Delimano Pro Utile varič vajec – recenzia, skúsenosti

Možnosť uvariť 7 vajec naraz
Univerzálnosť použitia
Jednoduchá manipulácia
Automatické vypnutie prístroja
Príprava jedál bez oleja

Hodnotenie:
(79.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

S varičom na vajíčka Delimano Pro Utile môžete zabudnúť na nesprávne uvarené alebo rozbité vajíčka. Ušetrí vám vodu, energiu i čas. Okrem vajec si v ňom môžete prichystať aj omeletu, praženicu, zeleninu či ryžu. Spotrebiteľov teda poteší univerzálnosť prístroja. Príkon variča je 360 W.

Dostupnosť variča vajec Delimano Pro Utile môžete sledovať v ✅  e-shope Delimano.sk.

Univerzálnosť použitia

S varičom vajec Pro Utile od renomovanej spoločnosti Delimano si môžete naraz pripraviť až sedem vajec, a to na rôzne spôsoby (namäkko, natvrdo, na hniličku). Táto malá parná nádoba zvládne tiež prípravu omelety, praženice a dokonca ryže, zeleniny či iných obilnín. Univerzálnosť spotrebiča podčiarkuje možnosť sterilizácie cumlíkov pre bábätká.

Delimano Pro Utile recenzia

Jednoduchosť a rýchlosť

Manipulácia s varičom vajec je jednoduchá. Stačí sa rozhodnúť, na čo máte práve chuť, pridať do spotrebiča požadované suroviny, vodu a následne zapnúť. Varič nemusíte sledovať, pretože po dovarení sa automaticky vypne. Šetrí vám tak čas a pri príprave jedla sa nemusíte stresovať. Presnosť, jednoduchosť a bezpečnosť variča zaručuje zabudovaný bezpečnostný mechanizmu, ktorý zabráni vareniu bez vody.

Zdravé vajcia bez oleja

Vďaka variču vajec Delimano si doprajete zdravé jedlá z vajec bez použitia akéhokoľvek oleja. Vajcia sú pripravované na pare a nehrozí teda, že by sa prevarili alebo nedovarili. Zdravšia alternatíva prípravy vám zaručí ľahšie strávenie pokrmu aj menší príjem kalórií (tuku).

Varič vajec Delimano Pro Utile

Ľahká obsluha prístroja

Manipulácia s varičom na vajcia je jednoduchá. Do vyberateľného zásobníka, ktorý je určený na sedem vajec, vložíte požadované množstvo vajíčok. Následne naplníte spodnú časť spotrebiča vodou podľa počtu varených vajec. Výrobok obsahuje odmerný pohárik, ktorý vám uľahčí odhadovanie, koľko vody treba na prípravu pokrmu. Samostatné priehradky navyše uľahčujú varenie dvoch vajec naraz. Po pridaní vajíčok si zvolíte funkciu podľa toho, či chcete vajcia namäkko, natvrdo alebo stredne uvarené. Priložený odmerný pohárik má v spodnej časti hrot, ktorý slúži na prepichnutie škrupiny pri varení namäkko. Hneď po dovarení môžete vajcia servírovať v malom pohári alebo nádobe na vajíčka.

Recenzie a skúsenosti

Variče vajec od spoločnosti Delimano patria k špičke vo svojej triede, o čom svedčí aj ich predajnosť. Používatelia vyzdvihujú ušetrený čas, keďže nemusia sledovať čas varenia vajíčok a kým sa vajíčka varia, môžu sa venovať inej činnosti. Za klady označili aj jednoduchosť použitia, praktickosť či ľahkú prípravu omelety, ktorá sa z nádobky bez problémov vyklopí.

Recenzie a skúsenosti s varičom vajec Delimano Pro Utile

Skúsenosti s varičom vajec Delimano Pro Utile

Niektorým používateľom vadil dlhší čas varenia vajíčok oproti klasickému vareniu v hrnci. Či menší rozmer naparovacej misky. Pri varení vajíčok namäkko je nutné škrupinu prepichnúť, pričom mierne vytekajúce bielko môže prístroj zašpiniť.

Pozitíva

Možnosť uvariť 7 vajec naraz
Univerzálnosť použitia
Jednoduchá manipulácia
Automatické vypnutie prístroja
Príprava jedál bez oleja

Negatíva

Dlhší čas varenia oproti vareniu v hrnci


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 16.09.2020
Najlepšie variče vajec 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie variče vajec 2023 – recenzie, test, porovnanie

Vajíčka sú obľúbeným jedlom, ktoré vám dodá živiny a zasýti vás vďaka vysokému obsahu bielkovín. Mnohí ich obľubujú najmä na raňajky alebo aj počas dňa ako prílohu k hlavnému jedlu. Ak aj vy patríte k milovníkom vajec a navyše ich máte radi na rôzne spôsoby, mali by ste sa poobzerať po varičoch vajec. Varič vajec sa stáva populárnym a praktickým pomocníkom v kuchyni, ktorý vám uľahčí... Prečítať článok


Pridať komentár