielizeň vo vode, je absolútne nepredstaviteľná. Práve preto tu máme verných spoločníkov, akými sú práčky. Bez nich by sme sa síce zaobišli, no náš komfort by značne utrpel. O tom, aký má práčka pre domácnosť prínos,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Miele W 667

Recenzie

AEG ProSteam L7FBE48SC

AEG ProSteam L7FBE48SC

Spredu plnená, inteligentná a úsporná práčka AEG ProSteam L7FBE48SC sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu stane ozdobou vašej kúpeľne. Výber zo... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Práčky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Bosch WAT28460BY

Pridať komentár