Electrolux EWF1476GDW

Automatická práčka Electrolux EWF1476GDW

Práčka, ktorá takisto pomáha so žehlením . Tieto parné programy vyhladia pokrčené miesta a obnovia vzhľad oblečenia. Za krátky čas bude vaše oblečenie znova pripravené na...

od 399 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Práčka, ktorá takisto pomáha so žehlením. Tieto parné programy vyhladia pokrčené miesta a obnovia vzhľad oblečenia. Za krátky čas bude vaše oblečenie znova pripravené na nosenie alebo sa bude oveľa jednoduchšie žehliť.

Upravte cyklus podľa svojho harmonogramu – nie naopak. Môžete si byť istí, že pranie zapadne do vášho programu. S funkciou TimeManager® môžete upraviť cyklus a bielizeň bude pripravená presne vtedy, keď to budete chcieť.

Nikdy neplytvajte energiou – vždy šetrite peniaze. Táto práčka s hodnotením A+++ za energetickú účinnosť menej zaťažuje životné prostredie, a zároveň sa vynikajúco stará o bielizeň a šetrí vám peniaze.

Praktické funkcie, ktoré je možné ľahko zapnúť a ovládať. Táto práčka ponúka praktické funkcie, ktoré sú navyše ľahko dostupné vďaka dotykovým ovládacím prvkom s jednoduchým ovládaním.

Pranie sa výrazne zjednodušilo. Táto práčka má rozumne vyrobený mimoriadne veľký otvor bubna, ktorý vám výrazne uľahčuje nakladanie a vykladanie bielizne – dokonca aj veľkých kusov, napríklad prikrývok.

Prejdite priamo k správnym nastaveniam a skontrolujte ich letmým pohľadom. Vďaka jasnému osvetleniu LED si môžete intuitívne vybrať nastavenia a letmým pohľadom sa presvedčiť, že ste si vybrali najlepšie pre svoju dávku.    

Prehľad ďalších vlastností

  • Náplň bielizne: 7 kg
  • Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 ot./min
  • Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, rifle, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie, periny, šport ľahký, rýchly, para osvieženie, para syntetika, para bavlna

Obchody, kde kúpite online:

6.ZMYSEL™ - podľa zvoleného programu vyhodnotí úroveň nasiaknutia bielizne a nastaví optimálnu spotrebu vody, energie a času tak, aby bol každý druh textilu perfektne vypraný. S práčkou so 6.Zmyslom ušetríte až 50% vody, času a energie v porovnaní s klasickou práčkou. Technológia Fuzzy Logic/Elektronický programátor dokáže pomocou senzorov rozpoznať, ako prebieha pranie a podľa nameraných hodnôt nastaviť spotrebu vody, pracieho prostriedku a dĺžku cyklu. Nastaviť však musíte druh tkaniny, ktorú budete prať.

 

Programy prania:

periny, šport ľahký, rýchly, para osvieženie, para syntetika, para bavlna, zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, rifle, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie

 

Prídavné možnosti:

výber teploty, skrátenie pracieho programu, nastavenie rýchlosti odstreďovania, zap./vyp., štart/pauza, extra plákanie, predpranie, jednoduché žehlenie, posunutý štart, predĺženie pracieho programu

Parametre

Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Konštrukcia pračky/sušičky
 
plnená spredu
Hĺbka práčky
 
52
 
Pranie / sušenie
Kapacita prádla pre pranie
 
7 kg
Trieda pracieho výkonu
 
A
Hlučnosť pri praní
 
51 dB
 
Odstreďovanie
Max. počet otáčok za minútu
 
1400 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania
 
B
Hlučnosť pri odstreďovaní
 
79 dB
 
Spotreba
Odhadovaná ročná spotreba energie
 
170 kWh
Odhadovaná ročná spotreba vody
 
9099 l
Spotreba energie
 
0.9 kWh
Spotreba vody
 
49 l
Energetická třída
 
A-30%
Odhadované náklady na pranie za 1 rok
 
62 EUR
Odhadované náklady na pranie za 5 rokov 308 EUR
Odhadované náklady na pranie za 10 rokov 616 EUR
 
Programy
Dĺžka štandardného programu 232 min
Počet programov/1 15
 
Funkcia
Odložený štart
 
Áno
Regulácia spotreby vody
 
množstevná automatika
Ukazovateľ zostatkového času Áno
Parná práčka Áno
Displej
 
Áno
Ochrana proti úniku vody
 
Áno
 
Ďalšie parametre
Prívodná hadice v balení Áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 52.2 cm
Hmotnosť výrobku 70.4 kg
Šírka balenia 64.0 cm
Výška balenia 90.0 cm
Hĺbka balenia 62.6 cm
Váha Balenia 72.0 kg

Zoznam článkov

Vývoj ceny produktu Electrolux EWF1476GDW

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Práčky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu LG F62A8ND

Pridať komentár